Opinie o KONEX SP. Z O.O. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KONEX SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KONEX SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONEX SP. Z O.O. w Łódź

Ale to na produkcji takie tempo duże, czy magazynier też ma kompletować na akord niemalże? :0 Czytam, że na magazynie nawet posiłki są w zimę, to chyba nieźle? Ile się teraz jako taki picker zarabia?

A teraz już wpłynęła? Co miesiąc tak macie? Ech... A wgl to ile tej pensji jest na magazynie, skoro tak ma robota się w rękach palić?

Administrator Nowy wpis

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Specjalista do pracy w Łódź. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa KONEX SP. Z O.O. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Robert Nowy wpis

To znaczy że płacą co 2 tygodnie?

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko pracownika produkcji. Firma oczekuje od kandydata gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym, jednakże istnieje możliwość pracy na 2 zmiany. Ta druga opcja bardziej by mi odpowiadała. W jakich godzinach się wtedy pracuje? :) Dajcie znać, bo myślę nad aplikacją. Jeśli chodzi o okres próbny, który trwa 2 tygodnie, to po nim na jak długo dostaje się umowę? Napiszcie.

Tak se myślę

Witaj PT. Zasada jest prosta, jeśli szanujesz swoje zdrowie psychiczne i lubisz przychodzić z pracy wesoły i spokojny, no to konex nie jest Twoją przyszłością. Wiem z doświadczenia,że tam na produkcji zapitalasz jak dzik, oczywiście są stanowiska wolniejsze,ale głównie to szybko, prędko, ciągła stresówa... No trzeba mieć nerwy ze stali, najlepiej szlachetnej. Ale jeśli już się zdecydujesz to druga umowa na 3 miechy, gdzie zdążysz sobie wyrobić własne zdanie na temat pracy. Pozdrawiam.

xyz

witam. jakie realne zarobki w tej firmie? tylko najniższa krajowa czy dorzucają coś w kopercie pod stołem jak ktoś normalnie pracuje i nie ściemnia?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Eksportu i Importu w firmie KONEX SP. Z O.O.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

A

Oj nie prawda zapraszamy mila atmosfera dobre zarobki dogodne godziny pracy profesjonalne szkolenie

Ewelina
@A

Czyli komuś się coś pomyliło czy celowo chciał dopiec firmie na forum? ;) Skoro takie dobre zarobki to jest szansa na przybliżenie ich wysokości? Do tego ciekawa byłabym szczegółów tego omawianego szkolenia jeśli byłaby taka możliwość

OPOP

Praca ok a zarobki nie odbiegają od tego co proponują w innych firmach w okolicy. Dobry kontakt z przełożonymi - we wszystkim można się dogadać.

@OPOP

Dobrze że są w miarę konkurencyjne a nie za niskie. Czyli rozumiem że nie ma na co narzekać? Plus jak można się dogadać z przełożonymi to już w ogóle super. A mogę spytać jakie stanowisko?

@Marta

Najniższą krajową jest zawsze konkurencyjna. Jeśli mowa o konkurencji w okolicy. Przystanek wcześniej może dwa jest Amcor. Można zarobić bez większego wysiłku o tysiąc więcej dodając że praca lżejsza. Jeszcze bliżej jest superdrob. Ulubiona firma prezesa który często powtarza "jak się nie podoba to na przeciwko super drób" I tam też praca może być porównywalna tylko w skali wysiłku ale nie kasy, bo tam człowiek i potrafi wrócić zmęczony, ale zawsze ma o 500-600 złoty więcej.

Koń

Ludzie omijajcie tą firmę z daleka na każdym kroku (usunięte przez administratora)W tej firmie rządzą Ukraińcy.

@Koń

No i co takiego robią niby? Możesz wyjaśnić co się dzieje? Bo nie wiem co znaczy "rządzą"... od rządzenia chyba są inni ludzie w firmie, co? :D

Oxon
@Marek

Pewnie koleś jest takim geniuszem, że Ukraincy bez znajomości polskiego lepiej sobie radzą w pracy od niego. Pozostaje tylko wylewać żale w internecie że praca jest zła, zamiast spojrzeć na siebie

@Marek

Już odpowiadam. No właśnie ci ludzie są od rządzenia tylko nie mają pojęcia o wykorzystaniu zasobów ludzkich w iluzji ludzkości. Pierwsze tygodnie jest miło a potem testują twoją psychikę na wszystkie sposoby. Raz w tygodniu znajduje się osoba która płacze wychodząc a i tak desperacja każe jej tam wrócić pracowałam w różnych firmach w większych i mniejszych z socjalem i bez, ale nigdy nie widziałam firmy która nawet nie próbuje ci oczu mydlić że twoja praca jest cenna.. Atmosfera jest taka że wchodzisz i wiesz że większy szacunek zyskał byś myjąc kible w toalecie na autostradzie

