Cukiernia Staropolska Wojciech Kozłowski

Bydgoszcz

Opinie o Cukiernia Staropolska Wojciech Kozłowski

żenada 2017-06-16 10:24
cukiernia Wiślańska to cukiernia pana co pracował wiele lat w staropolskiej? podobno pracownicy wieloletni dorabiają sobie u niego DOBRZE PŁACI a cukiernicy są szanowani i pewnie wiele z tych dobrych skusi się do niego no proszę może w końcu ktoś tych ludzi doceni a przeczytałem też pewien tekst że szef staropolskiej do cukiernika z tej cukierni o pismo o podwyżkę powiedział ,,że śmietanę z cukrem każdy umie mieszać ''żenada no to powinien mu na to odpowiedzieć no tak,, ale donosić i kablować każdy nie umie'' wstyd i to ktoś co niby zaczynał od zera i to fachowiec cukiernik żenada
Xxx 2017-06-16 14:07
W wiślańskiej dobrze płacą, tylko, że wszystko na czarno. 300 zł dniówki za 11h pracy. No i najlepiej 6 dni w tygodniu.
Najlepiej do grubego na legalnie ze śniadankami a do krzysia na fuche w dni wolne.
Pin 2017-06-16 14:10
U remasa też spoko, tylko fakt 1300 na umowie a reszta do łapy...
Lipa jak chory. Ale z 3000-3500 spoko wyciągniesz jak normalnie pracujesz.
Zawistny 2017-06-16 14:18
Tak jak rudy, to najlepiej...
Nely 2017-06-17 06:14
To nie cukiernia Pana, który pracował i kradł...
To cukiernia Pana, który był odbiorcą i też kradł...
KK tam tylko pracuje. Pewnie rozbuja biznes i się rozstaną.
Brima 2017-06-17 06:25

