Zakład Elektroniczny SiMS sp. z. o. o.

Bydgoszcz

Opinie o Zakład Elektroniczny SiMS sp. z. o. o.

admin 2015-08-21 16:49
Wiesz coś o pracy w firmie Zakład Elektroniczny SiMS sp. z. o. o.? Czekamy na nowe informacje z poszczególnych działów!
idiota 2016-06-10 15:55
Zależy ile kotś da za info ? na sucho ani zadarmo nikt nie będzie się wypowiadał chce ktos info pierw trzeba zapłacić myto tralalalalalla .,.,.,
mabni 2016-08-15 16:24
mikołaj tak to sobie możesz pisać, ludzie nie ogarną tematu.. a więc jak kogoś interesują ogłoszenia o porace w tej firmie i rekrutacje aktualne to polecam wejść na stronę firmy i tam jest całkiem fajna i rozbudowana zakładka z ofertami pracy na bieżąco
znajomy 2016-12-29 18:42
z tego co wiem wykorzystali tam pracownika i to spoko osobę i porzucili ... tak gadają pracownicy myślę że do władzy doszli dzięki tej osobie i trzeba było się pozbyć ... życie
Potwierdzam 2017-02-27 10:45
Racja racja Anka S. Duzy potencjał duża wiedza zarzadcza wieksza niż obecnego zarzadu dlatego raziło w oczy ;) obronila wszystkie certyfikaty IRis i byla na każdą obrone w imie firmy gotowa ...
taki koelszka 2017-03-28 21:05
ale po co tam pracować? tam jest wyzysk
Ktoś tam 2017-04-11 21:18
Ehehheheheheeh Anka S. Duży potencjał zarządczy.....jak zarządzać lakierem do paznokci żeby szybko wysechł. ...
;) 2017-04-12 22:04
Chyba zazdrosna napisała z handlowego ;)
Wyzyskiwacze 2017-07-26 05:03
biora ludzi z angencji "bialych murzynow" gnaja ich do pracy ktorej sami by nie chcieli wykonywac bo sa leniwi.. do tego traktuja ich nie zbyt kolezensko "sa rowni i rowniejsi" ten zaklad to dno i oby poszedl na dno .

wszystkie najgorszego .
NICK 2017-07-27 14:20
Potwierdzam, pracowałam w ubiegłym roku doświadczając patologi pracy .
Pracownik produkcji 2017-08-04 11:03
Hahahaha - turlam się po ziemi czytając powyższe komentarze. Nieudacznicy zawsze szukają winy w czymś lub w kimś, a niestety prawda jest bardziej bolesna ;) Firma funkcjonuje od ponad 25 lat, zatrudniając na stałe ok. 100 pracowników (spora część pracuje od samego początku). Równajcie się zawsze wyżej, zamiast patrzeć w dół. Wszystkim rozżalonym, mającym ambicje i zdolności zarządcze polecam otworzyć własną firmę, na pewno sobie świetnie poradzą. A wszystkim potencjalnym pracownikom myślącym o złożeniu CV do SiMS'a polecam nie sugerować się zdaniem 2-3 osób wypisujących głupoty powyżej, gdyby było tak źle to byłoby tu kilkaset wpisów, a jest kilka. Patrzcie szerzej
NICK 2017-08-07 23:14
Kilku pisze ..... tysiące czyta . Radze traktować poważnie opinie nie zadowolonych . Zawsze patrzę w górę, zwalnianie ludzi (dosłownie ) między kartonami to nie tylko nie profesjonalne lecz także nie humanitarne . Jeśli firma na rynku funkcjonuje 25 lat i reprezentuje takie standardy pracy , to obawiam się że jeszcze kolejne 100 lat będzie goniła Europe. Rozumiem ze 100 pracowników których zatrudnia to za mało aby wypracować prawidłowe standardy pracy . Oby produkt który tworzy był wyższej jakości .Pracownikom myślącym o złożeniu CV do SiMS'a poleca zastanowienie i refleksie czy warto marnować czas na pracodawce ,który ma w nosie normy i przepisy kodeksu pracy . Zatrudnianie za najniższą krajową przez agencie pracy to ma oznaczać patrzenie wyżej . Dziwny ten horyzont.... Widocznie w SiMS taki jest !!
Moris 2017-09-09 00:20
Pracowałem wakacyjnie i polecam :) Lekka praca, miła atmosfera :)
pracownik roku lizus szefa 2017-09-12 21:30
hahaahhahaha żałosne gówno pachnie tak samo nawet jeśli wdepniesz w nie 2 razy
ze ściany MUR + drut kolczasty 2017-09-18 02:27
tam nie ma horyzontu ani perspektywy tam jest mur taki jak w chinach wielki nie do przeskoczenia
szkoda czasu na taka dziurę zabitą dechami !
-co do pracy niska pensja
-nadgodzinny w pracy to norma
-toksyczność pracowników 100%
-fałsz

szukają roboli za pare groszy

Zostaw swoją opinię o Zakład Elektroniczny SiMS sp. z. o. o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Elektroniczny SiMS sp. z. o. o.