POL-PLAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o POL-PLAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ayo Nowy wpis

Cześć. widziałem, że operator wózka widłowego jest teraz potrzebny. jest tu może ktoś kto pracuje i by ocenił warunki? zarobki niestety nie są wskazane, ale jak je oceniacie względem ilości pracy? raczej wyśle cv

Siemka, opiszcie mi produkcje bardziej szczegółowo. Macie napisane bo obowiązkach w opisie oferty: zgrzewanie plandek (materiału PCV). A coś więcej? jak się organizujecie, jak to wygląda i jakie są normy? Może się zatrudnię chce znać konkret

Nowy wpis

Cześć, Zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną, na niej przedstawiane są szczegółowe warunki oraz specyfika pracy. Można dopytać o wszystko i poznać konkrety :)

Tomek Nowy wpis

Witam jaka jest atmosfera na produkcji i jakie zarobki

Nie starają się tu jakoś zarządzać relacjami miedzy ludźmi? Zaciekawiło mnie to przedstawienie różnic pomiędzy zespołami, w tym młodszym z tego co rozumiem lepiej się dogadują? Pracodawca nie organizuje żadnych spotkań żeby wszyscy mogli się zintegrować?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie POL-PLAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Spawacz Materialu PVC

Warto czekać na ofertę na magazyn? wiem, że ta o która pytam na wózek jest już wygasła, ale nie zostały podane widełki, wiec mnie to zastanawia. Piszą głównie o umiejętności pracy samodzielnej. A co z zespołem? nie widzę nawiązania

@plandekowy

Na magazynie jest jedna zmiana „Młoda” i jedna „Starsza” widać że zmiana „młoda” bardziej się integruje ze sobą, jest bardziej zgrana, i bardziej pomocna sobie nawzajem czy dla innych pracowników, i chłopaki widać że się bardziej dogadują co za tym idzie efektywność pracy wydaje się i jest nieco lepsza. A jak to bywa z tymi starszymi pracownikami każdy patrzy na siebie z góry i uważa się za lepszego niż druga osoba.

Bogdan

Cześć, czy dla pracowników jest jakiś parking przy firmie? W mojej obecnej pracy niestety jest bardzo mały i jest ogromny kłopot ze znalezieniem miejsca...

lama
@Bogdan

Jest jest, na przeciw firmy

Kondziu
@lama

A godziny pracy, jakie tu są? Weekendy są wolne, czy zdarza się pracująca sobota?

@Kondziu

Dzień dobry! Praca na produkcji odbywa się w systemie dwuzmianowym od 6 do 14 oraz od 14 do 22. Zdarzają się pracujące soboty ( nadgodziny) ale przeważnie weekendy są wolne.

włodek
@Bogdan

parking ostatnio powiększyli, ale ludzie pracownicy jak tam parkują.... tragedia, chociaż ostatnio idzie coraz lepiej to ustawianie.

Jurek
@POL-PLAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Tydzień jest na rano, a następny na popołudniu? I czy firma robi jakieś szkolenie na początku, jakbym został jej pracownikiem?

@Jurek

Tak dokładnie, tydzień na rano / tydzień na popołudnie Oczywiście przy przyjęciu do pracy odbywają się odpowiednie szkolenia.

Mnie tez to ciekawi. Pewnie sporo zależy także od tego jak kto auto ustawia? A wiecie może tak przy okazji czy ludzie są tu zintegrowani i czy zdarza się, że wspólnie dojeżdżają?

Aaa

Tak, ja z tego co widzę sporo osób dojeżdża wspólnie. Mieszczą się wszyscy, teraz dla kierowców jest osobny parking zrobiony

Jaki jest okres rozliczeniowy w POL-PLAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Dzień Dobry, Wynagrodzenia w firmie Pol-Plan przelewane są zawsze 10 dnia każdego miesiąca.

@POL-PLAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

I to całość wynagrodzenia włącznie z różnymi dodatkami? Pytam, bo są firmy, gdzie np premie są w innym terminie wypłacane i ciekawe jak jest tutaj. Jakie są w ogóle możliwości dostania premii?

Wszystkie składniki wypłacane są łącznie w jednym terminie. Możliwości uzyskania premii opisane są w regulaminie, więcej informacji chętnie udzielimy podczas rozmowy rekrutacyjnej.

