Cukiernia Staropolska Wojciech Kozłowski

Bydgoszcz

Opinie o Cukiernia Staropolska Wojciech Kozłowski

w 2015-04-25 10:02:03
to taki szacunek ma pracodawca takiej rozwojowej firmy do swoich ludzi?wstyd o poziomie nie ma co szkoda mi go on w oczy jeszcze patrzy ?wstyd
robol 2015-04-26 11:31:38
19 lat temu robol z takimi problemami jak my latal z pracy do pracy a dzisiaj?szef,katolik,ojciec,jak pieniadze zmieniaja.
taa... 2015-05-01 11:36:30
ktoś wszedł na ambicje zabolało ale przynajmniej wiadomo przykład idzie z góry banalne sprawy! oparte na faktach jak jest w cukierni staropolskiej a dziwne jak wszystko w tej firmie pozdrowionka
\\\\ 2015-05-21 10:34:45
Dlaczego ...na pytanie o REM MARCO dyplomatycznie milczy a jego kolega tam ma stanowisko to na co czeka tacy przyjaciele?
banalne 2015-05-30 17:19:55
A jednak szef nie ma ludzi do pracy funduje wczasy dla uczni z trzeciej klasy byle u niego zostali wiec tej smietany z cukrem jednak byle kto nie umie mieszac to jednak jest banalne dzisiaj chytry dwa razy traci takie czasy.
banalne 2015-05-30 17:22:34
DZIWNE I BANALNE PRAWDA?
kolega 2015-06-09 13:11:34
14 ludzi na zmianie? u nas jest 60 a i REM MARCO zatrudnia blisko 250 razem
Praktykant xd 2015-06-11 16:26:02
Witam chcial bym sie dowiedziec jak sie pracujee w cukierni Staropolska bo mam zamiar tam isc na prraktyki .. licze na szczere i prawdziwe odpowiedzi. Pozdrawiam
pracoownik xd 2015-07-15 20:24:15
ja pracuje od niecałego roku w cukierni STAROPOLSKA i powiem szczerze fajnie sie tam pracuje . ale jest jedna rzecz której tam nie lubie , ludzie którzy tam pracują wykorzystują młodszych pracowników do tego żeby robili do padnięcia na tzw morde .
y 2015-08-02 11:55:46
a do czego przyjaciel ze Staropolskiej jest mu potrzebny tylko dla swojego interesu ale ON za silnie stoi na ziemi {bez imion bo wiemy o kim mowa} przyjaciel dla prywaty
A anonim 2015-09-17 18:47:18
Jednym słowem CHARAKTER nie wszystkich można kupić i nie wszyscy się sprzedadzą tak dla porządku a to to nie jest reklama bo niektórych nie trzeba reklamować ale takich mało i w życiu i w tej firmie więc banał może i tak ale prawdziwy.
A anonim 2015-09-17 19:16:06
Tyczy się opinii @w-2015-03-31.
zora 2015-10-05 22:11:33
Brawo Ty
Abcdefgh 2015-10-06 04:38:43
Indywidualista nawet za swoim kumplem się wstawił jak Szef Go zwolnił stara sprawa więc jeszcze są normalni ludzie co mają ludzkie odruchy.
nn 2015-11-16 20:56:03
zgadzam się z xd że nowi są traktowani źle szczególnie w święta (usunięte przez administratora)jak starzy sorry bardziej a wielkie G mają a stary coś dostanie .bo starym pracownikom wydaje się że są super ale wielu trzeba by było wymieni i dać na sklepy gdzie jest zapie... bo są leniwi ...ale dajemy radę za tę tysiąc...co
aga 2015-12-07 19:38:12
KOGO ONI TAM ZATRUDNIAJĄ, KADROWĄ TO CHYBA Z MŁYNA WZIĘLI, NIE DOŚĆ ŻE NIEUPRZEJMA, TO JESZCZE SŁABA MERYTORYCZNIE.
