Millennium Bank

Katowice

Opinie o Millennium Bank

?? 2009-11-13 19:58:52
NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE, OBIECUJA CUDA NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ A POTEM JESTES POZYCJA W PLIKU EXEL!!! KONSULTANT OPROCZ OCZYWISCIE SPRZEDAŻY, [usunięte przez moderatora] Z KLUCZAMI, OTWIERA PLACOWKE LICZY KASJERÓW A W RAZIE BRAKU LUDZI SAM SIEDZI NA KASIE!! A OSOBY NA KASIE CZYLI ASYSTENCI- MAJA DO ZROBIENIA TE SAME PLANY CO KONSULTANCI( OPROCZ HIPOTEK) I DODATKOWO OBSŁUGUJA WSZYTKICH KTÓRZY WPŁACAJA WYPŁACAJA ITD..., CZASAMI OSOBA NA KASIE NIE MOZE ISC NA PRZERWE BO JEST KOLEJKA KLIENTÓW ALE DYREKTORZY TEGO NIE WIDZA , BO PATRZA TYLKO NA WYNIKI.SZUKAJCIE PRACY W INNYM BANKU ALE NIE W MILLENNIUM, BO TO FIRMA KTÓRA NIE DBA O PRACONIKÓW, DYREKTORZY REGIONALNI STRASZA ZWOLNIENIAMI JESLI PRACOWNIK NIE WYROBI PLANU!!! POZATYM PRACUJE SIE TU PO 9 GODZIN I MA SIE PRZERWE NA LUNCH-ALE JAK TU WYJSC JAK W PLACOWCE SA 2-3 OSOBY!!! SMIECHU WARTE
milleludek 2011-01-26 19:57:34
podzielam w 100% procentach
Zostaw swoją opinię o Millennium Bank - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Millennium Bank