Oj, kradli że aż miło. Zamiast Wiślańska powinna się nazywać " pod zarządem złodziei"
być może.... 2017-06-17 07:33
A skąd wiesz , warto iść na fuchę za te 300 ?
Xxx 2017-06-17 09:10
Warto. Do Ciebie nie dzwonił?
A jaki miły się zrobił zupełnie jak nie on
Długo 2017-06-17 11:47
Za kulisowe rozgrywki których nie znacie zreszta to nie ważne !!! Pracuje jeszcze w tej firmie i cóż powiedzieć jak nie ma pana K to organizacja leży nikt nie potrafi podjąć decyzji dobrej czy złej nawet dam właściciel pewnie żałuje jak to rozegrał teraz narobił sobie tylko konkurencje ale ich zmartwienie my musimy się martwić o siebie
Wesele 2017-06-17 17:41
Takie wypowiedzi są szczere i ci normalni wiedzą co znaczą w firmie i jak szanuje się ich pracę.Nawet kolega ciasta nie zamówił od swojego pana na swoją Uroczystość Weselną tylko od Pani Aleksandry Sowy.Jego pracownicy idą do konkurencji tak ich to zniechęca nie ciasto które sami tworzą tylko podejście do nich samych.Jak ktoś zapytał dlaczego cukiernia Sowa ucina ,,Bo miałem taki kaprys."
być może ...... 2017-06-17 21:02
Być może , a Ciebie co zniechęciło ?
Stawka czy godziny ?
Qwerty 2017-06-17 21:30
Nie nie zrezygnował. Robi cały czas i penie już niedługo dołączy na stałe. Całkiem mocna ekipa się szykuje.
Dorabiający tak jak Ty 2017-06-17 21:58
Są miejsca bliższe i tak samo płatne. :)
Każdy gdzieś ma coś na boku. A przynajmniej większość.
Dziubas 2017-06-17 22:26
A to wszystko, z miłości do słodkości XD
AWAKENING 2017-06-18 19:12
O to zupełnie jak nasz Szef właściciel Staropolskiej wtedy jak był młody. To tak jak my. Pracował w ,,Hotelu Pod Orłem'' dawniej PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWE ORBIS na etacie i dorabiał w kilku cukierniach bo miał rodzinę ,marzenia i cel to podobnie jak jego dzieciaczki pracusie na umowie o pracę w Staropolskiej . Co się zmieniło? dużo dzisiaj on wielki BOS widać marzenia się spełniają .Za co krytykować go ?raczej nie.. przecież to nasz jakby motor napędzający że jednak można. Ale też- ktoś mi powiedział że nasz TATA podobno komentował za sceną jak jego pracownik młody zresztą cukiernik kilka lat temu kupił sobie samochód z salonu dzisiaj ma 4 czy 5 lat o ile to prawda? to komentarz był nie na miejscu nawet jak był za kulisami . Jak to? TATA [tak o nim mówimy] ma uwagi? powinien się cieszyć że ludzie idą w górę to taka satysfakcja- tak myślę tak trochę jak on sam tylko wymiar bez porównania bo co to kawał blachy? .Nas specjalnie nie obchodzi czym on śmiga dla nas może jeździć helikopterem i lądować na dachu swojego dziecka czyli firmy i dla nas pracowników nie będzie robiło to żadnego wrażenia. I takie moje i nie tylko moje spostrzeżenie powtórzę słowa kogoś ze starych wpisów ,,...jakaś zawiść panuje w tej firmie'' A atmosfera sztywna można dostać zesztywnienia karku. Szefie czy w tych firmach gdzie pan pracował też tak było? a tam gdzie Pan jest zapraszany do tych produkcji swoich kolegów też tak jest? no jak tak jest wszędzie... to bez komentarza. A PAN mówi jak tu jest super ,jakie to warunki mamy.Może warto by tak popracować nad atmosferą w firmie? Jak ten wpis zdenerwował lub ktoś się oburzył no to trudno .Prawda czasami boli a czasami pomaga. Sympatycznego tygodnia i nie takiej sztywności .Może SZEFOWA PANI EWA POWINNA NAS ODWIEDZIĆ I WPROWADZIĆ TROCHĘ DOBREGO DUCHA I HUMORU tzw. ŻYCIA( bo zrobimy się całkowitymi sztywniakami i w pracy i nie daj Boże prywatnie ) . AWAKENING .
incognito 2017-06-19 22:45
systemu godzin pracy nie ma on nie istnieje przychodzisz na zawołanie ktoś wypadnie z grafiku a zdarza się to co najmniej 4 razy w miesiącu i cie ściągają a wszystko zaczyna się od słowa Dogadamy Się
Tradycja 2017-06-20 05:07
Zawsze mówili patrzcie na siebie!Teraz Wy patrzcie na siebie a nie !skąd,co,jak i dlaczego ? A firma niech się nauczy serdeczności .
Cukiernik 2017-06-23 21:46
To prawda , że teraz w cukierni lepiej być "młodym" niż pracownikiem z starej dobrej szkoły ?
Pytam bo pracy szukam.
Justyna 2017-06-28 04:44
Nie miałam okazji się pożegnać z Wami, wiec wykorzystam do tego tą stronę, na którą wchodzi wiele osób.

Ciekawym, ale i trudnym doświadczeniem była praca z Wami. Dużo nauczyła, dużo pokazała i dała mnóstwo satysfakcji.
Dziękuję!

W imieniu swoim i Pawła, dziękuję też osobom, którym nie podziękowaliśmy za prezenty, które od Was dostaliśmy. To było bardzo miłe! ;)

Dziękuję za 5 lat współpracy. Życzę Wam dużo zdrowia i radości!

Powodzenia!