@POL-PLAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

To prawda, wynagrodzenia zawsze są na czas !! Bardzo się to ceni w dzisiejszych czasach

Lolek
@pracownik

Zawsze przelew na konto w terminie razem z wszystkimi dodatkami

młody pracownik

Witam, Czy w firmie pol-plan jest możliwość przyłączenia do programu multisport ? Przy szukaniu pracy jest to dlamnie dużym plusem

@młody pracownik

W jeszcze aktualnej ofercie dla Kierowcy Międzynarodowego kat. C, C+E dopisali na końcu, że jest dofinansowanie zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej, a także możliwość uzyskania uprawnień. Tylko kto dookreśli, jakich uprawnień i na jakich zasadach się z tego korzysta? Czy to pracownika coś kosztuje? Nie mam też nic przeciwko, gdyby padła kwota wynagrodzenia i dopisek, czy UoP jest na czas nieokreślony?

Witam, Tak oferujemy pracownikom możliwość dołączenia do programu Multisport

Hoho

Tak - wprowadzili Multisport plus

Serdecznie zapraszamy na rozmowę do naszej siedziby, bądź kontakt telefoniczny w celu dopytania o pewne kwestie np. te finansowe czy dotyczące umowy :) Z pewnością podczas rozmowy kwalifikacyjnej będziemy w stanie przekazać Panu bądź Pani więcej szczegółów.

Dzień dobry. chyba ostatni poruszany wątek względem stanowiska kierowcy był poruszany w marcu, tak? i czy do teraz nie było zapotrzebowania? Pytam, bo widzę ofertę na C+E / C – jestem wstępnie zainteresowany. Proszę o opinie aktualnych kierowców, ilu docelowo potrzeba? Jako nowej osobie jakie auto zostanie mi przydzielone?

Dzień Dobry, Tak wciąż poszukujemy pracownika na stanowisko kierowcy, jeśli jest Pan zainteresowany bardzo prosimy o przesłanie CV na adres kadry@pol-plan.com.pl Na wszelkie pytanie uzyska Pan odpowiedź na rozmowie rekrutacyjnej :)

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Benedykt I Rafał Bródka Pol-Plan Zakład Produkcji Plandek sp.j.?

Jimmy

Nie ma zadnej mozliwosci jakiegokolwiek awansu

@Jimmy

Chyba że awansem nazwiesz nie robienie czegoś co jest zarezerwowane dla nowych pracowników czyli podstawy

Renata
@Omfg

awans to awans, zapewne chodzi o awansowanie na wyższe stanowisko... serio nic się nie zmieniło w tej kwestii?

@Renata

oczywiście, że jest możliwość awansu.. jest hierarchia stanowisk jak wszędzie. Ale też wiadome, że nie każdy zostanie kierownikiem bo znasz firme gdzie są sami kierownicy? No niestety.. Jeśli ktoś się wykazuje i ma ciekawe pomysłu to na pewno zostanie to docenione trzeba się tylko odzywać i działać a nie narzekać jak większość. Chyba w tym roku o ile dobrze pamiętam pojawili się nowi Brygadziści produkcji , którzy awansowali na to stanowisko z wcześniejszych stanowisk pracowników produkcyjnych.

Maja

W firmie Pol plan nie pracowałam zbyt długo jednak wspominam ten okres bardzo dobrze. W administracji miły życzliwy zespół, firma nastawiona na rozwój, dobra atmosfera w pracy co dla mnie osobiście jest bardzo ważne. Rozstaliśmy się w dobrych relacjach, pracę zmieniłam z powodu zmiany miejsca zamieszkania, w innym przypadku na pewno kontynuowałabym tam swoją pracę :)

POL-PLAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ chce zatrudnić na stanowisko Konstruktor - Projektant kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 6100 będą osiągalne?

