Opinie o DPD w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DPD. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w DPD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD w Opole

Jak dużo osób pracuje w DPD?

Piotr Nowy wpis

Paczki są dostarczane za bramę nie zależnie od warunków atmosferycznych. Paczki są przemoczone przez deszcz lub śnieg . W domu zawsze ktoś. Kurierzy nie dochodzą do drzwi. Są chyba zbyt leniwi

Niedoszły odbiorca Nowy wpis

Przesyłka kartonu z winem choć była dobrze zabezpieczona nie dotarła do mnie. W Opolu stłuczono jedno butelkę i przesyłka wróciła do nadawcy . Uzupełniona, została powtórnie posłana i w Opolu tym razem stłuczono 2 butelki. Znowu musiała wrócić. Nadawca wysyła kartony na cała Polskę. Wszędzie przesyłki dochodzą, tylko w Opolu dzieje się z nimi coś złego. Brak mi słów na styl pracy DPD w Opolu.

Jak długo trwa proces awansu w DPD?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie DPD? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Główna Księgowa
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Grażyna

Kurier Patryk, Dziękuję za dostosowanie godziny odbioru przesyłki do mojego rozkładu dnia. Nie mogę narzekać. Po informacji SMS o nadejściu przesylki kurier zadzwonił z pytaniem czy już jestem w domu.Przesylke pr,ywiózl w godzinach mocno popołudniowych, tak jak zaznaczyłam to w SMS zwrotnym.

Natalia
@Grażyna

pełna kulturka :) orientujesz się czy jeździ cały czas ten sam pan czy zmieniają się? mąż zastanawia się nad podjęciem pracy ale chciałby mieć zmiennika.

Siwa
@Grażyna

Kurier Patryk najlepszy.

Chester

Kurier z DPD Opole który jeździł po Zaodrzu to jakiś kretyn niemalowany! nie dość że chamski w zachowaniu i o braku kultury nie wspomnę to jeszcze przy odbiorcy rozpruł paczkę szukając w niej dokumentów! ODRADZAM DPD Opole (wspólna jak przypuszczam)

Natalia
@Chester

a czy Ty w tym momencie wykazujesz się kulturą pisząc takie rzeczy i obrażając człowieka? zgłoś sprawę do jakiejś centrali.

Ghost

NIE Polecam a wręcz odradzam każdemu kto szanuję siebie i swoją pracę po całym dniu jazdy jako kandydat na kierowcę gdzie załadowałem busa dostarczałem paczki odebrałem przesyłki z Reserved jakieś 700kg towaru wróciliśmy na bazę o 14.00 start był o 7.00 robiłem wszytsko żeby sobie utrwalać i połapać na koniec z kierasem rozmowa na telefon tak żeby mnie zbyć przeciągał mówił że zacznę pracę ze szkoleniem od poniedziałku że będzie dzwonil a tylko mnie zbywal w końcu zadzonilem bo jak tak można pogrywać na co owy kierasek po co ja dzwonie jak mówił że zacznę jak nie mówił zwykły kłamca i prostaczek. Szkoda nerwów

Babel

NIE POLECAM paczka zostawiona pod drzwiami bloku kuriera nie widać, ja rozumiem że w pseudopandemi ustanowili sobie taki regulamin że nie muszą donosić pod drzwi mieszkania budynku wielorodzinnego, ale w takim przypadku kurier powinien czekać dopóki tej paczki nie odbiorę. JESZCZE RAZ NIE POLECAM.

Krzysztof

Nie polecam firma nie wiarygodna 5dzien czekam na odbiór paczki każdego dnia uwawiaja się na przyjazd i wogule nie przyjeżdżają A co lepsze porady którym podejściu kuriera wogule nie było i napisali mi maila ze z moich przyczyn bo w domu mnie nie zastał Paranoja nie Polecam

Klientka

Dzisiaj miała mi zostać dostarczona przesyłka z Orange właśnie przez kuriera DPD z Opola. Niestety, się okazało że kurier nie przyjedzie, bo dokumenty zwrotne się nie zgadzają. A jak się zapytałam o co chodzi to kurier mi powiedział, że mają zlecenie blokowania przesyłek do mnie przez zarząd. Jakim prawem? Nie polecam tej firmy kurierskiej. Zdecydowanie najgorsza firma.

