Opinie o Fresenius Nephrocare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fresenius Nephrocare. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fresenius Nephrocare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresenius Nephrocare w Poznań

Jeśli teraz jest wystawionych z 40 ofert dla lekarzy oraz pielęgniarzy a ktoś już kiedyś pytał o rotacje to wiadomo czy wtedy ogłoszeń było znacznie więcej? zastanawiam się nad warunkami dla pielęgniarek, w opisie podkreślają rozwój . jak przekłada się on na tegoroczne stawki?

r Nowy wpis

firemka co zatrudnia tylko kompletnych (usunięte przez administratora)na najwyzszych stanowiskach . każdy kierowca czy przewożnik zrozumie , że trzeba dostosować auta do wożenia tego typu leków . może też kiedyś być chory,, , ale jak ktoś dostosowuję auto to jest karany gorszą pracą to kto będzie inwestowac . każdy wie , że Ci chorzy ludzie ( nie wszyscy) nie potrafią sobie poradzić z zorganizowaniem rozładunku , albo wstydzą się swojej choroby , można to próbować załatwić inaczej . pewnie nie u wszystkich . kto zatrudnia takiego głupca na stanowisko kierownika , który ...kupujesz przystosowane auto to masz lepszą prace ... wtedy ten drugi też będzie się starał , ale nie tu w tej firemce gdzie nagradza ię tylko lumpy . każdy normalny człowiek sprawdził by czy żeczywiście leki wożi się chłodniami , ale nie tu lepiej pokazywać złośliwości ..wesołych świąt dla normalnych pracowników którzy duszą się w tej firemce

r Nowy wpis

wożenie płynów dializacyjnych samochodami do wożenia pieczywa .... wiedząc o przerabianiu swojego samochodu na chłodnie z grzaniem . awansują kierowce co tym autem jeżdził na kierownika bo tamten kierownik zamrożił wszystkich chorych. stępien wozi ludzi 20 lat póżniej na dializy (usunięte przez administratora) i nie płaci pracownikom jak (usunięte przez administratora) . to jest koncern (usunięte przez administratora) takich jak ty(usunięte przez administratora) co tu piszesz .(usunięte przez administratora)

Czy jest możliwość pracy w Fresenius Nephrocare na część etatu?

Konserwator

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Wszyscy rozpisują się na temat pracy a ja napiszę krótko o procesie rekrutacji. Po pierwsze dyrekcja nie ma zielonego pojęcia, co to szacunek do kandydata na pracownika. Ja rozumiem, że dyrektor, to człowiek zajęty, ale jak się już kogoś zaprasza na konkretną godziną, a zakładam, że nie byłem jedynym kandydatem, to nie każe mu się w nieskończoność czekać, aż się łaskawie znajdzie czas. Faktycznie, może w korporacjach są takie zasady, ale w normalnym świecie punktualność obowiązuje obie strony i jest oznaką wzajemnego szacunku. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to nie powinien zajmować tak wyeksponowanych stanowisk. Poziom żenady przekroczył zenit. Nie polecam tej firmy nikomu. Szkoda nerwów.

Oki

Witam serdecznie. Tak jak ktoś kiedyś zauważył sporo w internecie widnieje ofert dla Lekarzy w Stacji Dializ. Czemu przy tym nie ma tu bezpośredniej opinii z pracy w tym zakresie z ostatniego okresu? Jakie występują teraz średnie zarobki? czy one ulegną powiększeniu teraz na przełomie roku? są takie informacje?

Witam, czy macie duże braki w pielęgniarkach? Teraz gdy patrzyłam w oferty w internecie to jest ich wiele na to stanowisko na różne lokalizacje, a ktoś tu niedawno napisał wprost, że chyba nikt szczególnie się „nie pcha” do pracy… chciałam również się dowiedzieć o warunkach na przyszły rok, ponieważ wtedy chce się zatrudnić. pytanie tylko czy lokalizacja ma znaczenie? Atmosfera jest wszędzie podobna?

Związki w jakim kontekście? Przez chwile myślałem, że również kierowcy są zatrudniani ale z tego widać widnieją same oferty dla lekarzy oraz pielęgniarzy. Do której miejscowości odnosisz te opinie i czy jest ona słuszna?