Dzień Dobry, Jeśli jest zainteresowanie aplikacją na stanowisko Konstruktor-Projektant bardzo prosimy o złożenie CV i umówienie się na rozmowę. Wszelkie informacje odnośnie zarobków na tym stanowisku zostaną Państwu przekazane :)

Zenek

Nie wiem dlaczego każdy tutaj tak narzeka, nikt wam za kare pracować nie każe skoro nie jesteście zadowoleni z tej firmy zawsze można prace zmienić a nie tylko wylewać żale na forum. Jestem tutaj pracownikiem z dość dużym stażem, Widac pozytywne zmiany wprowadzane od jakiegoś czasu. Np remont łazienek na które pracownicy bardzo narzekali, teraz tylko trzeba dbać bo to tylko od nas pracowników zależy jak długo będą w dobrym stanie… Pojawił się automat z przekąskami oraz napojami i każdy pracownik dostał przedpłaconą kartę do użytku. Od jakiegoś czasu można tez wziąć Multisport co dla mnie jest bardzo fajnym pomysłem No i duży plus ode mnie za zawody wędkarskie można spędzić miło czas z ludźmi poza pracą. Może będzie więcej takich wydarzeń

ktosik
@Zenek

masz racje ..są zmiany LEPSZE i GORSZE ale najgorszy jest podzial PL- UK polacy akord ..obcokrajowcy godzinówka (nie zarobią na siebie w 8 h a SIEDZĄ po 12-14 i dewastuja wszystko ..pisaki dostali to jak dzieci po ścianach i podłogach maluja ,chodza jak chcą do pracy ,podpici niektórzy ...ale ok nikt im uwagi nie zwraca bo jeszcze sie obrażą i nie przyjda z dwa- trzy dni.w tygodniu...porażka)zawody wedkarskie ok ale nie wszyscy maja wedki w domu żeby jechac na zawody......w biurze jest sztab NIEPOTRZEBNYCH osób ...a kto na nich robi ?PRODUKCJA (usunięte przez administratora) kasy jest wydawana niepotrzebnie ..zamiast dać Polakom podwyżki,, bo juz ci (usunięte przez administratora) godzin z poza granic kraju wiecej zarabiają od Polaków...

Dusia
@Zenek

Ale fajnie z tym automatem, serio na plus. A ile taka karta ma kasy na przekąski? Co miesiąc jest na nowo doładowywana przez firmę?

@Dusia

Tak, karta co miesiąc jest doładowana na nowo na kwotę 50 zł.

@ktosik

Mamy nadzieję, że negatywny ton tej wypowiedzi o pracownikach z innych krajów nie jest podyktowany żadnymi uprzedzeniami rasowymi, a jedynie różnicą w formie zatrudnienia. Jeżeli aktualna forma umowy o pracę Panu nie odpowiada, to może Pan zatrudnić się w agencji pracy, z którą współpracujemy i wtedy będzie Pan rozliczany tak jak wspomniani obcokrajowcy. Pragniemy przypomnieć, że z początkiem roku 2023 stawki akordowe zostały podniesione, co jest jednoznaczne z podwyżką, a zupełnie niezwiązane z ilością pracowników biurowych. Jako firma chcemy się rozwijać, wchodzić na nowe rynki, poszerzać ofertę, więc musi Pan oswoić się z faktem, że liczba pracowników biurowych będzie się ciągle powiększać. Szkoda, że nie zwrócił się Pan z zapytaniem o wypożyczenie wędki na forum, na pewno ktoś byłby w stanie pomóc. Na wydarzeniu było sporo osób, które nie wędkowały a przyjechały dla towarzystwa i spędzenia wspólnie czasu.

Jak dużo osób pracuje w POL-PLAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Firma zatrudnia łącznie plus/minus około 200 osób.

Aktualność
Piękna pogoda, przyjazna atmosfera, odrobina rywalizacji i pyszny poczęstunek - tak poprzednią sobotę spędzili pracownicy firmy POL-PLAN :D

Miły czas spędzony na świeżym powietrzu, w firmowym gronie za to poza budynkami firmy :)  Dzięki inicjatywnie naszych pracowników w miniony weekend odbyły się firmowe zawody wędkarskie!

Coraz częściej udaje nam się zorganizować spotkania integracyjne, co bardzo nas cieszy :)

Dziękujemy bardzo za chęci i zaangażowanie pracowników, bez was by się to nie udało!

Czekamy na wasze kolejne propozycje! :D

Dzieki Kochanemu zięciowi firma padnie ponieważ zabraknie rak do pracy, za duzo książek się naczytał chłopaczek. Było dobrze będzie zle:) nie polecam

Kuku

Polecam :) Fra two … hahahah

Witold
@Kuku

Polecasz? Czy się nabijasz? Komentarz zupełnie nic nie mówi, ciężko się domyślić jakie masz zdanie na temat firmy.

