Promedica24 South

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Promedica24 South

Ellis

Trochę już pracuje w firmie i mam jakieś tam doświadczenia. Wszystko zależy od tego jakie ma się oczekiwania i czy lubi się swój zawód. Koordynatorzy w Gdańsku są ok i starają się organizować normalne kontrakty zgodnie z ustaleniami, jestem zadowolona, mogły by być większe profity a i tak jest nieźle. Opinie są różne zależy to od kontraktu indywidualnego. Ile wynegocjujesz tyle masz. Polecam. Ellis

Piotr R.
@Ellis

Chciałbym się zapytać kogoś z firmy Promedica: dlaczego w Państwa ofertach dla opiekunów w UK można zarobić od ok £1100 do ok £1250 netto na miesiąc? Skoro minimalne wynagrodzenie w UK wynosi ok £7,50/h? Live in carer zarabia w UK minimum £75 na dzień, co daje ponad £500 na tydzień (ok £2200 na mc), czyli netto ok £1700-1800 (+ bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie) + ewentualnie wyższe zarobki jeśli podopieczny wymaga 'większej opieki' (to co u Państwa jest w 3m pakiecie i dajecie ok £1250)? Czy to jest legalne płacić poniżej minimum? Z czego wynika różnica ok £500? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Piotr Rozwadowski

bogs

Fajni ludzie, fajni leaderzy, fajne szkolenia :) bardzo sympatyczna atmosfera i dobre zarobki :) Polecam :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy w Promedica24 South zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Inez Nowy wpis

Praca jak praca :) opiekowałam się już seniorami, więc nie jestem zaskoczona różnymi zachowaniami starszych osób. Trzeba to wziąć na klatę i wykonywac swoje obowiazki. Jeśli ktoś tego nie czuje to nie pracuje jako opiekunka i tyle :) Mi się podoba. Mogę śmiało powiedziec, że Promedica to najlepsza firma z jaką miałam okazję współpracować.

Paulla Nowy wpis

Praca mi odpowiada. Wiadomo lekko nie jest i czasami jestem wkurzona, ale kto nie jest? W każdej firmie rózne rzeczy się zdarzają. Dla mnie najważniejsze jest to, że kasa się zdadza i jest zawsze na czas. Na wyjazdach zawsze moge liczyc na koordynatorke, nie ma problemu z kontaktem. Zabierają mnie spod domu a później odwożą.

bunia Nowy wpis

Polecam. Wszystko jest ok. Praca jest uczciwa, legalna i dobrze płatna

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Promedica24 South? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
sofia91

Wszystko ok. Polecam serdecznie

Ilona

Praca nie jest lekka, bywa naprawdę ciężko ale dobrze płacą i praca jest legalna. Cały wyjazd organizuje Promedica ja się ty w ogóle nie martwię.

Promedica24 stawia na jakość

W 2021 roku Promedica24 została wyróżniona trzema, niezwykle istotnymi i prestiżowymi odznaczeniami. Dziękujemy wszystkim naszym Opiekunom, pracownikom i współpracownikom, bez których ten sukces nie byłby możliwy.

SOLIDNY PRACODAWCA 2021
Solidny Pracodawca Roku to nagroda stanowiąca potwierdzenie klarowności oraz rzetelności działania firm, co niesie za sobą łatwiejsze nawiązywanie współpracy biznesowej oraz przewagę nad konkurencją w różnego rodzaju przetargach oraz konkursach. Celem programu jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce, szczególnie tych, którzy promują ciekawe rozwiązania HR i dzielą się swoim doświadczeniem na łamach ogólnopolskiej prasy.

FIRMA GODNA ZAUFANIA 2021
Certyfikat Firma Godna Zaufania przyznawany jest za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec Klientów i Kontrahentów. Stanowi poniekąd wykładnik satysfakcji Opiekunów współpracujących z Promedica24 oraz gwarancję rzetelnego i wiarygodnego pracodawcy.

FRIENDLY WORKPLACE 2021
Friendly Workplace to prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez redaktorów/ekspertów Employer Brandingu i HR portalu MarkaPracodawcy.pl – dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. Nagradzane są w nim firmy, które m.in. tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami oraz inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych.
Lena

Wszystko w porządku. Jestem bardzo zadowolona z wynagrodzenia, organizacji wyjazdów i dobrej umowy. Polecam

Aktualność
Wyjedź w Święta i ciesz się bonusem do 350 EUR!

Nowe, wyższe stawki a teraz – dodatkowo świąteczny bonus!
Wyjedź na kontrakt o długości min. 30 dni, który obejmie święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok oraz święto Trzech Króli i ciesz się dodatkowym bonusem do 350 EUR.

Im dłuższy wyjazd i lepsza znajomość języka niemieckiego, tym większa szansa na wyższy bonus!

Nasze bonusy stanowią doskonałe uzupełnienie Twojej pensji – nie wahaj się z nich korzystać.

