Opinie o Deerfos Europe Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Deerfos Europe Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Deerfos Europe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów ściernych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deerfos Europe Sp. z o.o. w Błonie

Nika

Jak wygląda praca na produkcji. Czy pracują również tam kobiety ? Czy praca jest lekka fizycznie ? Zastanawiam się nad aplikacja do tej firmy . Proszę tylko o prawdziwe i szczere wypowiedzi

Danke
@Raid

Zakład porażka. Układy, układziki. Dopóki kierownik nie wyleci to nic się na dobre nie zmieni. Jedni zapierniczają a inni wolą się napić na magazynie i nikt nic im za to nie robi o dziwo. Niestety kobiety muszą (usunięte przez administratora) aż przykro na to patrzeć. Były kierownik to już w ogóle fałszywy. Obecny wcale nie lepszy. Jeszcze jak na złość pełno Ukraińców i to w dodatku po dwie osoby na jednej maszynie. A Polacy chodzą i szukają zajęcia.

Administrator Nowy wpis

W Błonie Deerfos Europe Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Pracownik Biurowy. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

Bożena
@Nika

Poprzednie wpisy, które zostały dodane przed Twoim pojawiły się w 2019 roku. Od ponad roku nikt się tu nie udziela i obawiam się, że możesz nie uzyskać odpowiedzi zbyt szybko lub nawet wcale. Proponuję w takim razie kontakt z firmą i wybranie się np. na rozmowę kwalifikacyjną, z której się wszystkiego dowiesz. Jeśli się na nią zdecydujesz to daj tu proszę znać jak przebiegła. Przydadzą się jakieś nowe informacje w wątku.

@Bożena

No tak tylko z rozmowy kwalifikacyjnej się nie dowiem o atmosferze panującej w zakładzie pracy czy o traktowaniu pracownika co jest moim zdaniem bardzo ważne. Pracodawcy wiadomo przedstawiają swoją firmę w samych superlatywach a potem wychodzi szydło z worka. Już raz się tak nadzialam że byłam gorzej traktowana niż zwierze a na rozmowie było ładnie pięknie.. Dlatego tez lepiej zaciągnąć opinie od osób pracujacych w danej firmie. Może ktoś się wypowie.

Raid
@Nika

Bardzo nie polecam. Atmosefra fatalna, żółtki nie lubią Polaków, sami ukraincy a kierownik pozostawia wiele do życzenia, ma swoje układy i swoich przydupasów. Latem jest tragedia a zimą przy mrozach również kiepsko. Cały dzień na nogach, nawet usiąść na chwilę nie można.

Ooops
@Nika

Nie wszystkich traktują równo i jest niesprawiedliwość, nie wiem jak teraz ale za moich czasów była impreza na hali i magazynie, ludzie pili alkohol, palili maryche a kierownik wysyłał do domu jak widział który jest napruty.

Danke Nowy wpis
@Raid

Łuki

Pozdrawiam starą ekipę produkcji Z bierutowskiej gdzie ten zakład był wcześniej Fajne to były czasy :)

Hanna
@Łuki

Mówisz, że fajne czasy miałeś na produkcji z nimi. Opowiesz coś więcej? Rozumiem, że zespół był zgrany? Robota też fajnie szła czy chodzi Ci o znajomych? ;)

Łuki
@Hanna

Zespół był zgrany atmosfera była super

22 Nowy wpis
@Hanna

Zakład porażka

Grigori Nowy wpis
@Łuki

Teraz jest jeszcze lepsza ekipa

No collar worker

Pracowałam w firmie w latach 2011-2014 w biurze, nie zarabiałam kroci ale bardzo dużo się nauczyłam. Pomimo braku doświadczenia miałam swobodę działania. Dzisiaj w innej pracy to procentuje. Nie każda osoba odnajdzie się w każdej firmie. Niektórym na moim stanowisku przeszkadzałby multitasking, brak szkoleń, wsparcia merytorycznego, trzeba mieć poczucie niezależności i koncentrować się na wynikach, lubić wyzwania. Zarządzanie na produkcji wymagało zmian, mam nadzieję, że zostały wprowadzone. Miło wspominam tamten okres.

Hanna
@No collar worker

Napisałaś, że nie zarabiałaś kroci, ale ile mniej więcej wychodziło na rękę wtedy? I czego konkretnie się nauczyłaś? Chodzi mi o to czy były jakieś szczegółowe obszary czy chodzi o tę niezależność? Teraz też w firmie można tak dużo się nauczyć?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Deerfos Europe Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Asystent / Asystentka ds. sprzedaży zagranicznej?
Someone

Hejka pracowałem tam na produkcji. Praca stojąca, fajne godziny pracy 7-15 ale wyplata najnizsza krajowa. Zadnych premii. Ogolnie słabo. Atmosfera nieprzyjemna. Czuć w powietrzu układy układziki

Bożena
@Someone

Zawsze o 15 wraca się do domu czy może czasami bywają jakieś nadgodziny? Czy jeśli chodzi o wysokość wypłaty to była możliwość ubiegania się o podwyżkę czy raczej nie? Czy na produkcji pracują też kobiety?