Micho
@Witold

Sarkazm jak nic

Omfg

Totalne dno....sfrustrowany Beniu goni wszystkich jak murzynow,Zmienia zasady gry podczas meczu,i wprowadza.akord dzięki któremu zarobisz połowę mniej niż zarabiasz w tej chwili,owszem mają być dodatki lecz niestety żeby je uzyskać nie wolno chorować,więc nawet że złamana noga do pracy musisz przyjść bo dostaniesz najniższa krajowa umniejszona o L4....nawet Ukraińcy nie mają zamiaru tam dłużej robić i każdy się rozgląda za pracą .Mysla że za bramą jest kolejka Stu doświadczonych ludzi którzy będą brać na dwie zmiany za najniższą krajową hehe.dzieki zięciowi i panu w okularach tytanic za chwilę zatonie...nie polecam

Aleksander
@Omfg

Akurat praca na akord mnie pasuje. Czemu mówisz, że wtedy się mniej zarobi? Akord zwykle pozwala na wzięcie większej kasy. Czy czegoś nie zrozumiałem?

@Aleksander

Chyba nie w polplanie...ale naszczescie konkurencja dobrze płaci,pozdrawiam

Natalia
@Omfg

A dlaczego tak właściwie nie?

I jak tam? Padła już ta firma?

@Marcin

Od 40-stu lat pracujemy i mamy się dobrze :) Rozwijamy się, powiększamy i wciąż poszukujemy dodatkowych rąk do pracy. A zawistnym komentującym przesyłamy gorące pozdrowienia :)

Łukasz

Ehh piszą tacy na forum, wieszczą katastrofę, odgrażają się, że nikt tu nie będzie robił i co? I miesiące upływają, a firma wystawia ogłoszenia, że szuka chętnych do pracy. Mnie wpadło w oko ogłoszenie na kierowcę międzynarodowego kat. C+E. W ogłoszeniu życzą sobie by mieć min. 5 lat doświadczenia, jako kierowca międzynarodowy w firmach o globalnym zasięgu i komunikatywnie znać angielski. Co oprócz umowy o pracę mają ze swojej strony do zaproponowania, zwłaszcza gdy mowa o pieniądzach?

@Łukasz

Panie Łukaszu, po więcej informacji odnośnie zatrudnienia na stanowisko kierowcy proszę zapytać Pana Borysa pod numerem telefonu 533-756-848 :) Odpowie na wszelkie nurtujące pytania, oraz przedstawi warunki płacowe. Zachęcam do umówienia się na rozmowę w naszej siedzibie. Poza rzetelną umową o pracę oferujemy między innymi możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, skorzystanie z programu Multisport oraz przedpłaconą kartę do automatu Vendingowego, Pozdrawiam.

Aktualność
Wspólnie z wydawnictwem Medialog zapraszamy wszystkich do Poznania na targi Modernlog (30.05 - 02.06) gdzie na wyjątkowym stoisku nr 34 w hali nr 6 odbywać się będą pokazy maszyn i urządzeń automatyzujących gospodarkę magazynową. A wszystko to w hali namiotowej Pol-Planu.

Aktualność
Hala w hali w kilka dni? Jeśli takie są potrzeby klienta to hale namiotowe Pol-Planu wpasują się w nie idealnie. Belgijska firma Verdon specjalizująca się projektowaniu i produkcji urządzeń i instalacji przemysłowych zdecydowała się na halę (14,8x20x4,8m) z poszyciem ścian z płyty warstwowej i dachem pompowanym, która zabezpieczy przed pyłem cenną elektronikę.
Cuba

Pracuję w tej firmie na tyle długo więc mogę powiedzieć że wiele się zmieniło na dobre.Place wzrosły.100% na konto,premia na święta, waloryzacja stawki ak. To tyle jak chcesz pracować a nie narzekać to można się odnaleźć.????

Urszula
@Cuba

No, premia na święta. Super. A ile taka premia wynosi? Jaka to jest kasa? I te podwyżki 100% to jednorazowa podwyżka, czy jakieś etapy rozłożone w czasie co w sumie dały takie 100%??

Cuba
@Urszula

100%to znaczy że niema kopert czytaj ze zrozumieniem. A jeszcze premia na święta jest zawsze za mała ale. gest się liczy ????

Zostaw merytoryczną opinię o POL-PLAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Zamysłowo

• Jak się pracuje w POL-PLAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy POL-PLAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL-PLAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL-PLAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