@Oxon

Ukraińcy to może i sobie radzą, bo przyjechali w jednym celu zarobić. W większości nie mają możliwości od kopa zmienić pracy bo ich dokumenty są w tej jednej konkretnej. Oczywiście mogą ale tutaj potrzebny jest czas którego dla wielu z nich nie ma. Więc robią co mogą żeby się utrzymać. Polak w Polsce nie musi a ten szanujący swoje zdrowie i czas napewno nie będzie tam tkwił i (usunięte przez administratora) z siebie robił za najniższą krajową z delikatną premią za którą kot Ci napłacze że głodny. Wystarczy świadomość że za te pieniądze możesz powiedzieć na (usunięte przez administratora) na kasie i użerać się z ludźmi, ale codziennie innymi a nie z elitą ciągle tą samą która innego zakładu nigdy na oczy nie widziała. Dla tych ludzi co pracują po 20lat to jest pierwsza może druga praca, im to odpowiada bo nie widzieli normalnych warunków pracy, a boją się wychylić lep za konex bo nigdzie sobie nie poradzą i nie będą elita.

Katarzyna

Jakiś czas temu pracowałam tam, i faktycznie stara (usunięte przez administratora)firma bez jakiegokolwiek szacunku. Praca jest ciężka normy wyliczone w sposób taki że nawet siku nie da się iść. Elita starych pracowników ma czas na ploteczki kaweczki a w piątkowe noce na piwko bo ochrony nie ma w weekendy i dalej są cenieni bo czas na rozrywkę jest im opisywany od normy. Za ukraińska kierowniczkę maile wypisują wszyscy tylko nie ona sama bo nie umie pisać po polsku. Śmiech na sali.. Stosunek finansowy do wykonanej pracy nie jest równy. Czysty wyzysk. Brak kultury u przełożonych wyższego szczebla ani dzień dobry ani dowodzenia stanowczo nie polecam, chociaż młodych kadetów miesiąc tam mógłby bardziej skruchy nauczyć niż nie jedno wojsko.

Ulla

Z tymi Ukrainkami to trzeba jechać po bandzie bo im się w (usunięte przez administratora) poprzewracała a już J... to przekracza granice gwiazda ze spalonego teatru

Witam ta firma to jakaś żenada , tam żeby pracować to trzeba mieć coś z głowa nie tak.Przepracowałem tam coś około 3 miesięcy, (usunięte przez administratora) cieszę się ze koszmar już się skończył .Aha na dzień dobry jak zobaczyłem szatnie to zwierzęta w mają lepsze warunki.

Kobieta

Pracowałam tam nie cały miesiąc na produkcji obsługiwałam wtryskarki , ludzie jeśli macie jaki kolwiek szacunek do siebie to omijacie tą firmę z daleka .Kierownik chyba produkcji taki (usunięte przez administratora)co sam nie wie co się dzieje nie ma żadnego szacunku do ludzi podobnie jak prezes i właściciel tej śmiesznej firmy.

Pracę w Koneksie wspominam bardzo dobrze. Pracowałam na produkcji, ale z przyczyn rodzinnych musiałam zrezygnować. Praca nie jest bardzo ciężka. Jeżeli ma się chęci to każdy sobie poradzi. Przełożeni ok. Współpracownicy również. Zarobki wypadają tak samo jak na podobnych stanowiskach w innych firmach więc w sumie nie ma co narzekać

Kłamstwo

Nie prawda. Nie wiem jak teraz ale wiem co było jakiś czas temu. Zarobki sie zgadzają, a social? Jak pracowałem to social stopniowo znikł do zera, a znajomi pracujący mówią że w tek chwili nie ma nic,

Elena
@Kłamstwo

I zgadzam sie. Zarobki sie zgadzają? No ok.., zyskujesz 400zl brutto więcej za stanie w którym nie wolno sie napić czy isc do wc, znajomy pracował tam pare dni i mówił że w sanoco lepiej ???? a jeśli chodzi o mnie to ja tam poszlam miesiąc zrobiony i l4 do niczego sie więcej ten zaklad nie nadaje.

Ola

Ciekawe kto z kadry zarządzającej napisał ten poemat reklamowy. Bzdura totalna. Pensje marne. Socjalu zero. Żadnych benefitow. Żadnych szkolen zewnętrznych.

Haha

Nie ma to jak kierwoncitwo które samo piszę pozytywne opinie o zakładzie .

Xyz

W SKRÓCIE KOLEJNY (usunięte przez administratora) W ŁODZI . Zero jakiegokolwiek szacunku do pracownika . Świadczeń socjalnych tez nie ma . Kierownictwo traktuje ludzi jak zwykłe popychadło . Pensje za wykonywaną pracę to śmiech na sali . Wszystkim którzy mają jakikolwiek szacunek do samego siebie odradzam pójście do tego zakładu.

Marlena

@Nie naprawdę aż takie złe kontakty mają pracownicy z Polski z pracownikami z Ukrainy?

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące KONEX SP. Z O.O.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy otrzymują jakieś pozapłacowe benefity?

