Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rhenus Logistics S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Mam pytanie czy Rhenus przyjmuje bezpośrednio pracowników obecnie ?

@Adam

Dzień dobry, tak, rekrutacja na stanowiska magazynowe jest aktualna. Zapraszamy do przesyłania CV na adres rekrutacja.poznan2@pl.rhenus.com. W razie pytań, polecamy też numer telefonu 500 077 076. Pozdrawiamy

Az tak dobrze jest w firmie Rhenus.Logistics .Możesz napisać coś więcej z góry dziękuję

Gość.

Jestem zainteresowany pracą na picku .Może ktoś napisać jak jest na picku .Jakie normy jakie zlecenia duże czy.male ?

Dzień dobry mam doświadczenie w pracy ns magazynie na różnych działach. Na co mogę liczyć gdybym podjął u was pracę 3000zl z premia dostanę .Praca na dwie czy trzy zmiany jest?.Proszę o informację pozdrawiam

Bujak

Dzień dobry, dział HR zapraszame bardzo na halę sprawdzić temperaturę na magazynie, pracownicy latają na Picku i jest bardzo zimno, jak można w takich warunkach pracować? Proszę o informację Pozdrawiam

@Bujak

Jak ci zimno jest to się zwolnij a nie narzekasz cały czas ..Nie pozdrawiam

Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.

Chcialbym pracować w Rhenus Logistics mam pytanie .Praca jest na dwie zmiany czy trzy ? .Proszę o odpowiedź

BARBARA

Ta firma to żenada !Wiem , ze jest to portal o pracy, ale z racji tego , że firma ta nie uczestniczy w żadnym opiniotwórczym programie to zmuszona jestem tutaj wystawić własną opinię. Nie polecam absolutnie , zero kontaktu , niedotrzymywanie terminów dostaw. Jeżeli tak wygląda współpraca pomiędzy klientem a firmą , to zastanówcie się jak może wygalać współpraca pomiędzy firmą a pracownikiem.

Martin

Jest jak jest robić trzeba gdyby nie ta Ukraina było by super.

Prawda
@Martin

Bez Ukrainy? Coś ty, już dawno by zamknęli tą halę, jesteście leniuchami oraz od Ukrainy czekacie ponad 100% norm żeby premię dostać, Xd Prorodzinne korpo

@Prawda

I faktycznie takie wyrabiają innym? To ile % Polaków teraz tam jest w porównaniu do Ukraińców, to stale rośnie? wszyscy Polacy mają taki stosunek co do nich czy jak to się na obecnej atmosferze odbija?

@Justyna

Wykorzystają ich za prowadzenie zmian, na Picku dają lepsze listy, oczy zamykają na to, a Polak leci z jedynkami tak samo na Packu jest,

Micki
@Prawda

@Bujak

A powód tego, że tak właśnie robią to jaki? I nikt się nie interesuje, żeby jakkolwiek się odnieść lub zareagować? Nie było to głośno poruszane?

Dj

Pytanie Moglaby wrocic muzyka na magazyn? Przyjemniej się pracowalo Kiedys radio lecialo caly czas a teraz cisza co jest minusem

@Dj

Ogrzewanie nie włączą jest bardzo zimno, A co już do muzyki? To już leci na dół wszystko

@Bujak

To ile macie stopni teraz? Wiesz, że musi być określona temperatura na magazynie, czy hali itd. wg prawa?

opinia

Najlepsza firma w wielkopolsce to DHL a ludzie fantastyczni przemili wyrozumieli alidzerzy przemili nie zwalniaja po dwóch tygodniach jak tu

nicki

język polski trudna rzecz

Nowa
@opinia

Tak, potwierdzam, wszystko możliwe że Dhl też może przyjąć Hiszpania, wtedy będzie lepiej pracować i kasa lepsza będzie, bo na 200 osób obcych zostało 35 nowych to co wiem, grudzień będzie nie ciekawy

@Nowa

Nieciekawy grudzień w DHL czy Rhenusie.a jeżeli w DHL to niby dlaczego ?

Maverick
@opinia

Najlepsza.DHL chyba żartujesz .Tam jest.mega ciężko zwłaszcza na stów i pick .Premia nie do wyrobienia.ns.picku mimo że jest 60 sztna godzinę bo rzuca po całym magazynie

@Maverick

Nie pisz głupot, obcy ma słyszałem 3500 netto za 160h jak tu za 240h to duża różnica, pracują sporo osób też z hm oraz Rhenus

Dhl Zalando
@Pack

Połecam, Dają robocze fool, spokój, przepisany do jednego działu, pyszny obiad, mam 3500netto, jeżeli mam jedną sobotę i 2 dni po 2h więcej to dostała 4120zl netto za nie całe 200h, kto czyta z Ukrainy tę opinię to połecam, bo w Rhenus są (usunięte przez administratora) na premije, pracowałam na Picku Rhenus pół roku największy wyzysk oraz rozczarowanie, i ta kierowniczka bez szacunku z pyskem...

M

Zaczal się sezon chorób a na stanowiskach ani jednego płynu do dezynfekcji

Q
@M

No to przenieś sobię z domu, ludzie co z wami

M
@Q

No jeszcze tego brakuje żeby płyn do mycia powierzchni tj.stołu z domu przynosić

Miki

Zastanawiam się nad nazwą firma logistyczna. Jedna z linek pusta kobiety nerwowo wypatrują wózkowych a reszta linek po dwa łole przy stanowisku i cały środek zawalony. Brygadzista przychodzi z normą że nie wyrobiona ja się pytam z czego mam ją wyrobić mam sobie pójść na linkę obok i sama przyciągnąć łola? Bo przecież łolowi którzy ogarniali tematy zostali brygadzistami po to żeby pojeździć hulajnogą.

