brak logo

PROBIO

Lublin

Opinie o PROBIO

Don amigos 2015-03-30 09:55:05
Witam, pracuje ktoś w Probio- Lublin, zakwaszacze, dodatki paszowe etc.? Jakie są zarobki dla handlowca z doświadczeniem (jaką podstawę można dostać), jaka flota i inne narzędzia pracy? Premie realne do zgarnięcia, jaka ogólnie atmosfera w pracy? Prosze o konkretne i szybkie odpowiedzi, jeśli jest tu ktoś, kto tam pracuje???
german 2015-05-26 22:20:52
Firma Probio zachęca obecnie do wspólpracy przedstawicieli handlowych którym oferuje: -atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym uzależnionym od realizacji założonych planów sprzedażowych -możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia handlowe i produktowe) -niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop, program żywieniowy)
Pollack 2015-09-29 23:22:48
"Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym" - nie znaczy kompletnie nic. Ogłoszenie z takim tekstem w UK olałby każdy tubylec. Atrakcyjne wynagrodzenie może znaczyć tyle co 1350 netto + do 500 netto premii. I nie mówimy oczywiście o funtach. Rynek jest zdominowany przez zachodnich graczy, z polskich liczy się WIPASZ. Rozmowy z rolnikami ze względu na ich ogólnie niski poziom intelektualny również nie należą do najprzyjemniejszych. Ale jak ktoś gryzie kamienie - można próbować.
mania 2015-10-05 15:39:13
@Pollack tylko takie zarobki w Probio? pytam bo sama chcialam sie dostac do tej firmy na stanoiwsko Przedstawiciel Handlowy - Doradca Żywieniowy. a wiem ze firma PROBIO to polska marka oferująca profesjonalne mieszanki paszowe uzupełniające, koncentraty, prestartery, zakwaszacze wykorzystująca wieloletnie doświadczenie w żywieniu i profilaktyce zwierząt
call girl 2016-04-01 15:44:10
Firma z aspiracjami... ale na tym poprzestańmy... zarobki marne, szkolenia- a co to jest? Prezes- pozjadał wszystkie rozumy, zwolnił sie ostatnio od nich ceniony doradca żywieniowy- z dobrej pracy sam się nikt nie zwalnia. Ogólnie kumoterstwo i kilku "dupowłazów" (bez mydła dyr. handlowemu wchodzą). Produkty takie jak wszędzie- z tym że nie znane.
ononaono 2016-04-05 14:18:17
dziękuję za szczere opinie, proszę jednocześnie dupowłazów szefostwa o złożenie aplikacji gdzie indziej a nie wypisywanie tu balcerowiczowskiego bełkotu o premiach i innych duperelach. Liczy się kasa i pracownik, towar ma każdy od chińczyka, sztuka to pozbyć się go z magazynu za kasę.
luntek 2016-04-23 22:04:40
call girl, ale o jakim stanowisku w ogóle piszesz, bo nic nie wiadomo po opisie. Teraz widziałem mają rekrutację na przedstawicieli handlowych - doradców żywieniowych. Oferuja nawet niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop, program żywieniowy), czy umowę o pracę.
janek 2016-05-17 18:10:37
no i jak to teraz z praca jest, nie ma aktualnych ofert z tego co wiem.
Zostaw swoją opinię o PROBIO - Lublin
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROBIO