Warbud Beton Sp. z o.o.

Opinie o Warbud Beton Sp. z o.o.

hhhhhh 2014-07-19 10:34
kazda betonomieszarka z 10 metrami betonu wazy 41 ton i jest zawsze przeladowana o 9 ton , jak sobie radzicie 2 wuzetki ?
dvdvd 2016-02-13 19:26
Na betoniarniach w Warszawce lepsze numery odchodzą kierowcy co jezdza na tarczkach pozyczaja swoje karty kierowcom tym co jezdza na tachografie cyfrowym 1 kierowca w 2 miejscach
alonk 2016-02-14 11:47
Na tych Betonomieszarkach śmigają ROLNICY na Bizonie w RZniwa robota 24 h i tak im zostało zero tacha swiadczĄ usługe somisiadom niby pomoc somiecka a tak naprawde biorą chajs nie płacą PODATRKOW
Pan WASZ lol 2016-04-02 17:13
są SŁOIKI to dymają za FREEE
cscscfs no no 2016-08-21 10:29
gdzie te ITD
2016-08-18 22:17:47 Ograniczenia dla samochodów ciężarowych

Po skargach mieszkańców Odolan urzędnicy i drogowcy postanowili wprowadzić ograniczenia dla samochodów ciężarowych.

To już przesądzone. Policja wydała pozytywną opinię a miejski inżynier ruchu zatwierdził projekt organizacji ruchu, który został już wprowadzony w życie. Samochody ciężarowe nie wjadą w ul. Jana Kazimierza w godzinach 22-6. Powód? Mieszkańcom przeszkadzał hałas generowany przez samochody wjeżdżające na budowę.

- Na Odolanach jesteśmy świadkami bardzo szybkich zmian. Tereny, które dawniej pełniły funkcje przemysłowe, w bardzo szybkim tempie zmieniają się w obszary mieszkaniowe. W związku z tym musimy wypracować rozwiązania, które zapewnią odpowiedni komfort naszym mieszkańcom. W tej sprawie nasze stanowisko jest jednoznaczne - ograniczenie ruchu samochodów ciężarowych w nocy jest koniecznie - podkreśla Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli.

W planie kolejne zakazy

A na tym zakazy mogą się nie skończyć. - Obecnie prowadzimy rozmowy z Zarządem Dróg Miejskich dotyczące wprowadzenia podobnych regulacji na ul. Ordona - dodaje burmistrz.

W sprawę hałasu są zaangażowani również wolscy radni - Zmiana organizacji ruchu to dobra informacja dla mieszkańców Odolan, którzy wielokrotnie zgłaszali potrzebę wprowadzenia takiego rozwiązania. Teraz musimy zadbać o przestrzeganie nowych przepisów, dlatego zwróciłem się do policji o zwiększenie liczby patroli, celem zdyscyplinowania kierowców ciężarówek - komentuje radny dzielnicy Wola, Krystian Wilk (PO).

at/b
piekarz 2017-01-12 20:51
ZDM już zawitał z wagą
?
Jak tam paliwko dalej macje

fefefefe 2017-01-24 21:59
przez ZDM odbywa się w obecności funkcjonariusza policji. Ma on uprawnienia do ukarania kierowcy mandatem za ewentualne wykroczenia. Stanowiska kontrolne znajdują się na ulicach: Łopuszańskiej, Przyczółkowej, K. Wóycickiego, Połczyńskiej i w al. Krakowskiej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń naruszenia prawa, policja może jednak zatrzymać kierowcę w dowolnym miejscu Warszawy i nakazać mu przejazd na stanowisko kontrolne.
Syta, Pożarowa, Zawodzie, Plytowa, Mszczonowska, Księżnej Anny kierowcy np na Betonomieszarkach mają 2 WZ na drogę 7 lub 8 metrów betonu 2 WZ schowana, tak samo wywrotki, patelnie Bącćie CZUJNI
hgthgth 2017-01-26 21:24
~fvfvf
2017-01-26 20:23:27 Jak bedą kontrolować jak ITD to nic z tego nie będzie wywrotki na kiperku 40 ton betoniarki po 10 12 metrów betonu kontrole trzeba zacząć od centrum miasta po krańce betoniarnie są w miescie nie na obrzeżach
~fvfvf
2017-01-26 20:11:56 kontrolowac 4 oski na wyjezdzie z miasta i gruchy wtedy mają towar na pace do miasta na pusto
fegfewgfewf 2017-01-30 09:43
Naliczone dotąd kary sięgają 400 tys. zł. Wpływy z kar będą przeznaczane m. in. na remonty dróg zniszczonych przez przeciążone pojazdy.

Jak to działa?
Pracownicy ZDM mogą zatrzymać pojazd, wylegitymować kierowcę, sprawdzić dokumenty pojazdu oraz ładunku, a także ważyć pojazd przy użyciu specjalistycznego sprzętu. W ich kompetencjach jest też prowadzenie postępowania administracyjnego, zmierzającego do nałożenia kary na przewoźnika i – co ważne – uniemożliwienia kontynuacji przewozu pojazdem przekraczającym normy. Każda kontrola przeprowadzana przez ZDM odbywa się w obecności funkcjonariusza policji lub inspektora Inspekcji Transportu Drogowego
loliokoi 2017-02-01 12:43
Szukać 2 WZ
ZDM wzioł się za Patolę gruszkową w Słoikowie będzie sporo miejsc na gruszki za smieszną kasę od lota
Zostaw swoją opinię o Warbud Beton Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warbud Beton Sp. z o.o.