Novoferm Polska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Novoferm Polska Sp. z o.o.

pak 2009-11-15 10:46:34
Firma beznadziejna, marne zarobki, nie przestrzega prawa pracy.
Adam 2009-11-24 13:52:52
zgadzam się w zupełności pracowałem tam ogólnie masakra :))
furby 2012-11-02 22:10:20
Witam. Poszukuje wolnego miejsca w samochodzie w celu dojazdu do pracy do strefy ekonomicznej w Wykrotach od zaraz, najlepiej już od początku listopada. Pracuje w biurze od 8 do 16. Tel. [usunięte przez moderatora]
neo 2015-11-10 19:55:07
Na początek oferują 13 zł/ brutto + 20% premii . Po okresie próbnym dają chyba z 15-18 zł + premia w zależności od stanowiska.Robią tam drzwi p.poż ogólnie praca na montazu czy spawaniu. Pracuja na 2 zmiany + nadgodziny wiec 2,5 tys na reke jest. Cięzko sie tam załapać ale jak się dostaniesz to już u nich zostajesz.
Pan Novofermu 2015-11-15 19:37:45
Jak się sprawdzisz to można dobrze zarobić. Robota jest fachowa i nie należy do łatwych. Nie ma monotonii wykonywanej pracy ale trzeba mieć głowę na karku.
Ogólnie jak masz dwie lewe ręce nie polecam.
praca - akku do ręki i dawaj naprzód 2016-04-24 18:05:36
Zarobić można po godzinach w nocy
zadowolony łoś 2016-05-20 19:29:36
akku i do przodu ale w tym m-c 5000 brutto przytulone :)
mr praca 2016-07-11 21:37:04
słyszałem że firma się rozbudowuje, to prawda? będą nowe miejsca pracy? I jak tam aktualnie z zarobkami ?
miks 2016-07-13 19:45:38
Wlasnie nie wiem i ja jak z zarobkami ale to prawda bo i ja słyszałem, ze zarobki sa całkiem na dobrym poziomie
Psrajdak 2016-08-01 11:20:03
Jak ci zebrały się soboty z czterech miesięcy to nie dziwota. Zresztą Co kupisz za to brutto. Jeszcze z netto podatek w sklepie zapłacisz.
Największe legalne niewolnictwo na strefie. 2016-08-01 11:44:47
Firma się rozbudowuje - tak. Problem tylko w tym, że nie w tej branży drzwi przeciw pożarowych. Będzie druga hala, zresztą już ruszyła budowa ale będzie produkowane coś innego. Podania można składać już od dawna. Stawki na początek 13-14 brutto na umowie +20% miesięcznej premii. Podwyżki regularnie w zależności od umiejętności i wykonywanej pracy. Tydzień pracy planowany nie na 40h. tylko 56h. Zmuszanie do nadgodzin non stop nawet jak nie masz czym wrócić do domu o 2 w nocy. Urlop z łaską prawie nigdy kiedy potrzebujesz. Pozdrawiam wszystkich niewolników:) popracujecie w nadgodzinach przez rok bez przerwy to szybko się odechce pieniędzy i życia. Zawsze można nadwyżkę zarobionych pieniędzy dać jebakowi żony żeby miał ją gdzie czasami zabrać jak jeleń będzie w pracy mnożył ciape x godziny. (usunięte przez administratora) Zero życia prywatnego. Ach i jeszcze Balon - nie zapominajcie o balonie (ten kto pracuje ten wie).
Były jeniec tego obozu 2016-08-06 22:07:34
Jeżeli chodzi o finanse w tej firmie, fakt, są dobre, jak na tę strefę. Oczywiście liczymy to z 3-4 pracującymi sobotami i 4-6 dniami nadgodzin (zawsze 12h), o które nikt nie pyta, a jedynie informuje z dużym wyprzedzeniem, co mija się z założeniami nadgodzin, które według definicji powinny być planowane w nagłym przypadku. Firma stworzona dla ludzi liczących pieniądze i nie posiadających życia prywatnego. Polecam kawalerom po 30-stce.
Normalny urlop? Nie istnieje. Według kierownika produkcji i lidera zmiany zawsze jesteś potrzebny, a firma staje na krawędzi, gdy nie ma Cię w pracy.
Normy na zakładzie ustalane przez ludzi, którzy nigdy nie pracowali na żadnym stanowisku produkcyjnym, istniejącym w tej firmie. Ustalone pod uśmiech kierownika zakładu, traktowanego jak bóstwo.
Firma się rozwija, a jakże. Wymienione zostało wszystko, oprócz osób nią zarządzających. Ludzie niekompetentni i kompletnie nieprzystosowani do zajmowanego stanowiska. Lider zmianowy lekko cofnięty (ktoś tu już chyba o nim wspominał..).
W zakładzie ludzie wymieniani 1 do 1. Dla kierownictwa stary doświadczony pracownik z kilkuletnim stażem stoi na równi z gościem z trzepaka.
Ktoś pisał, że kto się dostanie, ten zostaje. Zdarza się. Ale nie często ktoś chce się wkopać na dłużej w takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />
niewolnik nr.37 2016-08-20 20:53:15
witam w stó procentach zgadzam się z moimi poprzednikami firma do bani. Najbarwniejszą postacią jednak jest książę produkcji zakochany w sobie i swoich psach gończych dziękuje i pozdrawizm
:):) 2016-08-20 21:24:21
pięć tyśięcy w pięć miesięcy :):)
er 2016-08-30 13:26:05
Znajomość niemieckiego nie stanowi dużego wymogu do spełnienia @stao, a pewnie się to odpowiednio przekłada na zarobki.
Niewolnik nr. 38 2016-12-07 22:58:16
Właśnie się dowiedziałem że kolega za polecenie mnie do pracy dostanie premię i to nie małą :(
Zostaw swoją opinię o Novoferm Polska Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novoferm Polska Sp. z o.o.