Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PPiR PROINTECH

Pracowałeś w firmie PPiR PROINTECH i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-09-19 11:48:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na kase to czeka i czeka a oni to w [usunięte przez moderatora] mają
zdjecie uzytkownika
fugo - 2010-09-24 23:48:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez moderatora] No i kasy nie płacą
zdjecie uzytkownika
Pacownik - 2010-09-30 15:26:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dokładnie , na kase można czekać i czekać , termin wypłaty kasy to zmieniają kilka razy. Zlewają człowieka totalnie . Jak was sytuacja finansowa nie ciście mocno to odradzam .
zdjecie uzytkownika
Rzetelny - 2010-10-21 17:51:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Banda [usunięte przez moderatora] jak komuś na pieniądzach nie zależy i ma dużo czasu i lubi hałas zadymienie,zimą zimno(ok 0 stopni) BHP to tylko kask do jazdy nienadającą się suwnicą, to polecam pracę w tym zakładzie.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-12 19:51:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Poleca ktoś pracę w PPiR PROINTECH? Zweryfikuje ktoś to "0 sprzętu do malowania , 0 zasad BHP , brak masek , ubrań roboczych"? Na czym mniej-więcej polega praca? Jak się pracuje, co z atmosferą i kontaktami z szefem? Po ile godzin dziennie (płatne nadgodziny?)? Jak z możliwościami awansu? Co z przywilejami dla pracowników, zapewniają opiekę medyczną?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPiR PROINTECH

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy PPiR PROINTECH?
Zadaj pytanie
x