Concept Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concept Sp. z o.o.

Nowa11

Hej. Również jestem ciekawa hak wygląda praca na kurczakach w Haren. Jeśli ktoś tam pracuje lub pracował nie dawno niech da znać

Von dii
@Nowa11

Hej , niedawno wróciłem z kurczaków , pracowałem tam półtora miesiąca , powiem tak wypłata 960 e za cały miesiąc ciężkiej pracy w chłodni to śmiech , co prawda autem byłem swoim zero zwrotów za paliwo ale to szczegół , ludzie w biurze nie mili , olewajacy wręcz , gdy chcesz od nich auto 50e miesięcznie plus swoje paliwo śmiech śmiech śmiech szkoda czasu naprawdę

@Von dii

Dlaczego kwota wyszła tak niska? Jest mało godzin czy ucięte więcej z wypłaty za zakwaterowanie?

@Von dii

Ej, to to nie jest mniej niż minimalna? ;o Ile za mieszkanie w ogóle brali?

Milena
@Von dii

Co ty (usunięte przez administratora) za głupoty? Za 160h w miesiącu mam normalną wypłatę 1700 euro netto

@Milena

Na swoim prywatnym mieszkaniu

Maja
@Nowa11

Hej tak z ciekawości zapytam. Pracujesz tam w końcu? Jak jest na miejscu?

WOWO
@Von dii

Dlatego ja unikam generalnie pracy w Holandii bo jest oblatana przez fałszywe agencje pracy. Wiele czytałem takich opinii, że ludzie (usunięte przez administratora) zarobicie bo te agencyjne sukins*ny zabierają dużo pieniędzy zwłaszcza za kwatere. Jakim cudem pracując bez agencji W Niemczech pracodawca potrafi załatwić Ci mieszkanie za darmo, a agencyjne sukins*yny pobierają od cholery pieniędzy?

Iza
@WOWO

Jak tak to wszystko czytam to się zastanawiam czy jakaś instytucja mogłaby zbadać normy etyczne, które w takich firmach występują?

justyna_p

Jednym słowem porażka. Panie w biurze w Polsce miłe i pomocne, ale koordynatorzy w Niemczech to jakaś masakra. Chamscy, aroganccy i mający wszystko gdzieś. Każdą rzecz trzeba załatwiać samemu, bo na pomoc z ich strony nie ma co liczyć. Jeśli chodzi o samą pracę na chłodni to może nie byłoby tak źle gdyby nie to jak pracownik jest tam traktowany przez przełożonych. Mobbing tam to codzienność. Pracowałam na dziale szaszłyków przez 3 miesiące w Wietze i gruba niemiła Polka, która była operatorka wydzierała się na ludzi non stop, w dodatku bardzo często bez powodu. Bywało tez tak, że jak znalazła sobie jakiegoś kozła ofiarnego to ta osoba juz przez cały czas miała pod górkę i była bardzo źle traktowana. (usunięte przez administratora), ogólnie nie polecam.

Zainteresowany pracą

Witam wszystkich, zastanawiam się nad wyjazdem do pracy w Haren przy komisjonowaniu. Ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat panujących tam warunków? Jak jest z godzinami, zakwaterowaniem jak i samą pracą?

@Zainteresowany pracą

Kiedy planujesz jechać? Byłeś już kiedyś tam?

Patka
@Stefan

Nie po przeczytaniu tyłu złych opini zrezygnowałam i jadę z innego biura

Paula
@Patka

A z jakiego? Prosze o pomoc bo juz kompletnie nie wiem co robić… mam bilet do Holandii 14.07 ale nie pojade z ta agencja z ktora planowalam…Czy ktos jest w stanie polecić jakas sensowna prace dla studentki (ang b2, prawo jazdy, doswiadczenie tylko na inwentaryzacjach) na okolo 5tygodni? Moj mail: boelawskpaula2001@gmail.com

Pablo

Która pracę i miejsce polecacie w tej agencji?

Maja
@Pablo

A w czym masz doświadczenie? Bez tego ciężko będzie coś doradzić

Pracownik Produkcji

przez telefon i maila bo biuro bylo daleko od domu

motywacja do pracy, dyspozycyjnosc, znajomosc jezykow

klara

Czy ktoś jest obecnie bądź niedawno był w Haren i może opowiedzieć jak wyglada sytuacja z praca, zakwaterowaniem, etc?