Justyna
B.R.S 2017-06-28 19:56
Dzięki Justyś , powodzenia. :)
Beti 2017-06-30 16:03
Dlaczego właściciel zrezygnował z cukierni w Toruniu ?
Cukiernik 2017-07-11 22:13
Bo byli zlodziejami i musieli "zrezygnowac". Kradli ciasto z Bydgoszczy na lewo.
xxx 2017-07-18 17:28
taki nietakt usłyszałem dzisiaj szefa o jednym cukierniku z tortów ja szanuję go za pracę i jego pracowitość i za to że sobie poradził w trudnym okresie szefowi proponuję powiedzieć mu to po męsku a tak dla właściciela proponuję przejść to co on ale nawet jemu tego nie życzę i jeszcze tak ,,ten kto był całe życie na wierzchu nie zna życia''tylko hm hm kasa tak myślę dzisiaj że jednak ludzie mieli rację i nikt po wrześniowej akcji go nie żałował a dzisiaj cukiernicy odchodzą i dorabiają u niego ...to jednak nie był taki zły chyba ma lepszy szacunek niż nasz szef ale tak szacunek mamy na jaki sobie zasłużyliśmy
xxx 2017-07-18 17:41
szanuję go też za to że ma swoje zdanie bo nigdy za nim nie latał i nigdy jeśli chodzi o to się nie zmieni i tak trzymać brawo
nn 2017-07-19 18:43
Czyżby ktoś przewidział czarny scenariusz firmy Cukiernia Staropolska Wojciech Kozłowski-Bydgoszcz???? Tylko trochę jest to inaczej ludzie odchodzą sami. Wieloletni czekali długo na zmiany bo były inwestycje, wiadomo .A dzisiaj co jest ? Ktoś mówi że Wojciech Kozłowski ma szczęście do ludzi! bo też tak było do sumiennych i pracowitych -tylko teraz i to szczęście go opuszcza .Ktoś mówi firma to firma tamto... Kto reprezentuje firmę? W. Kozłowski cukiernik założyciel pasjonat , fachowiec w tamtych czasach i to że chciał szybko mieć coś swojego wszędzie ,, on ''z życiem nie tak jak komentarz o kimś bez ,, życia''...,, patrzeć nie można...''
Była :) 2017-07-20 22:02
Byłam z Wami bardzo długo i powiem szczerze, że to co się teraz dzieje tu to szok.Kiedyś byliśmy szanowani i traktowani w miarę a dziś wchodzą w ...nowym byleby nie odeszli bo kto będzie stał za ladą czy na produkcji. Koniec z tym zacznijcie szanować swoich pracowników skoro sami chcecie być szanowani. Dobrze, że nie slyszycie wszystkiego co się o Was mówi bo włosy az dęba stają .Papaski
Justyna 2017-07-21 11:29
Dzięki! ;-)
lipiec 2017-07-22 08:11
Ja tak się zastanawiam czy kiedykolwiek to był dobry pracodawca;?Ludzie odchodzą na potęgę a to nie koniec.Z ludźmi się w tej firmie nie rozmawia dobra mina do złej gry.Pan Wojciech taa ....Podnosi pensje najlepszym ale w czym?Można się tylko domyśleć.A ci niby tzw.zaufani hm trochę są śmieszni bo co podkablują zrobią wrażenie zdadzą relację i już nagroda a przy tym są dumni z siebie fachowcy specjaliści ale w czym? Patrzeć to szef nie powinien na takich a nie na tych co są normalni bo znają życie ,swoją wartość,pracę ,takie wartości wyniesione z domu oni są w cieniu tej firmy dlaczego? bo ten ma samochód taki ,ten nie lata za szefem,ten sobie poradzi,ten ma żonę w Londynie,ten się mało uśmiecha,ten jest przygnębiony,ten ma,albo ten to ,ten to pier....takie że już są nudni.A co z tym co zrobili dla firmy,?pracowitość,dokładność,szacunek do pracy tacy są już mało modni w tej firmie teraz nastały czasy mało zrozumiałe dla tych normalnych ,wieloletnich tych zangażowanych ale w pracę .Ja to tak rozumiem i tak myślą wszyscy ci co mają rozum. Gdyby było inaczej to ludzie pracowaliby do dzisiaj .Doceniajcie tych co macie kategoriami pracy a może wam się uda wyjść z cienia.
markos 2017-07-22 11:24
Witam!
Postanowiłem napisać odnośnie pracy w tej firmie...Mam osobę która pracuje już albo aż 4 lata w tej Cukierni.Właśnie dzisiaj została odpowiednio potraktowana za swoje zaangażowanie , sumienność w pracy.Za to ze zawsze była na każdy telefon została przez jedna ze współpracownic wyzwana od różnych, m.in. od nienormalnych itp. reszty nie napisze ba są przekleństwa. Dlaczego; bo chciała się dowiedzieć czemu są na nią robione ploty. znajoma przestała utrzymywać kontakty z'' koleżankami ''z pracy, które znalazły sobie kozła ofiarnego, by na nią zwalać wszystkie plotki, które same robiły.Wszystko zaczęło się w zeszłym roku jak przyszła nowa pracownica, a dokładniej lizus, który zaczął wszystkim słodzić a przy