Opinie o Bauwer Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bauwer Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bauwer Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów ogniotrwałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bauwer Sp. z o.o. w Rzeszów

Julita Nowy wpis

Hej, czyli jak dobrze rozumiem śmiało można tu aplikować, i windykacja to tylko plotki. W takim razie może wiedzą państwo czy planują ponownie otworzyć rekrutacje na stanowisko Pracownika ds. organizacyjnych. Wpadła mi w ręce starsza oferta, proponowali 7500 zł na umowie o prace. Zakładam, ze zarobki podskoczyły w górę?

Izabela

Wie ktoś może co aktualnie w firmie słychać? Bo pojawiają się od jakiegoś czasu jakieś reklamy do windykacji a pracownicy niczego tu nie piszą. Coś się serio dzieje czy to tylko taka ustawka?

Janek Nowy wpis
@Izabela

Firma działa i się rozwija. Jakiś czas temu konkurencja zhakowała stronę internetową i stronę na mapach google, pewnie tera tutaj piszą opinie o windykacji

Trochę żałuję, że nie widziałam wcześniej rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Handlu Lakierami Hybrydowymi, bo widełki ładnie się prezentują. Firma obiecuje 5 500–10 000 zł brutto, co myślicie? :) Można zarobić realnie to 10k? Czy w górną granicę wliczyli już jakieś premie, które trzeba wyrobić na podstawie targetów? I wcale nie jest tu tak łatwo zarobić?:D Oferta wygasła w tamtym miesiącu, ale może mam szczęście i jeszcze szukają odpowiednich pracowników? Bo w sumie z tego co widzę to do obsadzenia było kilka wakatów:) Chodzi o rozwój, czy coś się podziało w firmie w dziale handlowym?

Administrator Nowy wpis

Co powiecie o pracy w firmie Bauwer Sp. z o.o.? Niedawno szukali kogoś na Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bauwer Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Uwaga na ten nr i ten 690 to ta sama kłamliwa reklama windykacji. Nie dajcie się nabrać, szukają naiwnych co nie czytają umów

Danuta

Chciałam zapytać o prace w dziale sprzedaży, ale internet mówi, że firma jest tymczasowo zamknięta. Czy ktoś z pracowników mógłby wyjaśnić, o co chodzi? :) Wiecie może, kiedy firma wznowi działalność? Lub czy w ogóle są takie plany?

tomek

bardzo polecam tę kancelarię, nam odzyskali ponad 100 000 zł bez żadnych opłat z góry.

@tomek

Polecasz w związku z problemami z tą konkretną firmą, o której jest to forum? Czy tak ogólnikowo piszesz tylko?

Izabela

Można spytać, z którego stanowiska pada ta opinia? Ciekawa jestem, na których w firmie mogą pracować kobiety i polecasz z jakiego powodu?

Jan

Zdecydowanie odradzam wszelkich kontaktów. Wprowadzają w błąd

Law

Odzyskane należności, jeżeli komuś firma zalega proszę o kontakt. Nie pobieramy żadnych opłat z góry, sprawy są do załatwienia bez sądu Dysponujemy potwierdzeniami spłat Proszę o kontakt w razie problemu z Fv.. 690//009/574

Jan
@Law

Bardzo polecam tę kancelarię do odzyskania Żadnych opłat z gory

696 443 373

Dochodzenie roszczeń - tylko rezultat

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że bardzo dobra praca dobre wypłaty zawsze na czas jeśli chodzi o pracę nie jest ani ciężka a ni lekka każdy coś znajdzie dla siebie. Kierownictwo super zawsze pomogą oraz współpracownicy tak samo. Z czystym sumieniem polecam. Chociaż nie pracowałem długo bo sytuacja życiowa. Pozdrawiam

Izabela

Hej, a dasz znać w jakim okresie tutaj pracowałeś? Bo jakieś komentarze pojawiały się tutaj o odzyskiwaniu należności i zastanawiam się czy to hejt czy prawda, a skoro wszystko miałeś na czas to raczej takich problemów nie zauważyłeś?

nowy

A mozna wiedziec ilu pracowników firma zatrudnia i jak duży jest zakład produkcyjny ? Bardzo mało informacji jest na temat tej firmy

@nowy

Obecnie ok 7

pracownik 2
@pracownik

Obecnie ok. 40

Dzik

Ciężka praca. Firma w porządku.

Sławomir
@Dzik

Czym dokładnie zajmujesz się w firmie Bauwer? Napisałeś, że praca jest ciężka, dlatego chciałbym poznać więcej szczegółów związanych z zakresem obowiązków u tego pracodawcy.

No cóż

To już wszyscy wiedzą hahah

Jolanta
@No cóż

Jestem ciekawa, co właściwie wszyscy wiedzą - Twoja wypowiedź wymagałaby w związku z tym jakiegoś dopowiedzenia. Tak czy inaczej - Bauwer jest wiodącym producentem takich materiałów jak: wermikulit ekspandowany - płyty wermikulitowe, perlit oraz tynki termoizolacyjne. Zastanawiałam się wobec tego, czy można się tam zatrudnić, nie mając dużego doświadczenia w tej materii?

Borówka

Bauwer Sp. z o.o. - Nie płaci zobowiązań!!! Cwaniak!

Perlit

Rotacja co miesięczna brak dobrego kontaktu z pracodawcą NIEPOROZUMIENIE

dello

kris, podobno atmosfera jest najlepsza, ale wydaje mi się, że powinno się też zadbać o dobre warunki finansowe.

Kolega producenta

Fajny zespół, super towary. Jak człowiek chce pracować w miłej atmosferze, rozwijać się i patrzy w przyszłość - to polecam. A jak siedzi na tyłku, nic nie robi i tylko narzeka, no to trudno, takiemu każdy pracodawca nie będzie pasował.

Producent

Witam nie wiem jak se pracuje w tej, ale zauważyłem ze piszą o jakimś zakładzie produkcyjnym i doświadczoną grupą sprzedażową. (usunięte przez administratora) Nie polecam z tego co widziałem.

ja ja

Witam, mam pytanie. Czym mógłbyś bardziej opisać firmę ? jak to tam wygląda? pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Bauwer Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Bauwer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bauwer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bauwer Sp. z o.o.?

Bauwer Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Ks. Józefa Sondeja 9 lok. 19
    35-011 Rzeszów