Concept Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concept Sp. z o.o.

Czy z pracy można zrezygnować z dnia na dzień czy obowiązuje 2 tygodniowe wypowiedzenie?

Oliwia
@Karolina

Można z dnia na dzień jeżeli ktoś ma potrzebę ????

@Oliwia

Mozna ale chyba cos odciągają za to

xyz

Stanowisko pracy: Zakład drobiarski Wietze Z Agencją pracy współpracowałam przez trzy lata z rzędu, przez wakacje. ZE SWOICH DOŚWIADCZEŃ zarówno koordynatorów w Polsce, jak i w Niemczech mogłabym śmiało polecić, można było się zawsze dogadać. Pan Patryk załatwił zmianę lokatorów, kiedy z obecnymi były problemy, a także "wciskał" nas do pracy kiedy mógł, oczywiście dlatego, że sami chcieliśmy jak najwięcej zarobić. Muszę jednak niestety przyznać, że kontakt telefoniczny z nimi to czasami istna porażka, przez cały dzień nikt nie odbiera. Liczyliśmy przepracowane godziny, więc mogę powiedzieć, że wypłata przychodziła zgodna z oczekiwaniami. Domki/ mieszkania są bardzo różne - od kiepskich, po bardzo ładne. Ale we wszystkich dało się przeżyć taki krótki okres czasu. Gorzej z ludźmi - choć to oczywiście nie wina Conceptu, to widzieliśmy tam zachowania, które mogę śmiało uznać za patologiczne. Praca na chłodni - dla mnie ciężka, ale byłam na to nastawiona. Najbardziej przeszkadzało mi zimno, ale każdy wie, że jedzie na chłodnię. Podczas tych 6 miesięcy tylko przez dwa dni pracowałam na stanowisku, gdzie musiałam ciężkie pojemniki z mięsem wrzucać ponad poziom swojej głowy. Później powiedziałam osobie koordynującej wykonywanie zadań, że nie daję już rady i bez problemu zmienili mi stanowisko pracy. Pracowałam na każdym z trzech działów. Najbardziej polecam Verpackung, ale najtrudniej się tam dostać. Generalnie trzeba wykazywać chęć do pracy i zaangażowanie, wtedy zieloni (tacy jakby nasi szefowie) często sami proszą agencję, żeby przysyłać cię na ich dział i jak najczęściej. Wtedy pracujesz prawie w każdy możliwy dzień. I tu dochodzimy do najsłabszego punktu całej operacji: zdarza się tak, że przyjeżdżasz do pracy, a większość tygodnia siedzisz w domku. I czasami jest to Twoja wina - bo marudziłeś na każdą daną Ci pracę, a czasami jest to niezależne od osoby.

Juventus

Strata czasu i strata życia. C żyjesz się jak w obozie. Od początku słyszysz... Tego nie wolno, tamtego nie wolno... Masakra, jak oni chcą przyciągnąć ludzi do pracy skoro zastraszają już na początku. Porażka!!! Concept+ to duży minus. Oni wszyscy zachowują się jak grupa przrstepcza, a nie jak ludzie którzy pomagają ludziom w pracy. Tragedia!!!

Maka

Pojechalem z dziewcyna i jej bratem i tez rozsne opinie sie widzialo ale teraz nie zaluje. jednej osobie na domku wyszedl test pozytywny ale koordynatorzy dali rade i regulanie dostarczali nam jedzenie. teraz juz pracujemy drugi tydzien i jest okej domki fajny standard, jezdzimy sobiwe autem sluzbowym, szkoda ze nie ma dopłat dla kierowcy no9 ale trudno narazie godzin jest duzo i z tego co mowil na hali pracy nie braknie, nawet mamy zeby sie nastawic na nadgodziny

maja1209
@Maka

Hejka! Też chcemy jechać z chłopakiem i chciałam zapytać czy coś się zmieniło i czy faktycznie polecacie oraz jak jest z opłatą za auto?

Xxx
@maja1209

Za samochód płacisz 50/60€ miesięcznie + koszty paliwa

Pracownik Produkcji

przez telefon i maila bo biuro bylo daleko od domu

motywacja do pracy, dyspozycyjnosc, znajomosc jezykow

laki

nich firma opowie o cpunach alkoholikach i tych którzy uciekają od dług o alimętacyjnych

Tom

Praca Berlin komisjonowanie. Zakwaterowanie na bardzo wysokim poziomie z WiFi, telewizor w pokoju. W niektórych pokój z łazienką. Byłem na 4 lokalizacjach. Kontakt z koordynatorami na bieżąco, sprawy załatwiane od ręki.Zdarzalo się, że koordynator, żeby pomóc załatwić sprawę, problem przyjeżdżał osobiście wieczorem. Praca lekka, Dużo Polaków pracuje. 40 godzin tygodniowo, czasami soboty. Zaliczka. Wynagrodzenie na czas. Stawka wg umowy. Jak ktoś pracuje i ceni sobie porządek, spokój i czas na wypoczynek to śmiało może składać papiery. CP unika osób konfliktowych, awanturnikow. To, co w umowie wszystko się zgadza. Mimo, że już nie pracuje śmiało mogę polecić firmę Concept Plus.

hilterniemcy

Praca ciężka akord,jednak można się przyzwyczaić. Niestety jak poczujesz się lepiej zaczniesz ogarniać to rzucają Cię jak szmatę Nawet na kilka stanowisk w ciągu zmiany Koordynatorzy Karolina i Patryk zachowują się jak żyli by w średniowieczu A my to Ci niewolnicy Piszą praca na dwie zmiany A w rzeczywistości pracowałem cały miesiąc na pierwszą zmianę Lekarz broń Boże, straszą że jak pójdziesz to nie wyplaca Ci pieniędzy bo symulujesz Nagrałem taką rozmowę będąc na zwolnieniu lekarskim Szczerze nie polecam koordynatorzy to ludzkie (usunięte przez administratora) poza Selimem

Sylwia

Jak najbardziej na plus, kontakt z koordynatorem bez żadnych problemów. Praca lekka. Co to zarobków to zależy kto ma jakie wymagania.