Nie

Pracownicy nic nie dostają. Rygor komuna, prezes nawet dzien dobry plebsowi nie mowi, kierownik magazynu tez. Polacy uczą pracy Ukrainę bez języka i na odwrót, Króluje ukraina ktora jesli znajdzie słabe polskie ogniwo pastwi sie nad nim jak tylko może. Starzy pracownicy chodzą po firmie jak dyrekcja,

Kola

Wystarczy sprawdzić w internecie , że firma to dobry pracodawca!

@Kola

Swoją opinię piszesz na podstawie internetu, czy masz doświadczenia z pracy w Konex? Chciałbym się dowiedzieć, czy firma wspiera pracownika szkoleniami i popiera jego dążenia w rozwoju kariery. Napisz proszę więcej szczegółów.

DIO
@Kola

Byłam w owej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej, porażka i nikomu kto zna swoja wartość i szkoda mu czasu na bzdety nie polecam. Stanowisko specjalista ds importu i eksportu. Rozmowa z 3 etapów i każdy etap składa się z kilku pod etapów( przeszłam dwa etapy) na których prezes, syn prezesa i sekretarka która podaje kawę bo raczej nic innego nie robi udają bogów a z potencjalnego pracownika chcą zrobić idiotę. Owa "trójca" robi test na doktorat z ekonomii, anglistyki - bo ich pytania są oderwane od rzeczywistości. Bardzo aroganckie podejście do aplikantów.

@DIO

Piszesz, że miałaś testy ze znajomości branży i językowe. Czy podczas rozmowy zostały z Tobą omówione warunki zatrudnienia i wynagrodzenia? Napisz proszę na jakim poziomie są pensje i czy jest możliwość uzyskania premii lub dodatkowych świadczeń socjalnych. Chętnie się tego dowiem.

Kola
@Marek

Dla mnie test z branży i językowy był bzdurą ponieważ przez ponad rok kierowałam zespołem obcokrajowców i żaden nie znał polskiego, tylko angielski i to chyba o czymś świadczy( więc język na pewno znam). Pracodawca standardowo pyta o Twoje oczekiwania a omija swoje. Nie podobało mi się podejście do aplikanta podczas rozmowy więc na samym stracie byłam zniechęcona do firmy- kolokwialnie mówiąc nie lubię gdy ktoś robi ze mnie idiotkę i neguje moją wiedzę oraz kompetencje. Z tego co pamiętam nie było mowy o premiach ani o żadnym socjalu. To akurat są moje odczucia, może ktoś miał inne- nie wiem, ja natomiast pisze o swoich.

Cyrk
@DIO

Potwierdzam. Byłam na rozmowie i czułam się jak studentka egzaminowana przez profesora. Niektóre pytania miały niewiele wspólnego ze stanowiskiem, czasem trudno było stwierdzić, o co tak naprawdę im chodzi. Nigdy nie czułam się tak niezręcznie podczas rozmowy o pracę.

Dio
@Cyrk

Żenada i strata czasu. Nie dziwmy się, że non stop szukają bo kto chciałby pracować z takimi ludźmi.

do MAREK
@Marek

nie wspiera pracownika w rozwoju, nie inwestuje w szkolenia, nie wyrażono zgody na mój kurs chociaż zapytałem. Jeśli chcesz czegoś więcej (kursy, szkolenia) musisz działać na własną rękę i wydać ze swojej kasy.

głos za

a ja oddam swój głos za tą firmą, w tej firmie jak w żadnej innej można się sporo nauczyć, atmosfera wśród pracowników i całego zespołu najlepsza w jakiej mi przyszło pracować, są oczywiście jednostki z którymi nie da się dogadać, no ale cóż chyba sie nie zdarzy w żadnej firmie, żeby były same symaptie. Kwestia finansów zależy na ile się dogadasz na początku, później możesz się tylko szarpać. Nie ma żadnego socjalu ani benefitów, więc ten brak należy zrekompensować wynagrodzeniem.

Mister

W internecie dobry pracodawca a w rzeczywistości wręcz przeciwnie. Kapitalizm w najgorszym wydaniu. Wyssać wszystkie soki pracownika to jest motto tej firemki. Odradzam

@Mister

Długo tam pracowałeś? Czy sytuacja wyglądała już wcześniej tak jak ją opisujesz w tym momencie, czy dopiero od niedawna coś zaczęło Twoim zdaniem działać w firmie gorzej? Czekam na Twój wpis.

zdumienie

tak samo jak negatywnie piszą o pracodawcach, tak samo pracodawcy walą ścieme jak jest dobrze, a ja wole wiedzieć co jest złe, żeby móc potem pytać co jest dobre, wyskaluje wage co za co przeciw i może zaaplikuje, ale na teraz? czytajac to wszystko? serio? naprawde? NIE i jeszcze raz nie, nawet nikt z Konexa nie pozwoli sobie na odpowiedź.......... :/ :(

Wiktor

czy tak dobrze się wam pracuje i dlatego tak rzadko piszecie?

Zostaw merytoryczną opinię o KONEX SP. Z O.O. - Łódź

• Jak się pracuje w KONEX SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy KONEX SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KONEX SP. Z O.O.?

KONEX SP. Z O.O.