Nicola 2015-12-21 11:01:10
Ciekawe czy nasz Wielki Pracodawca-Król życzenia nam na Święta chociaż złoży jak myślicie ?po staropolsku powinny raczej być ale to nie ta bajka.No to szefie życzymy panu kasy i to sporej bo to dla Pana podstawa no i dla nas też bo to przecież ,,...wszystko dla nas'' i zdrówka Wesołych Świąt.
Martini 2015-12-31 14:54:53
Ktoś mówi o przyjaźni @//// (maj 2015r)kolega gdyby uwirzył w niegoi dał się zmanipulować to dzisiaj biegałby z cukierni do cukierni ale widać że intuicja zadziałała Brawo TY.W Nowym 2016 więcej szczerych i uczciwych a nie takich co szukają łatwego zarobku a o wartościach zapominają.
desire 2016-01-11 20:21:37
Czy cukiernia staropolska ma swój dział reklamy? Ile można zarobić jako grafik? Może jakiś etat się znajdzie?
pracownik konkurencji 2016-01-18 10:14:20
taki był cel namówić konkretnych ludzi do przejścia do konkurencji byle mieć profity zostać kierownikiem czy kilka stówek dostać ale nie udało się wszyscy zostali i to jest ktoś godny zaufania daj spokój omijać
a 2016-02-17 12:08:03
Kiedyś jakiś czas temu w Cukierni Rem Marco tak było super fajnie i takie zarobki szybki awans a czy dzisiaj w Cukierni F&F Dariusz Fryckowski też jest podobnie?
a 2016-02-18 09:10:30
Chyba nie zrozumiałeś(-aś) tej wypowiedzi ,,...podobno jest b.profesjonalnie'' jak to i kogo mam na myśli jest to mało wiarygodne i przekonujące bez profesjonalizmu.
22 2016-03-15 09:50:59
zakazy to dla dzieci w przedszkolu kto będzie chciał iść sobie dorobić lub zarobić godnie to i tak pójdzie takie czasy a to że ludzie dorabiają przyzwolenie mamy od samego Bosa bo w latach 90 był młody i sam dorabiał są świadkowie a swoim pracownikom musi to udowodnić a pomówienia i oszczerstwa rzucane w naszą stronę są karalne jest na to paragraf a my dorabiając nie robimy nic złego bo płacimy podatki WIĘC TRZEBA MIEĆ DOWODY I TO KONKRETNE a czasy mamy jakie mamy więc szefie im więcej zakazów tym właśnie na przekór będziemy chodzić
_'-'_ 2016-03-17 21:11:13
Aby w zgodzie z moralnością wprowadzić tego typu zakaz, trzeba w pierwszej kolejności zacząć płacić pracownikom normalne stawki. Zjawisko "dorabiania" zniknie samoistnie. Przypomnijcie mi kiedy w firmie rewaloryzowano płace, choćby po podniesieniu najniższych zarobków?
N 2016-04-17 06:53:41
3 lata temu szef przeprowadził czystkę z nierobami(chyba w sierpniu) dzisiaj powinien to kontynuować a układy powinny się skończyć
Ktoś 2016-04-30 14:36:43
A kto tam z cukierników ma apartament nad morzem ?w znanym kurorcie i nie jest kierownikiem ani prezesem widać że można,zaradność proszę!
apkin 2016-05-10 16:09:08
Witam zastanawiam się nad praca w Staropolskiej, na stanowisku kelner w Bydgoszczy. Podpowiecie coś jakie warunki, atmosfera, kasa?
Zdarzyło mi się pracować u Sowy i podobnie podchodzę do tematu Staropolskiej... zapieprz, wredni kierownicy, ale kasa dobra... czy się mylę?
W Sowie wychodziło mi 9zł/h netto plus 150zł napiwków/ dzień (średnio)...