Prawomocny

Szanowna Pani! Proszę o podawanie prawdziwych informacji o firmie, w której Pani pracowała (?) skoro nie zna Pani struktury organizacyjnej firmy sprawa zostanie w dniu dzisiejszym zgłoszona na policję zgodnie z art 212kk. Proszę pamiętać, że logując się na tym forum zostawiła Pani po sobie ślad w postaci IP, a regulamin mówi o tym, że na wniosek organów ścigania może zostać ono ujawnione. W dniu dzisiejszym zostaje złożone zawiadomienie o złamaniu art 212kk wobec dobrego imienia firmy.

samo sedno
@Prawomocny

goń się leszczu!!!

Nie polecam

Prawda jest okrutna i boli kierowniczke. Stazi pracownicy robia bo gdzie mieli by lepiej? Nie narobia się.. impreza podczas pracy.. alkomat by się przydał do sprawdzania w czasie pracy połowie.. nie polecam firmy. A dlaczego ludzie wracają.. ilu wróciło? 2 ? Szok.

Ciekawa
@Nie polecam

Bylam tam na rozmowie, pan kierownik(?) oprowadzil mnie, nie wydawalo mi sie tam jakos zle. Czekam na telefon. Zobaczymy, o kazdym zakładzie chodza ploty. Trzeba się samemu przekonać.

Leszek
@Ciekawa

Minęło trochę czasu od Twojej wypowiedzi. Na jakie stanowisko kandydowałaś w firmie Deerfos Europe i czy zostałaś przyjęta do pracy? Przybliż swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej i warunki zatrudnienia, które Ci zaproponowano. Czekam na Twoją opinię.

Tajenicza

Nie prawdą jest ze ludzie się zwalniają i wracają do tego zakładu pracy, ten kto to pisze jest osoba z biura i pisze tak bo kamufluje zakład pracy.

Agenda
@Tajenicza

Nie jest prawdą? To popatrz ile pracowników wróciło.

Pukacz

Pani Gosiu, już Pani nie jest Tajenicza

Tajenicza

Nie prawda co piszą jest okropnie , nie dbają o pracownika i płacą najnizszą krajową, trują ludzi, musisz byc lizusem zeby utrzymać się tam w pracy - nie polecam tego zakładu , zwalniają a szefostwo chodzi codziennie naburmuszone

Agenda

Trują ludzi? Niby czym?

CWANIACZEK

Ten zakła to wogole jeden wielki cyrk. Przychodzą do pracy na 6 rano piją kawe i takim swoim płacą kase za nic. I tak od wielu lat jest.Prezes moglby zakupic alkomat dla pracowników bo w czasie pracy mozna pic alkohol . Jedni mogą wyjsc na papierosa a inni nie. Pijani panowie mogą pospac na magazynie a inni (usunięte przez administratora)

madziara

a jak zarobki ktos wie??? i czy w firmie pracuje dużo ludzi??

Deerfos
@madziara

Na starcie logiczne że najniższa krajowa. Popracuj trochę, postaraj się a na pewno zostaniesz doceniona. Co roku gwarancja podwyżki a jej wysokość zależy od twojego zaangażowania. Jeżeli masz stosunek do wykonywanej pracy olewatorski to tak samo pracodawca cię olewatorsko potraktuje.

madziara
@Deerfos

Czyli jak na każdej produkcji.... ale najniższa krajowa na start w tych czasach to tragedia, Aczkolwiek dzięki za info. pozdrawiam

Tajenicza

Zapomniałam dopisać ze wszyscy tam wdychają (usunięte przez administratora) latający w powietrzu.

danka zapiekanka

hmmmm Firma może i ok ale ludzie tam pracujący już nie..kiedyś było inaczej wszyscy się trzymali razem a potem to się rozpadło .. jak nie jesteś pupilkiem to lipa.... dużo starych pracowników odeszło ze względu na zarobki.....

Deerfos
@danka zapiekanka

Co ty piszesz za bzdury? Odeszli, poszli do innych zakładów, przekonali się i dziś płaczą. Nie wspomniałaś niestety, że kilku wróciło. Jeżeli chodzi o zarobki, to jeżeli się przykladasz do pracy, to narzekać nie będziesz. Wielu jest takich co pracują już ponad 7 lat i sobie chwalą, między innymi ja, więc nie pisz bzdur, bo pewnie byłaś z tych co 15 minut latali na papieroska, jedli śniadanka, pili herbatki i kawki i narzekali jaka ciężka praca.

Cezary

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed aplikacją?

Może trzeba przykładać się bardziej do pracy i nie będzie powodu do tworzenia złej atmosfery?

Gogol

Może ktoś słyszał o jakichś nowych ofertach pracy?

Mirek

Deerfos Europe to świetna firma!!

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Just
@Zainteresowany

Tak, wszystko działa normalnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Deerfos Europe Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w Deerfos Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deerfos Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deerfos Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deerfos Europe Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deerfos Europe Sp. z o.o.

Deerfos Europe Sp. z o.o.