logo Lions Entertainment

Lions Entertainment

Kolbuszowa

Opinie o Lions Entertainment

Venom 2015-03-26 11:31:35
Pracowałem u nich w 2011. W sumie wszystko okey, ale jak sie okazało...praca nie dla mnie. Jedzonko w restauracji eleganckie, na zewnatrz troche za gorąco, bo prawie 40c . Kasa na czas, zabawa konkret. Polecam dla spragnionych nowych doznań.
Kolek 2015-11-19 14:58:01
Jedna z najbardziej rzetelnych firm w tej części przemysłu hotelarskiego.
W porównaniu do innych globalnych i masowych firm Animacyjnych, Lions Entertainment wyróżnia się ofertą ponad stan rzeczy opisanych w ogłoszeniach. Co mam na myśli... zakwaterowanie na poziomie, wyżywienie w najlepszym standardzie, brak problemów z wynagrodzeniem (jak to z reguły bywa w przypadku innych firm). Znakomite podejście Szefa do pracowników, służy pomocą jeśli tylko zachodzi takowa potrzeba. Managment osiągalny o każdej porze. Wspólne wypady, Grille itp. organizowane przez "szefostwo". Pracownicy firmy odbierają i zawożą na lotnisko. Zdecydowanie polecam!!
lidka852 2015-12-28 16:36:50
Ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z tą firmą? Bo niedługo mam z nimi umówioną rozmowę o pracę i chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej poza tym co jest napisane na ich stronie.
Z góry dziękuję.
łesek 2016-05-07 20:36:11
Nieźle dbają o swoich pracowników @greek, przecież nie w każdej firmie można liczyć na darmowy pobyt w hotelu o wysokim standardzie razem z obiadami, oprócz tego zarobki też są niezłe. No i chyba w tym przypadku najważniejsze, że można dostać umowę o pracę
Zostaw swoją opinię o Lions Entertainment - Kolbuszowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lions Entertainment