Opinie o Patron Service w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Patron Service. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Patron Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patron Service w Łódź

Łu Nowy wpis

Pracowałem rok w 2015/2016. Praca zaczynała się od godziny 7:00. Wyjazd przeważnie o 8:00 zależy od tego jak się szybko ogarniesz ze spisaniem paczek i załadowaniem na auto. Atmosfera między kurierami bardzo dobra, można było się dogadać jeżeli jakiś adres ci nie pasował, nie miałeś po drodze, pomoc zawsze była. Jak dla mnie praca spoko bo lubię jeździć autem, pracować gdzie coś się dzieje. A więc od początku. Po załadowaniu auta i spisaniu (od 2016 stycznia skanery) paczek trzeba było udać się do Pani Marl*** aby wprowadziła paczki na twój skaner. Płacili 2,50 za miejsce i 1,00 za AWIZO. Kwota 2,50 nie zależna od ilości paczek czy kilogramów. Czy to była koperta czy 10 paczek po 25kg nie ma znaczenia, nadal dostajesz 2,50. Jakość aut, to masakra SZROTY, jeżeli sam sobie nie załatwisz od świętego pana z Warszawy to będziesz jeździć gratem który nie odpala w zimę i ma letnie łyse opony. Umowe podpisujesz bez daty ( tłumaczą się tym że muszą przesłać umowę do szefa w Warszawie, ale gdy szef jest to i tak nie ma daty) Zarobki przy pracy od 7 do 17/18 max 1500 zł

oberek Nowy wpis

Firma która powinna się nazywać " Mam cię kliencie w miejscu gdzie plecy kończą swoją szacowną nazwę (czyli w d*pie)". 22 lutego godzina 10:30 zamówiony kurier po odbiór paczki na 22 lutego pomiędzy godziną 12:00 a 16:00. Ktoś czeka na niego i czeka i nic. 23 lutego godzina 15:30 dzwoni kurier z informacją że nie przyjedzie po paczkę bo w Pana rejonie nie mieliśmy wczoraj i dzisiaj obłożenia. Czysty szczyt sk**wesyństwa bo o tej porze nigdzie się człowieku nie dodzwonisz żeby złożyć reklamację, i nikogo nie obchodzi że już dwa dni ktoś siedzi w domu i czeka na tego k*tasa zwanego kurierem. I tak wysłanie i dostarczenie paczki w tej pięknej firmie może trwać od 22 lutego do 27 lutego, albo i dłużej, bo co będzie jak akurat 27 lutego ni obsługuje Patron Service akurat miejsca doręczenia paczki? Akurat się tak trafiło że 25 i 26 lutego to sobota i niedziela i paczki nie dostarczą. Lepiej było chyba wysłać owczarka niemieckiego z tą paczką w zębach to by szybciej dostarczył. Firma porażka, dno i dwa metry mułu. I takie opinie będę umieszczał wszędzie gdzie się da.

Wyj Nowy wpis

Cześć wszystkim z Patron Service mam takie pytanie, widzę że pojawia się tutaj naprawdę sporo ogłoszeń, niektóre są zaiste bardzo bardzo fajne, mam takie pytanie w jaki sposób tworzy się tutaj atmosfera czy wszyscy są w miarę zadowoleni, nie ma konfliktów?

KIDAS Nowy wpis

Zastanawiam się, czemu tą firmą nie zajęły się jeszcze odpowiednie urzędy. Zero nastawienia na rozwój firmy, Zresztą przez tyle lat działania ciężko nazwać to firmą kurierską, raczej zwykły broker przeżucający przesyłki na DhL lub delta city. ... bardziej firma do obsługi firm właściciela Solid Security. Zero operacji, skanowań przesyłek na wejście , wyjście , przesyłka może jest a może jej nie ma w oddziale mimo że przydzielona do kuriera. Prezes Patrona kompletnie oderwany od rzeczywistości ze swoimi stawkami z kosmosu dzięki czemu dział handlowy nie pozyskuje żadnych firm , dla nich rozwój to jest ze 100 doręczeń na rok na 40 następnych w ciągu roku. Flota trup samochody co chwilę na serwisie. Sprzęt do pracy z demobilu laptopy , komputery ze stażem 20-letnim. Kierownictwowarszawskie zdziwione czemu tylko tyle przesyłek do obsługi jak by pracowali oderwani od rzeczywistości . Umowy - pracujesz niby w jednej firmie umowe masz w doch na najnizsze . zleceniówki podpisujesz i wypełniasz bez dat jakiś cyrk. Stawki dla kurierów obcinane kiedy spada ilość przesyłek mimo że robią tą samą pracę i od groma kilometrów na rejonach. Pracujesz po godzinach zero dodatków, premii itd. Z kurierką to ma tyle wspólnego jak Pudzianowski z baletem.

