PPiR PROINTECH

Katowice

Opinie o PPiR PROINTECH

anonim 2010-09-19 11:48:32
Na kase to czeka i czeka a oni to w [usunięte przez moderatora] mają
fugo 2010-09-24 23:48:15
[usunięte przez moderatora] No i kasy nie płacą
Pacownik 2010-09-30 15:26:29
Dokładnie , na kase można czekać i czekać , termin wypłaty kasy to zmieniają kilka razy. Zlewają człowieka totalnie . Jak was sytuacja finansowa nie ciście mocno to odradzam .
Rzetelny 2010-10-21 17:51:09
Banda [usunięte przez moderatora] jak komuś na pieniądzach nie zależy i ma dużo czasu i lubi hałas zadymienie,zimą zimno(ok 0 stopni) BHP to tylko kask do jazdy nienadającą się suwnicą, to polecam pracę w tym zakładzie.
anonim 2013-05-12 19:51:36
Poleca ktoś pracę w PPiR PROINTECH? Zweryfikuje ktoś to "0 sprzętu do malowania , 0 zasad BHP , brak masek , ubrań roboczych"? Na czym mniej-więcej polega praca? Jak się pracuje, co z atmosferą i kontaktami z szefem? Po ile godzin dziennie (płatne nadgodziny?)? Jak z możliwościami awansu? Co z przywilejami dla pracowników, zapewniają opiekę medyczną?
vghjm 2016-04-21 23:02:44
hej! ucichło tu bardzo. Kto coś mi powie o firmie PPiR PROINTECH? Szukam pracy i myślałam właśnie o nich
Zostaw swoją opinię o PPiR PROINTECH - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPiR PROINTECH