Opinie o TRYGON SPORT BIELSKO BIAŁA w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TRYGON SPORT BIELSKO BIAŁA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TRYGON SPORT BIELSKO BIAŁA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRYGON SPORT BIELSKO BIAŁA w Bielsko-Biała

Michał Nowy wpis

Potrzebuje pare informacji dotyczących tej firmy. Wiecie może co się dzieje aktualnie w firmie i czy przyjmuje pracowników ?

slavek Nowy wpis

Kupuje w sklepie Trygoon w Rzeszowie od kilku lat, buty dla siebie i dla pracowników mojej firmy. Na obsługę sklepu złego słowa powiedzieć nie mogę, zdarzały się czasem drobne wpadki (np pracownik dał paragon zamiast faktrury). Nie wiem jak w Bielsku czy Warszawie, ale tu reklamowałem 3 pary bótów (2x nike, 1x gola) i dwie reklamacje były uznane. Jedna odrzucona to buty Nike Revolution, pismo o odrzuceniu dostałem z opinią rzeczoznawcy z Nike Polska więc do sklepu nie mogę miec o to pretensji, bo widac odsylaja to do producenta a nie odrzucają sami na miejscu jak notorycznie postepuje np City Sport.

dzepetto

Sklep trygon sport który mieści się w C.H. Tesco na Warszawskiej 180 w Bielsku Białej to oszuści. Przestrzegam przed zakupem czegokolwiek w tym sklepie. Jest to Warszawska firma która pozyskuje klientów tylko na raz potem jak śmieci wyrzuca do kosza. Kupiłem trzy pary butów w tej firmie w Warszawie , obuwie dość dobrze się użytkowało przez miesiac, postanowiłem kupić jeszcze dwie pary converse dla córki przez strone internetową www.trygonsport.pl . Moje buty jedne z firmy lonsdale za 159,99 a drugie nike do biegania rozpadły się po miesiącu trzecie new balance starciły kolor (śmiem twierdzic ze to podróbki) wszystkie pary zareklamowałem w Warszawie gdzie je zakupiłem ponieważ czesto tam bywam. Wszystkie 3 reklamacje zostaly odrzucone.został podany mi smieszny powod "nieodpowiednie dobranie obuwia do tęgości stopy ) i inne różne brednie. Mam normalne zdrowe stopy dlatego roześmiałem się czytając ta opinie. Conversy córki rozpadły się po dwóch miesiacach , porozklejane wszedzie gdzie tylko to mozliwe zareklamowalem przez internet odsyłając buty do siedziby firmy w Warszawie, Oczywiscie reklamacja zostala odrzucona. Kupuje buty w różnych sklepach ale z takim chamstwem i taktowaniem klienta jak gó*** jeszcze się nie spotkałem. Będąc wczoraj z rodziną w Tesco w Bielsku zauważyłam nowy sklep. TRYGON SPORT z tym samym logo , nawet znalazlam tam buty ktore kupiłem. Złodzieje rozpylają się jak trujące potwietrze bo nawet dotarli do naszego miasta. Ale takie śmieci trzeba utylizować, Przestrzegam przed zakupem w tym sklepie. Przekonacie się sami. TRYGON SPORT to (usunięte przez administratora)

Baska_szczyrk Nowy wpis
@dzepetto

nie wiem skąd żeś się człowieku urwał, ale wg Twojego posta Ty i Twoja rodzina to fleje i brudasy, skoro tak szybko buty niszczycie... W zeszłym tygodniu odebrałam buty z reklamacji właśnie w Bielsku - reklamacja była odrzucona przez firme Tarmacx (jak wyczytalam to dystrybutor New Balance). Zgodnie z podpowiedzią pana ze sklepu odwołałam się i poprosiłam o ponowne rozpatrzenie. Wczoraj odebrałam gotówkę i kupiłam inne buty, wiec jak widac jesli JEST PODSTAWA to reklamacje uznają.

Zostaw merytoryczną opinię o TRYGON SPORT BIELSKO BIAŁA - Bielsko-Biała

TRYGON SPORT BIELSKO BIAŁA