Firma Patron Service poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
tiririri

Miki, umowa o pracę? Ubezpieczenie grupowe? i szkolenia? hahahaha chyba o innej firmie rozmawiamy. W Patron Service nic podobnego się nie zdarza, kierownictwo jak przyjezdza to tylko się dopieprza i cały czas jedzie po pracowniku, chciaz ten wyprówa sobie żyły i siedzi po godzinach, zeby np. odszukac paczkę, która zaginęła! A i oczywiscie nie ma za to zapłacone, bo firmy to nie obchodzi Żal nie firma. NIE POLECAM

ktoś

Auta brak szkoleń brak perspektyw brak tylko kierowników dużo.

kielich

ph z służbowym autem i umową o pracę? chyba ci się firmy pomyliły. Tu zasuwasz własnym pojazdem na umowę zlecenie.

Chyba w handlu...

KKKKK

Pracowałam w tej firmie 3 miesiące w dziale obsługi, niestety tylko tyle wytrzymałam. Pensja jest bardzo słaba 1600zł,ale jak to mówia w pracy jest się dla kasy albo dla ludzi.Tam nie ma ani kasy ani fajnych ludzi. zawiść i obgadywanie, pomomo tego, że nie ma tam żadnych słupków i nie porównuje się pracowników. Na pomoc dla nowych nawet nie ma co liczyć. największą radość ekipie patrona sprawia możliwość jechania po innych. Najgorsza firma w jakiej byłam. ps: grupka współpracowników obgaduje innych na whatsapp' ie co jest żenujące.

kurier

Pracuję w oddziale warszawskim Patron Service jako kurier od ok. 4 miesięcy. Praca po 8-11 godz. (zwykle 9-10), zarobić można 1700-2000 zł, zależnie od liczby przesyłek, niestety, ma się na to bardzo niewielki wpływ. Umowa zlecenie. Praca ma swoje zalety, bo przez cały dzień właściwie nikt się nie wtrąca, jesteś sobie sam kierownikiem i pracownikiem – sam sobie organizujesz pracę. Zarobki wprawdzie niskie jak za taki wkład czasu, ale lepsze to niż nic. Atmosfera nie jest zła, chociaż z różnymi ludźmi ma się do czynienia, ale tak jest w większości firm. Praca wymaga odporności psychicznej, i to nie ze względu na współpracowników tylko na stres związany z sytuacjami w ruchu drogowym i kontakty z klientami - nierzadko trzeba negocjować i stawiać granice :-)

sylwia

moze ktoś doświadczony praca w tej firmie poswieci troszke czasu i odpowie na te pytania czy to duzo mysle ze nie zyczliwa osoba zawsze pomoze...ja mam dwa pytanka Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie i jak wyglada sprawa związana z rozmową kwalifikacyjną? dziekuje za odpowiedz

antek
@sylwia

a na jakie stanowisko aplikujesz i który oddział?

nn

wynagrodzienie to na początke 1500 potem podwyżki ale nie oczekujcie wiecje niz 1800 jeśli nie podpadniecie i nie upeirdzieli prezes wynagrodzenia prace odradzam i nie polecam. o umowie o prace nie pytajcie bo po co się denerwować no chyba że niepełnosprytny ktoś jest to otwartymi rękami przyjmują :)

niewielkie?

OK jeżeli biegła znajomość Excela to niewielkie wymagania. Pytanie, co to znaczy atrakcyjne wynagrodzenie? Również chętnie poznam szczegóły :-) "Oferują za to: pracę w młodym, dynamicznym zespole" he he he... Widać szukają młodych ludzi, z których łatwo można wycisnąć świeży soczek. Ale pieniążki zapłacić, to już mniej chętnie. Pozdrawiam