F 2016-07-22 11:43:38
Najważniejsze (@w) nie pisze e- maili na ludzi i kolegów (bzdur) jak to bywało nieraz - smutne i straszne. Atmosferę i firmę tworzą ludzie (od lat tak samo nieprzerwalnie)-(tyle tylko że tych na poziomie coraz mniej) a sprzęty czy luksusy (to ładne tylko na obrazku a środek to już co innego)
Jaguar 2016-08-29 06:21:02
Dużo cukierników ze Staropolskiej pracuje u Sowy i w Rem Marco,nawet Rem Marco ma lody co kilka lat temu wprowadzała mu jedna dziewczyna też odeszła a spora grupa wykonuje torty,kostki,serniki itd...to tu to tam.Przez prawie 20 lat przewinęło się sporo ludzi w tej firmie i wszyscy pracują w zawodzie a szef Staropolskiej też cukiernik wie że jego pracownicy są wyłapywani przez konkurencję bo nawet ostatnio ktoś z dobrego samochodu pytał o cukierników tak więc przemysł cukierniczy się kręci i zbyt na ciacha jest podobno nawet czarny samochód miał kartkę za szybą.
Do wypowiedzi wyżej 2016-08-29 10:10:18
Ta pani wprowadzała lody w Staropolskiej i rozwijała całą machinę produkcyjną już dawno odeszła bardzo zangażowana osoba teraz tworzy markę w konkurencji.
rząd E 2016-09-17 09:22:11
i teraz dopiero widać kto jest uczciwy i wierny Firmie /SZEFOWI /to MY CUKIERNICY/POMOCE /BIUROWI/UMYSŁOWI /ITD...LUDZIE CO owszem narzekają ale mogą z czystym sumieniem spojrzeć Właścicielom prosto w oczy ludzie pracowici i dbający o wyroby które tworzą o pracę o całokształt bez nich ta firma by nie funkcjonowała (do wpisu wyżej) mój wpis jak i wpis na który odpowiadam stwierdza fakt i prawdę a pokazało to życie i ....no właśnie!
Serdeczna 2016-09-18 18:41:27
Nikogo nie zamierzam oceniać ani osądzać , życie zrobi swoje tzw KARMA , czy ktoś w to wierzy czy nie. Poza tym dzisiejsza Ewangelia skojarzyła mi się z postem " TAKA SYTUACJA " Ewangelia wg św. Łukasza 16,1-13.
Jezus powiedział do swoich uczniów: «Pewien bogaty człowiek miał rządcę, którego oskarżono przed nim, że trwoni jego majątek.
Przywołał go do siebie i rzekł mu: "Cóż to słyszę o tobie? Zdaj sprawę z twego zarządu, bo już nie będziesz mógł być rządcą".
Na to rządca rzekł sam do siebie: "Co ja pocznę, skoro mój pan pozbawia mię zarządu? Kopać nie mogę, żebrać się wstydzę.
Wiem, co uczynię, żeby mię ludzie przyjęli do swoich domów, gdy będę usunięty z zarządu".
Przywołał więc do siebie każdego z dłużników swego pana i zapytał pierwszego: "Ile jesteś winien mojemu panu?"
Ten odpowiedział: "Sto beczek oliwy". On mu rzekł: "Weź swoje zobowiązanie, siadaj prędko i napisz: pięćdziesiąt".
Następnie pytał drugiego: "A ty ile jesteś winien?" Ten odrzekł: "Sto korcy pszenicy". Mówi mu: "Weź swoje zobowiązanie i napisz: osiemdziesiąt".
Pan pochwalił nieuczciwego rządcę, że roztropnie postąpił. Bo synowie tego świata roztropniejsi są w stosunkach z ludźmi podobnymi sobie niż synowie światłości».
Ja też wam powiadam: "Pozyskujcie sobie przyjaciół niegodziwą mamoną, aby gdy wszystko się skończy, przyjęto was do wiecznych przybytków.
Kto w drobnej rzeczy jest wierny, ten i w wielkiej będzie wierny; a kto w drobnej rzeczy jest nieuczciwy, ten i w wielkiej nieuczciwy będzie.
Jeśli więc w zarządzie niegodziwą mamoną nie okazaliście się wierni, prawdziwe dobro kto wam powierzy?
Jeśli w zarządzie cudzym dobrem nie okazaliście się wierni, kto wam da wasze?
