Opinie o Solvea w Wólka Kosowska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solvea. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Solvea na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solvea w Wólka Kosowska

Wojtek Nowy wpis

Ktoś napisał poniżej ze wyłudzają pieniądze ? O co chodzi?

meni Nowy wpis

czy Solvea jeszcze istnieje? Brak ofert może mówić o upadku lub stabilizacji i spokojnej działalności. Mam nadzieję na to drugie bo chętnie chciałbym tam pracować

kasia Nowy wpis

[usunięte przez moderatora] NIE DAJCIE IM SIE NABRAC WYLUDZAJA PIENIADZE TAK JAK KAZDY KTORY OFERUJE PRACE CHALUPNICZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

paulina Nowy wpis

czy ktos juz probowal współpracowac z firma Solvea ?? ja niestety wplacilam im pieniadze na konto a telefon jest caly czas wyłaczony.. a na poczatku telefon byl wlaczony i gosciu normalnie odbieral

Czy po rozmowie w Solvea rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
GRAAZIAA

W TAKIM RAZIE PROSZE O PODANIE URZEDU ,W KTORYM FIRMA JEST ZAREJESTROWANA

efe

odpowiednie władze już się zainteresowały firmą krzak

ciekawy

http://www.stat.gov.pl/regon/ Sprawdziłem dane nie istnieją

Marcin Sheller

Drodzy Państwo, Takie opinie bardzo szkodzą reputacji naszej firmy, a są całkowicie bezpodstawne. Zapraszam do kontaktu ze mną, ponieważ może ktoś zainteresowałby się u źródła, czy Solvea jest spółką zarejestrowaną w KRS? Są przecież jeszcze podmioty prywatne, które wcale nie są zobligowane do rejestracji w miejscu prowadzenia działalności - czyli w tym przypadku w Urzędzie Gminy Lesznowola.

Solvea

*Ja również potwierdzam prawdziwość opinii mojego przedmówcy. W wykazie Krajowego Rejestru Sądowego nie istnieje firma o podanej nazwie,numerze NIP i Regon-ie,zaś w Urzędzie Gminy w Lesznowoli-do której przynależy Wólka Kosowska-nie istnieje wymieniony podmiot gospodarczy(!),ani z nazwy,ani też z nazwisk osób podających się jako zarząd "firmy":(((

ostrożny

Nie współpracowałam z tą firmą, jednak szukałam jej w spisie KRS, według danych podanych na ich stronie i nic nie znalazłam poza tym centrum ASG... gdzie niby miałaby mieć siedzibę ...

Zostaw merytoryczną opinię o Solvea - Wólka Kosowska

Solvea