Biuro Podróży Kontiki

Wrocław

Opinie o Biuro Podróży Kontiki

wychowawca 2014-09-09 18:10:50
Biuro nie umie się rozliczyć z wychowawcami na czas, nie ma umów,autokary szwankują, wszystko jest robione na ostatnią chwilę, obiecuje zwrot kosztów podróży i nie dotrzymuje słowa..Brak profesjonalizmu i jedno wielkie dno..nie polecam
ligiawitch 2015-10-29 12:04:07
w tym roku o niebo lepiej. wynagrodzenie plus zwrot kosztow przejazdu kilka dni po turnusie, autokar nowiutki. Na umowe troche czekalam, ale jest :) Nie ma sie co dziwic lekkim opoznieniom, jak tyle kolonii i obozow jest. Biuro w sezonie wygladalo jak centrum zarzadzania wszechswiatem. Telefon za telefonem :)
nana 2016-08-31 16:40:17
Pracowałam na kolonii od 03.08 do 16.08 2016 jako wychowawca.Do tej pory nie ma wypłaty.Umowe mam ,ale z opóźnieniem.Telefon albo zajęty,albo nie odbierają ,albo mówią,że oddzwonią.Współpraca kiepska,a dzieci trudne. Nie polecam! Wierzcie mi,że na innych koloniach wypłata jest albo do ręki po turnusie,albo po 2-3 dniach na koncie.
oli 2016-09-19 21:37:32
Omijajcie to biuro szerokim łukiem! Nie wypłacaja pieniędzy na czas, trzeba się prosić,dzwonić.Umowy podpisane po turnusie z błędami.Lekceważą wychowawców!
wychowawca kolonijny 2016-10-10 22:42:38
Miałam okazje współpracować z biurem raz i szczerze nie polecam. Przez cały wyjazd razem z resztą kadry musieliśmy dopominać się o umowy, które przyszły po tygodniu z błędnymi danymi osobowymi. Pomimo wielu telefonów do biura umów poprawionych nie zobaczyliśmy, mieliśmy je poprawić ręcznie. Kolejnym faktem jest zwrot kosztów podróży, jaki organizator gwarantuje podczas rozmów przed umówionym wyjazdem. I tutaj również problemy z komunikacją. Termin wypłaty należności odkładany 'na poniedziałek' i tak przez kilka tygodni, do tego stopnia, że właściciel przestał odbierać telefon.
Ogólna ocena bardzo negatywna, nie polecam pracy nikomu w tym biurze.
opiekun 2016-10-10 23:18:01
NIE POLECAM! Umowy wypisane z błędami, na których poprawkę trzeba było czekać przez cały turnus, podobnie jak na pieniądze, o które musieliśmy się z resztą wychowawców upominać. Pieniądze za transport nie zostały zwrócone po 2 miesiącach od zakończenia współpracy, a biuro nie odbiera telefonów.
Dawid 2016-10-10 23:46:04
Nie polecam na chwilę obecną pracy w tym biurze podróży. Współpraca z ową firmą świadczącą usługi turystyczne była bardzo ciężka. Słaba organizacja, kiepskie zarobki.
Jeśli chodzi o potrzeby pracownika to firma ma w głębokim poważaniu wypisywanie umów na czas. Również chciałbym zwrócić uwagę na nieprofesjonalne zachowanie biura podróży; mianowicie większość egzemplarzy z umowami cywilnoprawnymi wymagało korekty, ze względu na zawarte w nich błędy merytoryczne. Niestety firma owych błędów nie poprawiła na czas i do dziś kilka osób nie otrzymało tychże umów.
Jeśli chodzi o sam dokument - to umowa zlecenie; tutaj duży plus dla firmy jest ona dobrze sformułowana i zrozumiała.
Pracodawca przed zapoznaniem się pracowników z umową, zadeklarował telefonicznie, iż pieniądze za podróż do miejsca zlecenia i z miejsca zlecenia zostaną nam zwrócone na nasze konta bankowe za okazaniem biletów. Było to ustalone (jak później się okazało po zapoznaniu się z paragrafem 8. zawartym w dokumencie) pozaumownie, więc pozostało to do dziś tylko nie spełnioną obietnicą. Pragnę nadmienić, iż ja sam osobiście jak i również co po niektórzy zleceniobiorcy wydaliśmy na bilety nieco ponad dwieście złotych co stanowiło około 1/4 naszej wypłaty.
Droga firmo Kon-Tiki popracujcie nad organizacją i skupcie się bardziej na potrzebach Waszych pracowników.
Pozdrawiam serdecznie i liczę w przyszłości na lepszą jakość świadczonych przez Was usług.
PRACOWNICA 2016-10-23 20:03:53
Pracowałam na koloniach Kon-tiki jako wychowawca.Dojechałam samochodem wraz z drugą koleżanką.Do dziś nie zwrócono mi pieniążków za dojazd,pomimo,że taka była umowa (ustna) wydałam kupę pieniędzy na paliwo i co ? Wiem,że na kolonii była pielęgniarka,która jeździła swoim samochodem z dziećmi do lekarza, a nawet do szpitala 100 kmx2 w dwie strony.Też nie dostała grosza za to.Wstyd! Jeszcze trochę i nikt z Wami nie będzie pracował.Teraz wiem skąd te braki wychowawców.Musieliśmy pracować z dużą grupą dzieci,powyżej 20.Ciekawe czy zleceniodawcy wiedzą za co Wam płacą? Jak wygrywacie te przetargi? Co się dzieję z nie wypłaconymi pieniążkami? Ilo osobowe powinny być grupy?
Wszyscy,którzy wysyłacie tam dzieci na kolonie sprawdźcie w ciągu turnusu ,co tam się dzieje,jak Kon-tiki traktuje swoich pracowników sezonowych!Gdzie są wypłaty? Powinniście uczciwie zapłacić za pracę zaraz po zakończonym turnusie! NIE POLECAM NIKOMU!
Zostaw swoją opinię o Biuro Podróży Kontiki - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Podróży Kontiki