Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rhenus Logistics S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

pojawiła się oferta dla konsultanta WMS. Czy ktoś się zatrudniał i może się wypowiedzieć odnośnie pracy? warto w ogóle się interesować? już na starcie widzę, że to opcja na hybrydę, pytanie tylko jaki jest konkretny układ? Dodatkowo interesują mnie zarobki. pytać wprost można powiedzieć ze są rynkowe czy może na plus / minus?

Activ+

Można wiele razy mieniac strukturę w pracy no problem i tak zostanie, można dać pracowniku pensję od 4200 zł netto, zrobić stanowisko kryzys Managera-normalnego od łudzi co zna się i pracował od początku zna wszystko, nie będzie braku rąk, tyłe (usunięte przez administratora)i błędów, bo norm operacyjni osoby co znają coś to i tak odejdą z Rhenus, nie mówię o zwykłym pracowniku, skoro Chiny będą pracować (udawać że coś "paniemaju") tu, zrobić maksymalnie w firmie 3-4 agencję tymczasowej Pozdrawiam

Na stanowisko Planning Managera firma obiecuje szkolenia managerskie – językowe, narzędziowe i zarządcze, dostęp do rozwojowej platformy e-learningowej. Mogę poznać przykładowe szkolenia zewnętrzne? Zajęcia językowe - jak są częste, czy w godzinach pracy?

O co chodzi ze zmianami strukturalnymi w firmie?

Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
Activ+

Dzień dobry, Rhenus Jasin jest dobrą firmą tyłko muszę przyznać że brakuję usunięcie parę rzeczy, 1. Osoby które na piętrach dają listę na pick, alokacje towaru, niech tam i będzie wymiana baterie, będzie to na plus jak do pracowników oraz nie będzie przerwy między pracą skanera 2. Osoby które uczą nowych ogólnie z UA co wspierają koordynatorów na działach niech robią bardziej odpowiedzialną robotę i mają co mówią tą wyższą premię to się ulepszy proces miedź nimi będzie motywacją, i nie będzie brak rąk bo zawsze będą oni pod ręką 3. Bardzo dużo osób na działach nie mają pojęcia o pracę od pomagerów a oczerniają wszystko i wszystkich, 4. Pick: wybrańców mają i zawszę piszą mail na wyszcza premię od agencji, listę wybierają, niegatywnie nastawiają do roboty resztę osób, co to jest za bałagan, 5. Pack wprawie tak samo 6. Ponad tysiąc osób na hali a dodomku 2 laptopy na exit rejestrują, ponad 10-15 min to trwa, można czytniki na ścianie zrobić około 7 szt i po problemie 7. Przerwa 15min to za mało, tutaj niema co dużo pisać rozumieją o co chodzi. Drogi Rhenus jeżeli to czytacie z rozumieniem i chcecie żeby ludzie pracowali długo to te wnioski jak poprawicie to będzie szansa że będzie podziękowanie na + do Rhenus po wynikach oraz nie będzie brakować łudzi do pracy, i za parę będzie relacja jak na hali od 2015r Pozdrawiam

Pracownik1234
@Activ+

Witam, W odpowiedzi na Twoje postulaty: 1. Myśle, ze wymiana baterii nie jest dużym problem, to trwa zaledwie kilka minut 2. Jeśli chodzi Ci o trenerów, to trenerzy otrzymują premie jeśli przełożeni uznają, że nie ma żadnych przeciwwskazań do tego. 3. Praca pomagierów? Nie ma takiego stanowiska na magazynie 4 i 5. Jeśli jesteś jedną z tych osób i czujesz się niesprawiedliwie oceniony poprzez brak premii to zachęcam do poruszenia tematu z bezpośrednim przełożonym Koordynatorem/ Kierownikiem Operacyjnym 6. Problem został rozwiązany, nie ma już „wybijania się” na wyjście 7. Tak przerwa trwa 15min ale trzeba doprecyzować to, że przerwy są dwie dla osób pracujących po 8h i trzy przerwy dla dla osób pracujących po 12h.

@Pracownik1234

Odnośnie premię na picku to koordynatorka powiedziała że jesteście nie miesiąc tutaj i wiecie jak tą premię dostać nic się nie zmieni i jie napiszę bo są wybrańców już mają, zapytajcie u K.O. picku ona wie o kim piszę Pozdrawiam

Klient

Stanowczo nie polecam, ktokolwiek pracuje w biurze i zarządza dostawami jest kompletnie nieodpowiednim człowiekiem. Jakość usług jest KOSZMARNA. Kto może , niech szuka innych dostawców.