Żaden sługa nie może dwom panom służyć. Gdyż albo jednego będzie nienawidził, a drugiego miłował; albo z tamtym będzie trzymał, a tym wzgardzi. Nie możecie służyć Bogu i mamonie».
TAKA SYTUACJA 2016-09-19 09:58:25
nikt tak dobrze nie był traktowany przez szefa premie dobra pensja samochód wycieczki najlepsze telefony,laptop nagrody profity i jeśli mieszamy w to PANA BOGA to BÓG wie co jeszcze wszystko i dobry bardzo dobry szacunek dla tej osoby od SZEFA FIRMY liczył się z jego zdaniem przykre i to na tyle JESZCZE RAZ WSTYD
Czytelnik 2016-09-19 13:13:14
Stało się to co musiało się stać. Za to teraz będą awanse , pewnie już niektórzy ręce zacierają. Gratuluję. Ale czy będzie lepiej to w to szczerze wątpię. Za duże zatrudnienie jest żeby powróciła "Staropolska" sprzed lat. Teraz powinni poodchodzić ci co wiecznie narzekają na wszystko i psują atmosferę !!!!!! No chyba, że tylko tak gadają bo nic innego nie potrafią......

Mało coś tych stron , tylko 5 ? Kiedyś było sporo więcej , admin pokasował ?
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w pracy.
Zbierajcie siły na święta.
Oj 2016-09-22 12:29:21
Do kogo tyczył się ten wpis ? Do Nas Pracowników uczciwych?Mamy się śmiać czy płakać ?
Grupa Trzymająca Władzę 2016-09-23 07:30:55
Dyskutujcie , dyskutujcie bo wieje nudą.
A uczciwi mogą być spokojni......
o 2016-10-02 10:33:58
pracowity,zaradny,sumienny to ma a niektórzy latają wchodzą w ...... że niby tacy pracowici za pracę się zabrać a nie za pierdoły i za obrabianie uczciwych on nie lata i ma nieroby poodchodzić i przestać powietrze w firmie zanieczyszczać a forum jest o pracy
ivt 2016-10-04 17:08:18
szkoda czasu i przeżywania i żalu niektórych nie warto nie są nawet w kilku procentach tego warci a ci normalni też nieraz popełniają błędy są zbyt ufni i współczujący życie
- 2016-10-04 18:37:22
Tak teraz jest czyściej powietrze zaczyna pachnieć, jak tata ZAOBSERWUJE LUDZI co przez kierownika byli na uboczu to zauważy pozytywy tych ludzi układy do lamusa i docenianie pracy i dbałości o wyroby a cukiernia w nowym wydaniu i w pięknym nowiutkim obiekcie o-bok bez złych duchów i będzie znowu jak dawniej w STAROPOLSKIEJ bo musi być gorzej nie będzie pozdrawiam.
xpxm 2016-10-18 15:14:46
Tak tutaj ludzie mogą dużo a im więcej szumu tym lepiej przyzwolenie na wszystko każdy po stracie pracy czy stanowiska ma lepiej cukiernicy wyłapywani przez konkurencję wiadomo doświadczenie tylko patrzeć jak odejdzie znaczne grono.Ambitni cukiernicy jeden nawet ma kawiarnię w Toruniu bardzo sympatyczny byli w weekend z partnerką bardzo ładna dziewczyna -prywatność przepraszam pokazali się razem jest współwłaścicielem nie wiem kto wyłożył ale jest uroczo kawę mi podał z uśmiechem funkcjonuje dobrze nie podam nazwy przez to że reklama tu nie funkcjonuje a ja mam szacunek do takich ludzi i ich podziwiam także CI skromni są ambitni.Tak więc nie tylko SZEF może być mądry powodzenia dla wszystkich co tu pracowali i pracują a te papiery o dorabianiu wywalcie do śmieci i róbcie swoje bo tu wszystko można.A SZEF JEST SPOKO bo sam dorabiał ktoś o tym wspominał i my o tym wiemy nie od dzisiaj jeszcze raz dobry cukiernik znajdzie pracę zawsze jeden drugiego wciąga pozdrowienia dla załogi a ogólnie to pierwszy raz jestem na forum ale wpisy inteligentne.
