Solwent

Solec Kujawski

Opinie o Solwent

kare 2013-05-27 13:34
robic i nie pytac o pieniadze. 11 godz pracy za 10 placone. soboty robocze za zwykle godziny i do tego jak nie przyjdziesz w sobote to juz szef wie.
opek 2013-05-28 12:35
gość nie płaci ostatniej pensji jak odchodzisz i nie wydaje świadectw pracy. szkoda czasu na ta firme. zwykly prywaciarz co garnie na siebie i mówi ze kasy nie ma
krakowiak 2013-07-25 23:10
To wal tam i zobacz. Nawet nie bedziesz wiedział na początku za ile robisz i wtedy dostaniesz umowe albo podziekuja, a jak podziekuja to kasy nie zobaczysz.
grześ 2013-11-14 12:10
umowy są, trzeba mieć normalne podejście, ja pracowałem wypowiedzenie złożyłem i dostałem, jak mi wiadomo tak jest jak kończysz prace porzucając ją, pewnie tak zrobiłeś... i się nie zgłosiłeś...
Daniel 2013-11-27 10:44
Szef bardzo w porządku pewnie nie wiedzieliscie co i jak zrobic a teraz opinie walicie jak dzieci
amam 2016-05-20 23:15
@sesj pisząc, że pensja jest "nawet" takiej wysokości, wyrażasz zachwyt. Jak dla mnie na produkcji jest nieco za nisko. Ciekaw jestem jak to wygląda na innych stanowiskach.
NiezadowolonyPracownik 2017-08-02 12:02
Rzetelny właściciel jak się okazuje jest nic nie wart, zalega z ostatnią wypłatą. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej obiecuje, koloruje jaka to jest fajna i przyjemna praca z doświadczonymi ludźmi. Na miejscu czar pryska, warunki mieszkalne - nic tylko płakać. Większość pracowników jest chyba z łapanki spod monopolowego. Tylko kombinują co zrobić żeby wlać w siebie jak najszybciej sporą dawkę alkoholu podczas dnia. " Hotel " nie jest sprzątany na bieżąco a Panowie są na bakier z higieną osobistą, pierwsze co robią po przyjeździe z budowy to kręcą fajki, paląc je na bieżąco w pokojach w których się śpi, popijając różnego typu trunki alkoholowe, i słuchając disco w polu na cały regulator. Człowiek nie ma chwili na chociażby odrobinę relaksu. Częste awantury, kłótnie a nawet bójki to codzienność. NIE POLECAM chyba że ktoś jest samobójcą albo szuka mocnych wrażeń .
Zostaw swoją opinię o Solwent - Solec Kujawski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solwent