Nie polecam

W tej firmie jest z 80% ukraincow. Awansują ekspresowo. Podbierają zamówienia, często mogą stać i gadać nawet 30 min.i nic nie zrobią im a Polka się odezwie do kogoś i już pretensje. Nie polecam tej firmy chyba że chcesz się poczuć jak na obczyźnie albo jak (usunięte przez administratora)

Elżbieta
@Nie polecam

Zauważyłam, że coraz więcej opinii tego typu się pojawia odnośnie sąsiadów ze Wschodu. Z tym ze co mogłoby być potencjalną przyczyną takiego podejścia? Chyba nie bardzo rozumiem. Zastanawia mnie tez druga perspektywa. Co na to przełożeni, jak to komentują?

Czy Rhenus Logistics S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Andżela

Dlaczego pracownik biurowo-magazynowy w terminalu kontenerowym jest w ogłoszeniu określany jako pracownik fizyczny? Chcę się zgłosić, czasu jest jeszcze dużo, ale zastanawiam się, czy summa summarum nie będę musiała dźwigać czegoś. A przyznam, że pracodawca praktycznie niewiele o obowiązkach napisał w ogłoszeniu i nie mam się na czym oprzeć.

Gość.

To jest firma w której większość to pracownicy z Ukrainy także jak komuś to przeszkadza to odchodzi .Oni są lepiej traktowani niż Polacy brak słów

Zniesmaczony

Jak można na radiu wołać: uwaga proszę o podejście do biurka na dział pack brygadzistów, trenerów i teraz uwaga „pomagierów”!!! Kto jest jest pomagier? To jakieś nowe stanowisko? Bo rozumiem wozkowy itd ale pomagier? Dla mnie to strasznie obraźliwe to raz.. dwa jak kierownik może drzeć się, ze ma (usunięte przez administratora) a nie specjalistów na zmianie i w dodatku w ich obecności… ludzie wam to nie przeszkadza? Naprawdę dostajecie takie wielkie pieniądze ze dajecie się obrażać? Nic nie jest tego warte.. szanujcie się.. jesteście tysiąc razy więcej warci niż oni, bo oni bez was nie istnieją!!!

Prawda
@Zniesmaczony

I bardzo dobrze napisane, tę zamówienie i tak już w tył, co raz gorszej, bo ludzie mają już dosyć, aby odpracować, a zarząd myślę że krzykiem oraz ilością osób można coś poprawić! Bo cyferki nie zgadzają w kyszeni, osobą z agencji nie zazdroszczę

Pack
@Zniesmaczony

Pomagier, to od wszystkiego do pomocy z agencji jak najwięcej wykorzystać za mizerną kwotę, żeby sami nic nie robiły a tyłko powtarzali co muszą zrobić, Xd

Xxx
@Zniesmaczony

p. kierownik błyszczy… ale karma wraca, prędzej czy później… nawet głupie dzień dobry ciężko odpowiedzieć ale cóż… ostatnio był straszny nacisk na wartości firmy.. może by tak zacząć od tego zeby wlasnie kierownicy je reprezentowali bo zachowanie p. „Kierownik” nie ma nic wspólnego z poszanowaniem ludzi… ciagle tylko najeżdżanie na pracowników jacy to oni są do niczego

Szacun

Dzień dobry, napiszę też parę słów, pracowałem też dobrych parę lat, praca jest dobra, atmosfera może być, bardzo dużo osób oczernia firmę bo pomagerów biorą do pomocy na czas wyprzedażowy i to jest minusem bo oni tyłko pomagają swojej rodzinie( wolę, pick listy, kartony) a to jest zbyt nie prawidłowo, krzyczą na resztę osób i dzieję się to bardzo długo, rozumiem że nie da się obstawić zmianę tak żeby było okej, no można zmienić warunki osobą którzy długo pracują dać wyższą premię i dać umowę dobrą wtedy nie będzie brak rąk, a nie pół miesiąca jedna zmiana 12h za parę stówek kto wymyślił nie da się ( BARDZO fajnie że pojawiło stanowisko Vendor manager, mają nadzieję że wszystko się wrzucę do fajnych warunków pracy, Pozdrawiam

Aktualność
Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za Waszą aktywność w tym miejscu i chęć podzielnia się swoimi postrzeżeniami na temat swarzędzkiego oddziału Rhenus Logistics S.A. W odpowiedzi na Państwa liczne komentarze, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie Gowork i w miarę możliwości reagować na Państwa opinie.

Cenimy każdą konstruktywną krytykę. Przypominamy jednocześnie, że wolność słowa nie oznacza swobody do świadomego kłamstwa, obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Z tego powodu opinie nieprawdziwe, uderzające w konkretne osoby i naruszające dobre imię firmy, będą  archiwizowana za zgodą Administratora serwisu.

