Opinie o Evres Finance Sp. z o.o. w Łódź 6 Sierpnia 74

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Evres Finance Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Evres Finance Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evres Finance Sp. z o.o. w Łódź 6 Sierpnia 74

Julia Nowy wpis

Cześć, sporo tu opinii, ale nic aktualnego, a ja szukam konkretnych wiadomości. Jak tu wygląda sprawa z wynagrodzeniem, ile wynosi? No i jak ogólnie - polecacie aplikować?

Terenia85 Nowy wpis
@Julia

Nie. Jeżeli cenisz swoją godność

ALDONA Nowy wpis

Pracuje w tej firmie 2 lata bardzo pomocny jest mój koordynator Alek zawsze grafik ułożony jest idealnie.

Sylwia była pracownica Nowy wpis

w tej fimie miałam fajnego koordynatora miły sympatyczny polecam tą firmę umowę miałam o pracę .Porządny pracodawca

@beata powiesz coś więcej na temat pracy w tej firmie ?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Evres Finance Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Łatwo jest oskarżać ale czy mamy pewność, że piszemy prawdę?

Markus

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej i bardzo podoba mi się praca, która podejmę od jutra. Wreszcie będę mieć swoje pieniądze i będą większe niż marny zasiłek.

TomaszWi

Evres to moja pierwsza praca i prawdę mówiąc nie bardzo umiałem zawalczyć o swoje sprawy na rozmowie rekrutacyjnej a mimo to zostałem bardzo dobrze potraktowany i czuje, że przełożony opiekuje się mną bardzo dobrze.

Piotr19
@TomaszWi

Dzięki za info, ja byłem w podobnej sytuacji. Czytałem Twoją opinie i się odważyłem pójść. Wszystko poszło ok. Pracuję już trzeci miesiąc.

WojciechG

Miałem obawy, czy Evers będzie firmą, która pozwoli mi się rozwijać zawodowo, bo widziałem różne opinie. Na szczęście podczas rozmowy rekrutacyjnej rozwiały się moje wątpliwości. Pracuję od roku i ciągle się uczę nowych rzeczy i chodzę na różne kursy, co bardzo ułatwiają mi przełożeni.

Kowalik

Dla mnie to dobra praca umożliwiająca studia zaoczne. Uczę się i jednocześnie zdobywam doświadcznie w wybranej przeze mnie branży.

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Evres Finance Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

SteniaM

Evers Finance to moim zdaniem całkiem normalna firma. Jeszcze nie dale dodatkowych, pozapłacowych pakietów jak wielkie korporacje, ale osobiście nie znam podobnych firm, żeby takie dawała. Po prostu praca, jak ją wykonujesz to zapłata wg umowy a za zwolnienie lekarskie 80%. Nie widzę powodów do hejtowania.

Kurenda

Nie znam pracowników Evres Finance , którzy nie dostali wynagrodzenia. Owszem było tak, że czasem było wynagrodzenie mniejsze, ale tylko z powodu zwolnienia lekarskiego.

Natalia

Ubezpieczenie sprawia, że dany pracownik ma poczucie pewnej stabilności. Szkoda zatem, że według Ciebie pracodawca, jakim jest Evres Finance go nie zapewnił. Ale może, jakbyś pracowała tam nieco dłużej, to sytuacja byłaby inna. A jak przedstawiała się wysokość wynagrodzenia?

Langusta

To chyba już się zmieniło, u mnie wszystko ok. choć dzięki Waszym info. przy podpisywaniu umowy wszystko 3x sprawdziłam. Pracy dużo, firma rozszerza zakres usług. Niedawno wprowadzono ozonowanie - nowy bezpieczny rodzaj dezynfekcji.

Maryla32

Moja praca w Evers Finance to już trzeci awans w ciągu 2 lat pracy. Praca wymaga skupienia się na zadaniach i świadomości, że moje 8 godzin dziennie należy do pracodawcy. To cała tajemnica sukcesu.

Atari1987

Firma grająca w ciula z pracownikiem, sorty mundurowe to w tej firmie legenda tak samo jak możliwość skontaktowania się z wydziałem firmy w łodzi, do tego dochodzą nieregularne przelewy wypłat na umowie 10 a w rzeczywistości nieraz i 2 tygodnie po terminie a umowy dla pracowników przedłużających z nimi współprace zaginione w czasie i przestrzeni po prostu serdecznie odradzam a i brak wypłat za nadgodziny, prezes się huśta za pieniądze pracowników. Serdecznie odradzam nawiązania współpracy z ta firma

Teresa

Ponaglenie o ZUS -3 odebrali 31 stycznia i do dnia 22 lutego nic w tym temacie nie zrobili. A ja chodzę bez należnych mi świadczeń chorobowych

@Teresa

Ja również dostałam informacje że ZUS już 2 razy pisał do firmy w sprawie wypłaty moich świadczeń. Jestem po operacji i stwierdzili nowotwora złośliwego. Chce dostsć to co mi się należy