była_liczarka_Warszawa

Odradzam każdemu pracę w Patron Services na stanowisku liczarza. Podczas spotkania rekrutacyjnego oszukują człowieka i mówią, że praca na stanowisku liczarza trwa 8 godzin dziennie, jest w trybie 3-zmianowym. W praktyce - najczęściej każą przychodzić na nocki trwające NAWET PO 14 GODZIN! Od 20 do np. 10-tej. Jeśli nie zgadzają się pieniądze, które mają być przewiezione do danych banków to wszyscy pracownicy są przetrzymywani do momentu wyjaśnienia sprawy. Za 9 złotych netto oczekują pełnej odpowiedzialności finansowej od pracowników za przeliczane pieniądze. Jeśli 3 osoby liczą pieniądze z danego banku, a później się okaże, że do odwózki do skarbca brakuje 10 tys to te 3 osoby zostaną pociągnięte do odpowiedzialności finansowej. Mega stres, praca po nocach i wrzeszczące, niesympatyczne szefowe za 9 zł netto. ODRADZAM KAŻDEMU!

Pdrabik

Pracowałem w firmie Patron Service i co mogę powiedzieć uważajcie (usunięte przez administratora) br /> Zarobki: Magazynier 1600 zł na rękę i ani grosza więcej, zostajesz na nadgodzinach lub przychodzisz wcześniej bo jest potrzeba grosza ci nie dadzą, a jak się upominasz to zaczyna się kręcenie lub groźby że wylecisz... Kurier: Płacone ma 2,50 zł za podjazd do firmy(nie za paczkę)(bez podstawy) ale jak ktoś jest ogarnięty to da sobie rade. Praca kurier zaczyna się od 8 załadunek i zjeżdża się koło 17 potem trzeba okleić paczki które wcześniej odebrano i wyjeżdża DHLem... Trzeba wszystkiego pilnować bo podpisuje się odpowiedzialność, rysa na aucie i lecą obciążenia pracowałem z chłopakiem którego obciążyli za silnik 10 000zł(zatarł silnik) i pracował prawie za darmo.. Wynagrodzenia od 1500 zł w górę ale 2000 zł nie przekroczy bo zawsze coś się znajdzie i zabiorą coś z pensji za zaginioną paczkę na przykład oczywiście jak ogarniasz rejon czyli minimum 40 firm dziennie trzeba ogarnąć... Urlop bezpłatny bo tylko umowa zlecenie... Najlepiej ma dział handlowy pod wodzą pana "(usunięte przez administratora)" który dba o asystentów bo reszta handlowców to już wróg i zaczyna się wyścig szczurów... Szkoda ze polskie instytucje nie czuwają czy aby przepisy nikt nie łamie bo w tej firmie wydymają cie tak że odejdziesz z pracy i jeszcze oddasz im kasę.. Ja całe szczeście już tam nie pracuje,szkoda tylko że jak przyjmowałem się do pracy nie wiedziałem co mnie czeka, (usunięte przez administratora) kłamca jakich mało umawiasz sie z nim na kasę tak a na konto dostajesz inną.. A pan (usunięte przez administratora) dwu licowy śmieć, obiecuje i na tym sie kończy przede wszystkim kawał chama nie wychowanego sprzedał by własną matkę i oczywiście wyparł by sie tego!!!!!!!!!!!! OSTRZEGAM!!!!!!!!!!!

Nie opłaca. (usunięte przez administratora) Gdyby nie trudna sytuacja na rynku pracy to nikt by nie pracował w tym syfie.

były kurier

Jeśli nie dołożysz kasy jako podwykonawca w tej firmie to już zarobiłeś.

Nie polecam. Pracy dużo, kasy mało. Podpisują dwie umowy bez dat oczywiście a później kręcą wałki w ZUSie. Problem z uzyskaniem jakichkolwiek dokumentów. Nie wypłacają kasy ze zlecenia.

kurier podwykonawca

Osoby które chcą podjąć współprace z tą firmą jako podwykonawca usług kurierskich niech zachowają szczególną ostrożność przy podpisywaniu umowy o współpracę. Celowe wprowadzenie w błąd o wysokości wystawianych faktur u kurierów którzy wcześniej współpracowali z tą firmą. Ponadto brak możliwości zerwania wcześniejszego kontraktu i trzymanie podwykonawcy zgodnie z podpisanym okresem wypowiedzenia. Jeśli masz chęć współpracować z tą firmą i masz trochę pieniążków to lepiej zagraj w totolotka :)

Witam a jakie zarobi ma magazynier??

Zostaw merytoryczną opinię o Patron Service - Łódź

Patron Service