Solwent

Solec Kujawski

Opinie o Solwent

kare 2013-05-27 13:34:57
robic i nie pytac o pieniadze. 11 godz pracy za 10 placone. soboty robocze za zwykle godziny i do tego jak nie przyjdziesz w sobote to juz szef wie.
opek 2013-05-28 12:35:23
gość nie płaci ostatniej pensji jak odchodzisz i nie wydaje świadectw pracy. szkoda czasu na ta firme. zwykly prywaciarz co garnie na siebie i mówi ze kasy nie ma
krakowiak 2013-07-25 23:10:35
To wal tam i zobacz. Nawet nie bedziesz wiedział na początku za ile robisz i wtedy dostaniesz umowe albo podziekuja, a jak podziekuja to kasy nie zobaczysz.
grześ 2013-11-14 12:10:18
umowy są, trzeba mieć normalne podejście, ja pracowałem wypowiedzenie złożyłem i dostałem, jak mi wiadomo tak jest jak kończysz prace porzucając ją, pewnie tak zrobiłeś... i się nie zgłosiłeś...
Daniel 2013-11-27 10:44:56
Szef bardzo w porządku pewnie nie wiedzieliscie co i jak zrobic a teraz opinie walicie jak dzieci
amam 2016-05-20 23:15:11
@sesj pisząc, że pensja jest "nawet" takiej wysokości, wyrażasz zachwyt. Jak dla mnie na produkcji jest nieco za nisko. Ciekaw jestem jak to wygląda na innych stanowiskach.
Zostaw swoją opinię o Solwent - Solec Kujawski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solwent