Patryk

Uważajcie na kurieruw dopisujom kwoty przesyłki zrywajom folie z paczki..

Łucja

Na jakiej umowie zatrudnieni są kurierzy w DPD? Czy jest możliwość podpisania umowy na zasadzie B2B? I jeżeli tak, to interesuje mnie, jakie są wtedy kary za niedostarczenie paczek w terminie. Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

??

w jaki sposób ta firma funkcjonuje i istnieje, że udaję im się czasamem niektóre paczki w ogóle dostarczyć w całości???????!!!

Dox

Nie polecam.Obiecują pracę, samochód firmowy do dyspozycji, złote góry a Traktuja ludzi jak śmieci. By przyjąć sie do pracy jako kurier kazali mi JEDEN DZIEŃ JECHAC Z KURIEREM Z PACZKAMI PO Opolu ZA DARMO! +Założyć firmę, i pojechać po zaswiadczenie o niekaralności koszt 30 zł plus dojazd do Opola do sądu - koszt paliwa 40 zł.Musiałem załozyc konto firmowe. Jak Wszystko juz było załatwione to NIE ODBIERALI TELEFONÓW a JAK ODEBRALI TO POWIEDZIELI ZE jeszcze będą szkolenia itp. Jak myśleli ze sie rozłączyłem to była rozmowa o mnie :Mam jednego, założył firmę.. Na to ktoś odpowiedział ze sa jeszcze inni chętni. Za chwilę po tej rozmowie zadzwonili do mnie z innego numeru i powiedzieli, ze ZATRUDNILI INNA OSOBĘ!!!

Marcela

Najgorsza firma kurierska. Problem taki ze skontaktować się nie idzie a co jeszcze jedli kurier ma kaprys że nie dostarczy paczki to później tylko odbiór osobisty więc szczerze nie polecam!!!

OLI

W oczekiwaniu na przesyłkę niespodziewanie dostałam smsa o zmienię warunków dostawy z przesyłki kurierskiej na odbiór osobisty w siedzibie firmy przy ul. Bojkowskiej mimo iż nie ingerowałam w to. Przyjazd po przesyłkę został mi nagle narzucony z góry, gdybym nie miała transportu i możliwości porzegnalabym się z przesyłką. SZCZERZE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!

Stefan

To nie jest forum dla klientów firmy lecz dla pracowników, żeby mogli dzielić się uwagami o pracy.

Sandra

Nigdy więcej nie wybiorę tej firmy kurierskiej! Od kilku dni próbuję ustalić co z moją przesyłką, Warszawa nic nie może, Opole nie odbiera …. na stronie status od kilku dni taki sam!!!!!!!!!!!! Co za (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!

Idiota

Siedziba na Wspólnej to porażka. Zadupie i krzaki. Dodzwonić się nie można. Z kurierami problemu nie miałem.

Kola

Najgorsza pani na obsludze chamska, zlosliwa I robia a na zlosc klientowi przy mnie obslugiwala pania I jawnie bylo widac jej zlosliwosc wymyslala rozne rzeczy zeby nie wydac przesylka Bo Taki miala kaprys, jakies nr. Chciala I inne Cuda a w miedzy czasie mnie obsluzyla taka Sama sytuacje I o dziwo mnie na adres zalatwial zeby pokazac klientce kto tu rzadzi tak zlosliwej baby jeszcze nie widzialem. Szefowie wstyd za tak ich pracownikow prowadza firme ku upadkowi. Warto to rozwazyc

Zostaw merytoryczną opinię o DPD - Opole

• Jak się pracuje w DPD?

Zobacz opinie na temat firmy DPD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042