Aw
@Sylwia

No chyba coś ci się pomyliło nie w tej firmie takie rzeczy ???????????? Byłem i na 3 stanowiskach naraz musiałem robić skrzynki z mięsem przez całe dni wyrzucać nad głowę, W razie potrzebny iscia do lekarza koordynatorzy wola zwolnić niż pofatygować się umówić wizytę lub coś pomoc, żenada!!!!!

Grek

Dajcie sobie spokój z tą firmą szkoda czasu i pieniędzy(usunięte przez administratora)

Haha
@Grek

Praca na początku ok, lekko nie jest ale idzie wytrzymać.Mieszkanie 260 euro, samochód 50 euro + kasa na tankowanie.Jakies 400 euro Niecałe wychodzi co miesiąc na dom i auto. Schody zaczynają się po połowie miesiąca , rzucają wszędzie po różnych stanowiskach.W tym momencie czekam po 2-3 godziny na dworze na kierowcę , ponieważ z kantyny wyganiają nie można siedzieć na kantynie i czekać na pozostałe osoby które jeżdżą ze mną razem samochodem.Odpowiedz na to z biura brzmi,,co ja ci na to poradzę że musisz czekać,,.Prosisz zielonego żeby dał ci coś do robienia , odpowiedź,, znajdź sobie coś,,. Praca ok ale od 2 tygodni kończysz wcześniej 2-3 h ponieważ nie ma pogody , więc sezon grillowy marny, a co się wiąże z tym nie ma zamówień więc i z pracą marnie.3 miesiące pracy największe wynagrodzenie na konto 800 euro.

Bynio

Jka jedziesz tam zeby pracowac to bedzie okej, a jak bedziesz walil w(usunięte przez administratora) ciagle l4 i kombinowanie to szybko ci podziekuja. ja jestem od 3 miesiecy i jest okej teraz mam isc pod zaklad ale to lepiej bo kasa wieksza

@Bynio

(usunięte przez administratora). Co tydzień ludzie chorują na Covid. Nawet żeby płacili 15€ to jest wielki (usunięte przez administratora) Grzebać się w padlinie. Nie, nie, nie...

Bynio
@Juventus

pracowales tam czy tak z (usunięte przez administratora) strzelasz ???

wollengutearbeithaben

Witam Jak jest teraz z pracą w Concept +? Kwatery, ludzie, praca Czy ktoś pracował koło Berlina? A inne miejscowości? Pozdrawiam

małpka

pracuje od kilku miesiecy w Haren , jeżeli chodzi o zakwaterowania to sa ok , wszystko co powinno byc jest zapewnione , czysto , sama praca jak praca na produkcji - da sie przezyc

@małpka

Witam ???? Małpka???? Pytanko mam przy czym pracujesz w Harem. Chcę wyjechać i napisz coś więcej o firmie zarobkach itp dziękuję ????

Peter

Jakie są zarobki ma czysto.??????

@Peter

Marne

Juventus

Szkoda gadać. (usunięte przez administratora). Ludzi dorosłych traktują jak przedszkolaków. Kary za wszystko. Wiele widziałem, ale takiego(usunięte przez administratora) jak ta praca... nigdy!!!

Sqqry

Witam, w maju kończę szkołę i szukam jakiejś pracy za granicą. Chciałbym aby osoby które już tam pracowały mogły się wypowiedzieć o pracy jak jest ciężko jak dla młodej osoby, ile mniej więcej wychodzi na czysto po odliczeniu cen mieszkania i dojazdu do pracy. Z góry dziękuję i czekam na ciekawe odpowiedzi

Damian

Witajcie, poszukuje szczerych opinii odnośnie te pracy na tym magazynie, jak ma sie sprawa z mieszkaniem i autkiem? Najlepiej osoby ktore sa dluzej niz tydzien.

KAMIL

Hej, mam zamiar niedlugo wyjechac do pracy. Moglby ktos powiedziec jak to wyglada z waszej perspektywy? Jak warunki mieszkalne, jak praca i co z dojazdem i tymi samochodami. Pani Maria udzielila mi odpowiedzi ale nie wszystko dobrze zrozumialem, pozdrawiam.

Beata

Bezpiecznie dojechałam na miejsce, super organizacja, koordynator w porządku, mieszkanie super, będę polecać!!! Pozdrawiam i dziękuję za wszystko

Tom
@Beata

Miała Pani testy już na koronawirusa?

Kulka
@Tom

Tak

Klaudia

Hej chciałby ktoś się zabrać do Wietze na 17.03.2021r chętnie mogę zabrać po drodze :D możesz napisać emaila (usunięte przez administratora)

_asiaaa*_

Część wszystkim, jak dla mnie wszystko w porządku. Wypłata jest na czas, godzin w pracy nie brakuje, koordynatorzy pomocne. Jestem zadowolona z mieszkania, adekwatna cena. Porównując koszt wynajmu zakwaterowanie w Holandii a Niemczech różnice ok. 50 euro tygodniowo. Płaciłam w Holandii 110 euro za tydzień, a ty płacisz się 59. Po przejściu kwarantanny zaczęłam pracę i jestem zadowolona plus do tego do kwietnia stawka wzrasta więc zarobki będą jeszcze większe.

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Concept Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 28 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Concept Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Sp. z o.o.