okazji nic nie robiła. Pracuje do tej pory.Później było jeszcze gorzej jak wylądowała moja znajoma na chorobowym na kręgosłup, ze względu na nie odpowiednie warunki na stanowisku pracy.Po powrocie z chorobowego przedstawiła zaświadczenie od ortopedy o podniesieniu blatu roboczego na Pizzy , gdyż jest za niski.Po przekazaniu zaświadczenia kierowniczce do tej pory nic nie jest zrobione, bo znając życie kierowniczka nawet nie przekazała tej informacji do szefa- minęły już 3 miesiące od przekazania tego zaświadczenia.Znajoma jest na silnych lekach przeciwbólowych, a kierowniczka tylko potrafi powiedzieć że przesadza i jest nadęta.Kierowniczka ma wiecznie pretensje, a od miesiąca każe by jedna osoba otwierała cukiernie i pizze oraz wieczorem sama zamykała i jak znajoma zwróciła uwagę że tak nie może być wynikła sprzeczka, że znów robi z igły widły.Wracając do dzisiejszej sytuacji, rano poinformowała kierowniczkę że opuszcza miejsce pracy, gdyż nie może już dłużej w takiej atmosferze pracować, a kierowniczka , tylko zadzwoniła do jednej z tych dziewczyn i na tym się skończyło.Po wyjściu z pracy, kierowniczka o 11 zadzwoniła i odebrała telefon jej mama gdyż znajoma tak źle się poczuła, a kierowniczka poinformowała tylko że jak nie wróci do pracy dostaje naganne wpisaną do akt , za opuszczenie miejsca pracy nie informując jej o tym.Powiedzcie gdzie tu logika? Skoro rano została poinformowana , że znajoma wychodzi z pracy i co się dzieje w Cukierni.Takie własnie jest podejście do pracownika który poświęca się pracy.
on 2017-07-23 20:04
Uważają się za taką firmę a umowy zlecenie zamiast umowa o pracę ... śmieszne!
Bbo 2017-07-23 20:53
Kołchoz. Wiem, pracowałem tam. Nie polecam.
Anna 2017-07-24 12:06
Pracuj w tej firmie od jakiegoś czasu i coraz więcej myślę o odejściu.. kierowniczki które mają przydzielony sklep to tragedia.. tylko czepianie się żadnych pochwał.. kto to wytrzyma.. osoba się stara , klienci naprawdę są zadowoleni a tutaj nic.. coraz więcej sprzedawcow chcę odchodzić i to prawda.. a i jeszcze pytanie. Jak t jest po macierzyńskim? Czy jest później powrót do pracy? Czy nadal krzywo patrzą..
Reasumując 2017-07-25 12:06
Piękny wpis @lipiec.Dodałbym tylko tak co do tych czasów nastały czasy dziwne ale w tej firmie .Ci co robią wrażenie to są postrzegani za pracusiów a tak naprawdę to pozory a ci którym szef ufa i słucha to powodzenia .A donosiciele i ci z tzw.wrażeniem robili i robią pod górkę tym co zap...i dzięki takim oni istnieją tak jest na produkcji na sklepach itd...w tej firmie .Ci inteligentni,pracowici niestety są zagrożeniem dla nich i stąd oni muszą się ratować (chwyty poniżej pasa) to nie jest niestety pracowitość ale ....? ryba psuje się od głowy a ludzie jak to napisałeś ,,normalni ''mają zwyczajnie dosyć są na pozycji przegranej.Nigdy niedoceniani od lat nawet od święta oczywiście ci z wrażeniem są wyjątkiem dla nich było zawsze .Dlatego zwolnienia, dość spore ktoś powiedział 17 w ostatnim miesiącu i to prawdopodobnie nie koniec.A firma niby w rozkwicie!!Niby!!!!Więc może trzeba brać przykład z tych mało inteligentnych nierobów ? ale niee nie można tak nisko upaść trzeba pozostać sobą bo zdecydowanie śpi się lepiej i odejść z godnością i podniesioną głową ,,Że jednak my mamy więcej i jesteśmy lepsi''
Wymienna 2017-07-26 10:48
Kierowniczki powinny być wszystkie zdegradowane do pozycji ekspedientki wtedy wiedziały by ile pracy wkładamy codziennie.Nasza kierowniczka to nierob jakich mało wiecznie na telefonie wisi i prywatne rozmowy prowadzi a potem pretensje ,że zamówienia nie zrobione...tylko jak do cholery je zrobić skoro pańcia z tyłu a jedna tylko obsługuje.BRAK OBOWIĄZKOWEJ NALEŻNEJ PRZERWY (jemy w biegu między obsługą klienta) o wyjściu do toalety będąc samej mowy nie ma a przecież jesteśmy kobietami i mamy potrzeby aby wyjść zmienić PODPASKE CZY KTO TAM CO UŻYWA!!!!!!!
Do jasnej ch...y może w końcu jakies ludzkie podejście do nas , nie wymagamy wiele tylko to co nam przysługuje!!!!!!
Miejcie na uwadze, że to dzięki ekspedientkom macie utargi jakie macie a zawsze mogłoby być lepiej gdyby inaczej nas traktowano.