O

PEWNIE CHCĄ ZATRUDNIĆ KIEROWCE NA STANOWISKO PREZESA I KIEROWNIKA TRANSPORTU BO (będzie wiedział ,że leki się wozi chłodniami)

@O

Czy tu może nie chodziło o jakichś kierowców karetki przypadkiem? Jest oferowana taka forma zatrudnienia? ja podobnie jak osoba wyżej przyszłam rozejrzeć się za zatrudnieniem jako pielęgniarka, mało jednak jest bieżących opinii z tego konkretnego zakresu, z czego to wynika?

r

pewnie dlatego nic nie ma o tej firemce bo nikt nie będzie reklamował przestępstwa . oni tylko jako firemka czatują jak najwięcej wyłudzić pieniędzy od państwa a w zamian dają to ...zwolnią cię jak będziesz stosował się do wożenia leków chłodnią i będą wożić leki samoichodami do pieczywa bo mają takiego prezesa i dyrektora który tak się zna . kierownik wożi leki pod plandeką przy -20 stopniach karę jaką otrzymał to odebrali mu tel komórkowy , kontrolują przewóz leków w temperaturze jako ostatni ..ich pracownicy to przeważnie zwykła banda przyjęta po znajomości która tylko szkodzi innym pracownikom , ale są nietykalni bo przyjęci po znajomości jakiegoś trepa . niewarto tam uczciwie pracować , lepiej pracować jak ten co wozi ludzi na dializy . oni tylko takich potrzebują . jak ktoś patrzy na pracę takich jak bogucki i kałek to trudno wymagać od niego uczciwej pracy . jaokoś widać nikt tam nie bije się o pracę jako pielęgniarka . nikogo tam nie wpuszczą na kontrolę i nikt nie może napisać o pracy w tej chorej firemce

u

ja też bym dowalił przewożnikowi , że jego kierowca nie dostarczył jakiś strzykawek .. bardzo nieładnie zrobił ja bym się cofnął nawet w Krakowie w tych korkach ..wiadomo ,że w takiej agromeracji pożyczyli by to z każdego szpitala , ale to nie broni kierowcy od tego ZAPOMNIENIA. (usunięte przez administratora)bogucki wysyłał auto pod plandeką w największe mrozy na ścianę wschodnią pomroził chorych same zapalenia otrzewnej . (usunięte przez administratora)

o

karzą ludzi za to,że przez 10 lat nie skontrolowali swojego penerstwa przyjętego po znajomości i (usunięte przez administratora)co woziło leki pod plandeką przy -20 stopniach , takie mają kierownictwo .. po przeszł 20, latach to samo wożenie chorych na dializy w takich samych warunkach jak wozil leki przy -20 stopniach , oni nadają się tylko do pilnowania słupków i niepotrzebnych matactw .. przykre bo każdy może być kiedyś chory na nerki ..byle nie trafić na te (usunięte przez administratora)

Xd

Jak Ci nie pasuje to zmienić prace

@Xd

Padła sugestia co do zmiany pracy ale zastanawiam się co mogło w praktyce nie pasować? Czy to jakkolwiek potwierdzone info? jakie są obecnie najczęstsze powody co do zmiany pracodawcy? Chyba, że do z drugiej strony również zapada taka decyzja? Które stanowiska najczęściej rotują?

Pielęgniarka

Cześć wszystkim, weszłam na chwilę zobaczyć, jakie są opinie o Freseniusie i muszę zostawić swoją, bo warto powiedzieć kilka miłych słów o tej firmie. Pracuję już drugi rok i mogę tylko chwalić. Zostałam dobrze przeszkolona, mam przyjemną przełożoną i koleżanki, wynagrodzenie w porządku, standardy pracy na wysokim poziomie... Cieszę się że zostałam przyjęta miło do zespołu i nadal nie wydarzyło się nic, co mogłoby zmienić moje pozytywne zdanie o centrum dializ w Poznaniu :)

Edyta
@Pielęgniarka

No i właśnie, wynagrodzenia w porządku? Czyi u konkurencji teoretycznie można więcej dorobić czy podobnie? Atmosfera widać u Pani, że jest w porządku. :) A co z tym całym przeszkoleniem? Można prosić o szczegóły?

Rozglądam się

Cześć, czy ktoś może mi powiedzieć, czy warto zatrudnić się w stacji dializ jako pielęgniarka? Rozważam prywatną firmę jak Fresenius i szpital. Może ma ktoś porównanie?

głos

Ja pracuje i mam poczucie stabilności . Praca na umowę na stałe i przestrzegają kodeksu pracy. Jak zwykle znajdą się osoby niezadowolone ale przecież nie ma obowiązku pracy we Freseniusie zawsze można szukać lepszej posady. Ostatnio były super premie i nikt nie protestowł więc nie jest żle .Znam zakłady gdzie jest naprawde tragicznie.Ważne żeby nie było osób które sztucznie nakręcają negatywne emocje i lubią nakręcać aferki. Pozdrawiam

@głos

ciekawe kto by protestował na super premie , pewnie dane największym idiotom w tej firmie czyli boguckiemu itp ,, za nasze podatkowe pieniądze !!!