B
@Miki

Brygadziści z packu Ukr ogólnie Xd, oni są do powtarzaniu decyzji no i obstawy zmian, nic więcej, kiedyś to już było dobrze

JÓZEK

Witam, jutro mam dzień pierwszy i zostałem przydzielony do dział przyjęcia Inbaound, może ktoś wytłumaczyć co tam się robi?

@JÓZEK

Największy wyzysk oraz wykorzystanie

@Pack

To fakt dyrektor i zarząd się nie wysila żeby docenić dobrze pracujach pracowników no niestety .

@Martin

Ssorki, a kogo mają docenić? Dział Sklepów, i resztę bandę, dawno mówiłem za to a nikt nie wierzył i ten R mnie zwolnił, karma wraca Pozdrawiam

@Pack

Pikerom należy się porządna kasa w końcu tyrają.po 15 km codziennie aż mają.odciski na stopach.????????????

T
@Martin

zawsze można poszukać innej pracy gdzie nie trzeba tyle chodzić a więcej zarobisz nikt na siłę nie trzyma

B
@T

Jak to? A kto będzie pracować? Xd

T
@B

Mniejsze zainteresowanie pracą przekłada się na zwiększenie stawek w branży oraz poprawy warunków pracy, nikt nie będzie dawał podwyżek jak na twoje miejsce jest 10 innych osób ze wschodu gotowych pracować za niższą stawkę.

Pb

Co sie robi na dziale pack, a co na sort?

ha ha
@Pb

bawimy sie w kartonowy świat

S

Zimno na hali można coś z tym zrobić. ? Rok temu nie było zimno

Jakie zarobki ?

@Gość

Za paczkę spagetti, Xd

@Nowy

Ale masz poczucie humoru. A tak na serio to ile? Najniższa krajowa czy jednak dostanę więcej na początek?

Haha ,ale śmieszne , tu nie Chiny ,tylko Polska

Abcd
@Default97

Ty nawet nie rozumiesz aluzji. Zarobki są tak śmiesznie niskie - najniższa krajowa

Keks
@Default97

A co mają Chiny wspólnego z makaronem? xD

@Keks

Chodziło o Włochy bardziej , i o coś innego ale tego tu nie napiszę bo nie wypada

Andzela

Na frytki starczy haha

Maverick

Pickerku tu jest gorzej niż w Chinach.mam na myśli Rhenus

Default97

A skąd masz takie informacje ?

Jak już nie pracujesz w Rhenusie Macieju

Racja

Jaki Maciej ?

Aneta
@Abcd

Chociaż na jakieś premie można liczyć?

@Racja

A kto został zwolniony z pracy i robi tutaj zamęt , ma pretensje , był problemowy ? (usunięte przez administratora) P. z Poznania z działu pick tutaj pseudonimy Grand i (usunięte przez administratora)

boguś
@Paweł

Najniższa krajowa, trafiłeś.

@Gość

2500 jeżeli przepracujesz ponad 7 łat Pozdrawiam

@Default97

Erwin z picku to Default 97 to prawda ? .Podobno tak .Jak możesz taki ferment siać na tym forum

Pakowaczka
@Default97

W Chinach jest lepiej o wiele

Wawa

Problemowych ludzi nie.brakuhe iw Rhenusie a nadal pracują w Rhenusie

Prawdziwy twarz
@Wawa

Dzień dobry, no minus jeden, jeszcze 3 osoby i będzie lepiej pracować Pozdrawiam

Lala15

Jak wam nie odpowiada kadra zarządzająca to się sami zwolnijcie… będzie -2

@Paweł

3 nie będzie

Pack

Fajnie, może ci uda lepiej na Empiku pracować no i też rozwalić dział razem z osobami którzy nie mają szacunku do siebie za tą kwotę drżeć ryj do zwykłych Nie pozdrawiam

KANDYDAT

Witam, chciałbym się zatrudnić przez agencję e-work, w ogłoszeniu piszę że szukamy osób do pracy, a gdy się dzwoni to zawsze odpowiedź szukamy tylko kobiet.

oj
@KANDYDAT

To zleceniówka

Beata

Dzień dobry chciałabym się dowiedzieć ile dostanę na początek na okresie próbnym.

T33
@Beata

2600-2700 na początek potem coś dorzucą ale niedużo

@Beata

Jolanta
@T33

Ile to takie niedużo? Chodzi Ci o podwyżkę czy o premię?

@T33

To mało jak z premia. nawet bardzo mało

Martin

Nowy system na pixku to totalna porażka. Fakt firma zaoszczędzi na papierze ale pracownicy mają serdecznie dość tego systemu .Kierownictwo pewnie happy brak słów

Koko
@Martin

Zawsze tak było, aby nie dać pracowniku premię 3m a wziąć od osoby maksymalnie normę, tak już nie będzie, skoro sami będziecie z nowymi "jak będą" zbierałi towar, Xd

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Rhenus Logistics S.A.?

Skaner, i do roboty, a jeszcze 2500 zł dostaniesz

@Pack

A to tez nie zależy od stanowiska? Na maga każdy ze skanerem lata?

@Justyna

Tak, jestesz magazynierką, nie zawszę no tak jest, jak nie masz ukladu, tam więcej Ukraińców brygadzistami pracują to wiesz jak jest

Marcinek
@Pack

Można poszaleć za te 2500 ????????????

@Pack

No właśnie nie wiem jeszcze jak jest. Ale tzn., że by mnie nie przyjęli?

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.