Ludzie proszę, piszcie na mój adres e-mail annq93@wp.pl w tej sprawie! Powiedzcie mi jakie mieliście przygody z tą firmą! Jeśli to czytasz i zostawiłeś wszystko w cholere i nie walczysz o swoje to proszę, ZRÓB COŚ Z TYM. Zauważcie, że jest nas bardzo dużo, prosze, zmobilizujmy się, pomyślmy o tym co wycierpieliśmy przez tą firmę, ale pomyślmy też o innych ludziach! Oni dalej działają, dalej zatrudniają bezkarnie ludzi tylko po to, żeby ich oszukać tak jak nas oszukują! Bardziej, lub mniej! Pamiętajcie, że takich ludzi jak my jest więcej. Kolejny Iksiński własnie nie dostał wypłaty, kolejnego przesuwają na obiekt jak najdalej od domu i wykańczają, kolejna osoba ma info że nie dostanie zasiłku chorobowego bo Z3 jest źle wypełniony! Siedze już miesiąc bez zasiłku bo źle go wypełnili i za późno wysłali. Zus ma związane ręce a ja się wpędzam w kredyty, żeby mieć z czego JEŚĆ! O zapłacie rachunków nawet nie ma mowy, bo bym sie do końca życia bankowi nie wypłaciła! Pamiętajcie, że pracują tam SAMI NIEPEŁNOSPRAWNI LUDZIE!!!! Jesteśmy traktowani jak gorszy sort człowieka, pracujemy ciężko i nie dostajemy nic, nawet wypłaty! Nie rzucajcie tego w kąt. Wiem, że to nie jest łatwe walczyć o swoje i o to, żeby nie potraktowali tak innych, ale może się opłacić! Pomyślcie jak wspaniale by było, gdyby ta firma została zamknięta i nikogo już tak źle nie potraktowali, nie oszukali... Ci ludzie nie wypłacają wam pieniędzy, wam niepełnosprawnym, biorą ciężkie pieniądze z PFRONU na takich jak wy i śmieja wam się w twarz. Oni wiedzą, że jak jesteście przed emeryturą, chorzy, to nie złożycie skargi, nie pójdziecie do sądu i machniecie ręką i śmieją się jeszcze głośniej! Nie pozwólcie na to, żeby wasze wypłaty lądowały zbiorowo na lokatach i szły w procent dla ich zysku! ZRÓBCIE COŚ! Zgłoście wszystko do PIP! Im więcej zgłoszeń, tym lepiej!!!!

Natalia

@Ochrona, czy wypłaty, o których napisałeś, od zawsze wypłacane były nieregularnie? Czy jest to jednostkowa sytuacja? Co możesz powiedzieć więcej o swojej współpracy z Evres Finance Sp. z o.o.? Czy warunki zatrudnienia są zadowalające?

@Natalia

Przez cały okres zatrudnienia może ze 2x były wypłaty w terminie. Poza tym najwcześniej 12, 14 a i 19. Tylko trzeba się często dopominać o swoje. Świadectwo pracy? - jak się upomnisz to po 20 dostaniesz. Urlop? - wniosek podsuną do podpisania bo nie potrafią ustawić grafiku. Koordynator - spychotechnika, niech pracownik sam martwi się o siebie i swoje prawa. Uważaj jak będziesz miała rację znając przepisy prawa pracy. Inaczej panie z biura które są niedoinformowane wezmą Cię na krzyk - odechce Ci się wszystkiego. Jak Ci będzie zależeć na pracy to najlepiej siedź cicho - w przeciwnym wypadku będą robić wszystko abyś się sama zwolniła. Zaczną przesyłać z placówki na placówkę - coraz dalej od domu. Gdy im na czymś zależy obiecują wiele a potem nie dotrzymują słowa. Pracując zapisuj sobie godziny pracy a najlepiej rób zdjęcia z każdego raportu przebiegu służby. Inaczej nie dojdziesz prawdy. Potrafią zgubić taką książkę aby nic im nie można było udowodnić, a Ciebie mogą oszukać na wynagrodzeniu. Kombinacja z umowami - pilnuj się. Ogólnie można byłoby jeszcze bardzo dużo pisać o ich oszukańczych procederach.

@Krzesimir85

Znowu nie ma wypłaty. Miała by 10 a dzisiaj już 15

jakie paski jakie badania przecież to jest firma co ubezpiecza co wy gadacie ludzie pogięło was dokładnie już chyba

@ja

Zajmują się też ochroną obiektów

Łukasz SZ

Nie wiem czy cos źle napisałem ?

Natalia

@Łukasz SZ, wychodzi na to ,że korzystanie z usług firmy jest fachowe? Wiedzą jak zadbać o klientów? Zniżki z pewnością przyciągną każdego, dobrze ,że firma wie jak zaistnieć na rynku gdzie konkurencja jest spora. Może na forum wypowie się ktoś z obecnych pracowników,jak wygląda praca w firmie ?

Łukasz SZ

ja dziś ubezpieczyłem samochód u Pani Małgosi w PZU za składkę mniejszą od konkurencyjnych firm o 420 zł naprawdę szacun

Exmona

Firma porażka. Sami piszą komentarze. Nie polecam odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Evres Finance Sp. z o.o. - Łódź

Evres Finance Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 33 ocen.

Evres Finance Sp. z o.o.