@głos

w tej chorej firmie wielu pracowników z kierownictwa nie zarabiało by nawet 10 zł na miesiąc... w innej firmie żyjącej w śród konkurencji a nie biorącej pieniędzy z nfz-tu

@głos

nie zazdroszczę zarobków ludziom co sobą coś znaczą i mają wiedzę !!!

bogucki ....to ci śmieciu i (usunięte przez administratora) obiecuje

@głos

w tej firmie to jednak trzeba być szmatom !!! i liczyć tylko pieniądze

@głos

a ja nie pracuję i mam poczucie niesprawiedliwości . warto było potruć chorych ludzi na dializach . kogo obchodzi uczciwy pracownik w tej chorej firemce mataczącej nawet na chorych dializowanych

R
@głos

Jedno jest ważne , że ludzie cię mają za NIC wiem, że cię to nie boli bo do tego trzeba mieć HONOR , którego wam brakuję

rm
@głos

szanuj szmato siebie ..bo znają cię k...o w tej firemce

Pigula
@głos

Witam jeśli mizesz powiedz orientacyjnie jakie są zarobki w tej firmie ch e się zatrudnić nie wiem ile na etacie proponuja

@głos

putin , też zabija ludzi i ma takich głupków jak ty przesiąkniętych propagandą i boguckim za idoli, debilizmem wożenia leków pod plandeką za to chorzy ludzie przez takie (usunięte przez administratora) cierpią . ale ja też przestrzegam kodeksu ulicy.

roman maciejaszek

' raczej chcą zamrażać płyny dializacyjne z boguckim , pewnie mają w tym interes . promują przeszczepy.. warto by się tym bandytom przyjrzeć jaki mają w tym interes .. dno , ale takie co trudno znależć

@głos

co jest !!!. nic nie piszesz .zwolnili Cię ? odebrali CI suuper premie? , czy ewidentnie leczysz się płynami otrzewnowymi w stanie stałym ? hi.hi.hi. zawsze możesz szukać lepszej posady w firmie hieronim kałek . bo w innych firmach jest naprawdę tragicznie

AL
@głos

też jestem zadowolona, nie ma co szukać dziury w całym.

Mari

Wiem, że w stacji dializ jest praca od poniedziałku do soboty. A co ze świętami?

r

nigdy więcej już tu nie napiszę .ale nie żałuje , że jako jedyny z własnej woli zmieniłem auta na chłodnie żeby chorzy ludzie mieli zdrowie . takich pracowników nie spotkasz nigdzie . w tym przypadku peniądze są nieważne , ale te draństwo zapamiętam do końca życia . naucz się kontrolować swoich pracowników to może chorzy ci podziękują . ani ja ani moja Zona nic nie zrobiliśmy żeby byc tak traktowani . Takie firemki nie powinny być na rynku . bo dla takich żart z nagraniem ich pełnomocnika jest ważniejszy niż wożenie płynów dializacyjnych pod plandeką .. to jest chora firemka , która nie powinna być w naszym kraju!!!

Bożena
@r

Czekaj, ale o co chodzi? Co takiego firma zawiniła z pracownikami, bo ciężko mi zrozumieć?

Edyta
@r

o widzę, że nie tylko ja się tymi opiniami zaciekawiłam. również za bardzo nie zrozumiałam o co mogło chodzić. może po prostu ktoś z obecnie zatrudnionych się co o tego odniesie? faktycznie to stwierdzenie, które tu padło, że nie spotka się takich ludzi nigdzie jest jakkolwiek uzasadnione?

Xxx

Witam,a ja mam pytanie z innej beczki.Mam zamiar się zatrudnić do sprzątania w jednej ze stacji dializ i moje pytanie dotyczy godzin pracy.Czy to prawda że firma nie oddaje dni wolnych za pracę w soboty i święta oraz że nie wypłaca nadgodzin za te dni?

r

spotkać takiego (usunięte przez administratora). co będzie wypisywać chore opinie...... norma

t

takie (usunięte przez administratora)nie zrozumie , że są pracownicy co chcą naprawdę uczciwie służyć chorym na nerki !!!

r

trzeba być naprawdę chorym umysłowo żeby myśleć , że tylko pieniądze się liczą !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fresenius Nephrocare - Poznań

• Jak się pracuje w Fresenius Nephrocare?

Zobacz opinie na temat firmy Fresenius Nephrocare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresenius Nephrocare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 2 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fresenius Nephrocare?

Kandydaci do pracy w Fresenius Nephrocare napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fresenius Nephrocare