W sprawach wymagających bezpośredniego wyjaśnienia, zachęcamy do kontaktu mailowego: opinie.poznan2@pl.rhenus.com.

Pozdrawiamy, Rhenus Logistics S.A.
Alex

Chcesz coś zmienić? Zacznij od siebie drogi Rhenusie.

i

Nie reagujecie Państwo na opinie. Blokujecie swoją obecnością wyrażanie opinii w tym miejscu.

Pan Polak

@Pracodawca Panie dyrektorze jak to jest że wchodzi się na zakład i myśli że się jest w ukrainie tyle lat tu są powinni rozumieć po polsku jak to jest że więcej liderów jest ukraińców niż Polaków, w brygadziści to dramat tylko polakow traktują jak (usunięte przez administratora) a ukraina najważniejsza brygadzista z polski np K.... bardziej szanuje ukraine niż dobrego polskiego pracownika polecam się obudzić bo niedługo nie będzie miał tam kto robić i obecnym brygadzistów zmienić i postawić ich na linie sklepy i traktować ich tak jak oni nas że brygadzista K.... to kobieta i ma gorszy dzień to się wyzywa oni stracą status ukr kto tam będzie robić zobaczy sam dyrektor ludzie zwalniają się co miesiąc cały czas ....pozdrawiam

Od wielu lat
@Pan Polak

Aha, no potszeba zrozumieć że biorą Ukraińców żeby oni są wykorzystani w stronę swoich, poco dawać większą stawkę i zatrudniać na etat jak nabiorą z agencji ogólnie pomagerów i (usunięte przez administratora) jest totalny, nic nie robią tyłko słyszę jak krzyczą w alejkach oraz na packu, ludzie nie pozwólcie na takie zachowanie,

Natalia

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie premij agencji ogólnie Pick, jak to jest że osoby(żony, narzeczoni) liderów, pomagerów mają trzecią premię dokładnie wszystkie i jeszcze chwalą w alejkach, a którzy mają otwarty proces i zawszę max tyłko drugą albo wcale, piszę za wszystkich bo już nie do zniesienia atmosfera się robi, może coś zrobią z tym Pozdrawiam

Ehhh
@Natalia

Na packu to samo, premie ucinane, wieczne darcie się na ludzi, zero szacunku.. ale jak to mówią ryba psuje się od głowy…

Xyz

Pytanie do pracowników - a jakbyście mieli wymienić jakieś plusy? Co jest na plus?

Fiona
@Xyz

@Xyz Ludzkie warunki a nie (usunięte przez administratora) jak w innych podobnych firmach.Pracuje w Rhenusie 2 lata i do pracy jade z przyjemnoscia a nie "bo musze".

Fiona

@K.M Widocznie jednak pasuje skoro pracuje Pan/i tam 8 lat wiec nie rozumiem skad ta negatywna opinia.Jak praca nie odpowiada to sie ja zmienia a nie narzeka i siedzi tam dalej.Tymbardziej ze w Parku Przemyslowym jest wiele firm ktore przyjmuja i mozna sobie wybierac

Jak długo czekaliście na odzew z Rhenus Logistics S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Nadia

A jesteś Polakiem czy ukraincem? W firmie z 80-90% to ukraincy, ich szkołą regularnie natomiast Polacy..... zwykle zaczynasz przez agencje, może cię przyjmie rhenus może cię agencja zwolni. Stawiają na ukraine raczej. Ale spokojnie to Polska wiec może zadzwonia kto to wie

Nowa

Mam pytanie jak wyglada sytuacja z butami na magazynie ? Czy można mieć swoje czy daja te z bhp ?

Czy nadgodziny są dodatkowo płatne? Widziałem, że pracuje się często 12 godzin dziennie, więc czy to się liczy w sposób: 12h*22,80 brutto?

Nowa

Trzeba uważać z kim i o czym się rozmawia. Szkoda. Nie ma już takiej grupy jaka była, fajnej tylko wyścig szczurów a firma sama do tego doprowadziła żebyśmy byli każdy przeciwko każdemu teraz jeszcze to potęgując podnosząc normy. Ludzie obwiniają siebie nawzajem że ktoś robił wysoki wynik i przez niego ta norma jest podwyższona. Otwórzcie oczy, to jest cięcie kosztów - każdy będzie mial niższa wydajnosciowke i firma zaoszczędzi.

A co jeszcze nie jasne, że wykorzystanie na maksa oraz totalnie rekrutację kogo kolwiek żeby ilość była a nie jakość

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 10 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.