PRUSZCZ 2016-10-18 16:42:06
teraz będzie rozwój pewnej cukierni w Pruszczu jeszcze kilku cukierników tam powinno iść koledzy ściągną z tej cukierni i tAK będzie nowa cukiernia STAROPOLSKA ale bez kilku dobrych osób @ivt bzdura do dzisiaj się kumplują kto im zabroni ale piszcie gadajcie oczerniajcie to w waszym stylu a oni mają na to wywalone PISZCIE PISALIŚCIE O R/M A TERAZ PISZCIE O F&F
Bum 2016-10-20 07:42:01
Zrobił to co uważał za słuszne nikt się nie odważył nawet ci co byli niby takimi kumplami z pierwszego rzędu wszyscy się odsunęli i niezły ubaw był stare dzieje ma swoje zdanie chłopak i tyle(a cena za to jest wysoka) i tak pozostało a dzisiaj?o nim messenger działa i to mężczyźni czyżby niektórzy nie mieli innego tematu aby mieć swoją opinię na jakiś temat lub o kimś trzeba sobie samemu ją wyrobić i wypracować prawda? a ogólnie jak wiało nudą tak wieje nudą.
PRUSZCZ 2016-10-21 18:58:50
no to teraz niech Krzysztof z Markiem ściągną Piotra do siebie bo jak tworzyć ekipę to z konkretnych ludzi no i tak po kolei dzisiaj cukiernicy to zawód trendy a wiadomo jak znikają solidni ludzie to i jakość spada chyba nikogo tu nie obrażam?
@ 2016-10-26 05:24:53
I to jest prawdziwy luksus -czyste sumienie i bycie sobą
Ciasteczko 2016-11-24 08:18:09
I tak trzymać!Byli tacy co budowali swoją karierę na innych,byli też tacy co kapowaniem dochodzili do stanowiska latali, latali i wylatali już ich nie ma.Niestety są też tacy co bardzo chcieli być blisko Szefa i mieli chore ambicje pucowaniem i swoimi tanimi gierkami chcieli coś osiągnąć bezskutecznie dzisiaj na bocznym torze (władze się zmieniły) i jakby nie ma kto ich wypromować no bo za co?nie wszyscy lubią pucusiów.Niektórych to strasznie boli spadanie też boli i to bardzo może teraz będą inne wartości w cenie ?zobaczymy! no i zależy jeszcze co i kto w tej firmie teraz jest wartością?Pracowici i z zasadami mogą być spokojni nie wszyscy w tej firmie mają manię wyższości ale i bez tego sobie świetnie radzą.
t. j.T 2016-11-25 09:50:37
no proszę jaki dobry szef nawet ktoś z jego pracowników ma kawiarnię i jednak można ktoś znany dał na start i jest interesik po połowie ale przecież nikt nic złego nie robi nikt nikogo nie okrada po prostu legalnie i z klasą ale o tym cicho sza.... trzymam kciuki
:-) 2016-11-25 20:11:11
Chodzą ploty o premiach na święta. Ktoś potwierdzi? Czy jak zwykle?
Mariolka 2016-11-26 09:22:10
Nigdy premi nie było i nie sądzę by były,ciasto a raczej jego resztki pod koniec dnia pff też mi wielki prezent wolelibysmy bony lub kasę którą wydalibyśmy godnie...POzdrawiamy górę ☺
Bubu 2016-12-02 20:52:26
He he stolarzy zapytaj.
***** 2016-12-08 18:18:38
Przepraszam bardzo @PRUSZCZ a oni są w jednej drużynie ??? Szczerze w to wątpię -chyba coś się śniło-nie ta ,, LIGA '' nie to podwórko!!!
Zostaw swoją opinię o Cukiernia Staropolska Wojciech Kozłowski - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Staropolska Wojciech Kozłowski