Jabłuszko 2017-07-26 20:51
Przynieś sb pumpernikiel
zxc 2017-07-27 20:03
skoro wam tak bardzo źle... taki mobbing, złe warunki i małe pieniądze to się zwolnijcie....żaden problem...nikt nikogo siłą nie trzyma...a pisać anonimowo to wszystko można!!!a tak to nikt słowa nie powie....Niby wszędzie jest lepiej to nie marnujcie czasu !!!
Jabłuszko pełne snu 2017-07-28 00:09
O chyba ktoś tu nerwowo nie wytrzymał ?Pewnie że żaden problem .
K. Kozłowski 2017-07-28 08:32
Ale tu INBA się kręci :)
Pozdro dla wszystkich.
ROYAL 2017-07-28 09:35
Faktycznie INBA .; A co tam u JANUSZA ?
xD 2017-07-28 23:44
Co tam u rudego?
Czytelnik 2017-07-28 23:44
Kim Ty jesteś w tej firmie, że tak sobie pozwalasz na takie komentarze. Może najpierw się ujawnij!!!
Zxc 2017-07-29 15:55
Ja się raczej ujawniać nie muszę bo to nie ja narzekam ....gdybym miał tak długo narzekać to znalazłbym sobie coś innego(bo mam odpowiednie kompetencje) w przeciwieństwie do was (narzekających i nic nie robiących )
K. Kozłowski 2017-07-29 16:07
Daj luzu. W internecie każdy może napisać wszystko. Większość tutaj piszących to byli pracownicy. Więc po co się spinać xD
Ale nie powiem, lektura fajna. Tylko niektórzy robią tyle błędów, że ciężko zrozumieć o co chodzi...
Vidi vici 2017-07-31 23:00
Tak z ciekawości. Torty komunijne to jeszcze z maja sprzedajecie? Strona aktualna jak nigdy! Ha! Ha! Marketing umarł i nie żyje.
taki los 2017-08-01 18:08
kompetencje? kolejny gość co to nie ja?tacy już byli ,w 2013 w sierpniu to się skończyło dostał wypowiedzenie a latał,gadał,pisał biegał jak szef przyszedł niestety tylko wtedy, jak on się nazywał ?,,daj luzu'' tak jak jeden z szefów ci napisał i pracuj ,a firma dała podwyżki i to spore chyba wszystkim
Bunia 2017-08-02 08:11
zmartwię Cię (albo i nie): nie wszystkim.
Hmm...? 2017-08-07 12:18
Staropolska się sypie?
wdw 2017-08-07 19:47
Coś tam się dzieje niedobrego , ale p.Wojtek tego chyba nie widzi.
Albo nie chce widzieć......
... 2017-08-08 07:34
Coraz więcej ludzi się zwalnia... Nie idzie to w dobrym kierunku... ile to już osób 30?
Bert 2017-08-19 00:50
Chyba ma niezłych doradców... ;-)
Zostaw swoją opinię o Cukiernia Staropolska Wojciech Kozłowski - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Staropolska Wojciech Kozłowski