O szczegóły bonusu świątecznego:

•zapytaj naszego rekrutera,
•skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów,
•zadzwoń: 22 250 55 00

Zgłoś się do nas i sprawdź co zyskujesz!

atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe bonusy:
◦bonus świąteczny – do 350 EUR
◦bonus za polecenie Opiekunki do Promedica24 – od 150 do 250 EUR za osobę
◦bonus za przejście (referencje) – 200 EUR
◦bonus specjalny za dostarczenie unijnego certyfikatu COVID-19 – 50 EUR
◦atrakcyjne nagrody rzeczowe z naszego Programu lojalnościowego
•legalne zatrudnienie – dostajesz umowę oraz kartę A1
opłacone składki ZUS;
dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERGO);
całą organizację wyjazdu (w tym testy Covid-19) – nie musisz martwić się o formalności
transport własną flotą busów zachowując reżim sanitarny
dużą bazę sprawdzonych ofert kontraktów
szybkie wyjazdy i elastyczne terminy
•przydzielonego Opiekuna Kontraktu
•całodobowe wsparcie Infolinii 24/7
kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami
•kursy języka niemieckiego – od podstaw i doszkalające

PROMEDICA24 TO SOLIDNY PRACODAWCA, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ.

Odważ się na zmiany!

Jedną z kluczowych dla Promedica24 wartości jest

wspieranie aktywności zawodowej i rozwoju kobiet 50+.

Poznaliśmy setki niezwykłych kobiet, które po 50 roku życia zdecydowały się na zmianę zawodu, podjęcie pracy za granicą i naukę języka obcego. Niezwykle zależy nam na tym, aby kobiety, które w dojrzałym wieku są gotowe na zmiany i robią to – były zauważone.

W tym roku, kontynuując nasz projekt „Odważ się na zmiany!” zawitaliśmy w programie Mądrej Babci pt. „Bezpiecznie przez życie” i odpowiedzieliśmy na pytanie „Jak zarabiać na legalu?”.

Zrealizowaliśmy dwa odcinki na żywo w telewizji internetowej Silver TV – materiał video poniżej:
ed

chcesz zarobić grosze to promedica24 jest tą firmą zanim cokolwiek podpiszesz przeczytaj 700 euro no i jeszcze oskubią bo mają swoje wydatki Twoim kosztem gdzie indziej zarobisz od 1000 euro bez ukrytych kosztów

Rav
@ed

Coś więcej ?

Rav

Coś więcej ? Koleżanka chce tam pracować a chciałbym znać zetelną opinie ?????

Ellis

Piotr R.
@Ellis

Posiadasz najnowsze informacje związane z poziomem wynagrodzeń w Promedica24? Twoja opinia może okazać się ważna.

....

Są kontrakty w Anglii gdzie rodzina z podopiecznym nie zgadzają się na zainstalowanie internetu w domu dla opiekunki bo najzwyczajniej w świecie nie chcą za to płacić. W takiej sytuacji agencja przywozi na kontrakt dla opiekunki dla zwany dongle. Jest to urządzenie do mobilnego internetu i raz na miesiąc agencja zobowiązuje się do ładowania internetu 15 GB jeżeli przekroczysz ten limit ( ja przekroczyłam limit w dwa dni) możesz wykupić 10 GB za 15 funtów ale wtedy płacisz za to ze swojej pensji. Tu jest tak ,że jak przekroczysz limit który masz do wykorzystania internet całkowicie Ci wyłącza i nie możesz z niego korzystać. W moim przypadku wygląda to tak ,że w ciągu miesiąca zużywam 100 GB więc łatwo policzyć ,że muszę wydać na nie 150 funtów. Jeżeli jesteś na kontrakcie na którym zarabiasz 1000 funtów a do tego musisz opłacić sobie internet 150 funtów. No chyba ,że nie chcesz ale wtedy nie będziesz używał internetu. To na koniec miesiąca za cztery tygodnie pracy dostaniesz 850 funtów przy dzisiejszym kursie funta 4.79 wychodzi ,że zarabiasz 4071,5

nigdyniewiesznacotrafisz

Trzeba zdawać sobie sprawę z tego ,że jeżdżąc do Anglii nie każdy podopieczny ma internet. W takiej sytuacji Agencja Promedica24 proponuje własny internet który kosztuje 15 funtów za 10 GB jest to jakieś dziesięć obejrzanych filmów na komputerze. Firma odciąga Ci te pieniądze z pensji. Czyli trzeba się liczyć z tym ,że przy niezbyt częstym korzystaniu z internetu który proponuje Ci Agencja Promedica24 musisz wydać 100 funtów miesięcznie.

bogs

BGS

pracuje od ponad pół roku. Jestem bardzo zadowolona, zarówno organizacją podróży (dojazdu) jak i kontraktem na miejscu. Czuje się bezpiecznie, mam stały i dobry kontakt z centralą firmy. Wynagrodzenie otrzymuje terminowo i w wysokości zgodnie z umową. Polecam.

Pozytywna1973

Jeśli chodzi o Promedica24 nie mam żadnych uwag. Pieniądze są na czas, gdy chcę zjechać nie ma problemu. Wiele zależy od koordynatora i twojego szczęścia. Oferty są raz gorsze, raz lepsze, to loteria. Ale ważne jest, że wyjeżdżam i zwiedzam świat oraz uczę się języka i poznaje nowych ludzi. Trochę wiary w siebie i ludzi.... Powodzenia wszystkim opiekunkom

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 South

• Jak się pracuje w Promedica24 South?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 South tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24 South?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Promedica24 South