Wkurz*na

Przyjechalam do pracy kompletować dania mięsne, tak było w umowie, pakowanie kurczaka z warzywami, a musze zapier*dalac w pocie czoła, dzwoligqc ponad 30 kg i układać na paletę, nie wolno nawet isc do ubikacji ! To jest kpina ! Nie polecam ! Nie było mowy o sitconcie

@Wkurz*na

Mogłabyś napisać więcej o tym jak teraz wyglada praca i zakwaterowanie w Haren? Planowałam jechać w czerwcu

Remek

Hej, planuję jechać do pracy organizowanej przez tą agencję, mógłby ktoś mi przesłać dokładną opinię na jej temat na mail: remek75784@gmail.com ? Z góry bardzo dziękuję.

tomh

Pisze z pytaniem, jakie jest realne wynagrodzenie netto w Haren po odjęciu podatków, zakwaterowania oraz kosztów dojazdu do pracy samochodem służbowym?

Tiket

Witam był ktoś na parowaniu mięsa Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze niby 13 e ale wątpię że tyle dadzą

Klaudia

Witam, czy ktoś był na produkcji w Haren albo Wietze na kurczakach w tym albo w zeszłym roku? Jeżeli tak, mogłabym prosić o kontakt np fb bądź (usunięte przez administratora) Bardzo chciałabym porozmawiać z kimś kto już tam był i pracował :)

Arnold Arsoba
@Klaudia

Witam. Ja pracuje w Wietze. Śmiało można pisać na massanger.

Pati
@Arnold Arsoba

Można napisać na messengera? Mam parę pytań i chce wyjechać do Wietze. Jak Cię znaleźć?

Czesc
@Klaudia

Ja zamierzam wyjechać do Wietze A Ty już jesteś ? :)

Arnold Arsoba
@Pati

Proszę pisać ;)

r.karwowska@onet.pl

Hej, pracuje ktos przy kurczakach ?

Były oracoenik

Ludzie okropni, bardziej agencja mieszkaniowa i udawanie rodziców po godzinach pracy, absolutnie nie rzetelni, a Pani Karolina z Niemiec to poczuła się tak bardzo ze jej odświeżacz na lampie przeszkadza bo krzywo wisi i to ze ktoś nie ma ubrań poukładanych w szafie, a to czym maja się zajmować bagatelizują, dokumentów końcowych tez nie dostaniecie od nich, nawet telefonów nie odbierają

Daga1234

Wybiera się może ktoś do Haren w kwietniu?

Emilia
@Daga1234

a z kim jedziesz? ja bym pojechała ale trochę się boje sama :(

Wojtek
@Emilia

Tez chce jechać możemy się złapać

kasienka28l
@Daga1234

Ja jadę z kolezanka

Irenka
@Emilia

Można na priv?

Lena

Czy ktoś wybiera się do Wietze w okolicach 19 kwietnia?

EnGrU
@Lena

ja z kolegami planujemy jechać 20 kwietnia :)

Beata
@Lena

ja jade i tesz chetnie sie dowiem kto jedzie bo bym sie zabrala

kasienka28l
@Lena

Witam ja w sprawie z koleżanką wybieramy się, można na priv?

Pozdro

Nie mam najlepszej opini o luxziach zatrudnionych czy wiekszosc to alkocholicy niby firma mówi ze (usunięte przez administratora)wyrzuca ale jednak sie zdazaja polacy w wiekszosci to idioci i (usunięte przez administratora)tez kretyn wietze mieszka kolo aldika warunki mieszkalne schludne.

Olka

Mogę spytać, dlaczego nie polecasz? Zastanawiam sie z koleżanką nad wyjazdem i teraz nie wiem..

Gabi
@Olka

Ja też zastanawiam się nad pójśćiem tam pracy,dlaczego nie polecasz?

@Olka

Dowiedziałaś się czegoś na własną rękę może?

Wikaa
@Olka

Pojechałaś może tam do pracy i podzielisz się opinia?

P

Nie polecam nikt nie ogarnia w tej firmie. Nie wspomnę jaki jest (usunięte przez administratora)w firmie której jesteś przydzielony (usunięte przez administratora) Czas pracy wychodzi 8h tutaj pracujesz albo 10/12h idąc na druga zmianę jutro Przed wyjazdem próbowałam się doinformować najpotrzebniejszych rzeczy wszystko zostało mi przekazane po przyjechaniu tutaj sprawy wyglądały inaczej. Nie będę rozpisywać sie gdyby ktoś chciał zapytać o więcej zapraszam na mojego Instagram (usunięte przez administratora)

Kasia.k
@P

Czy można prosić o namiar do kontaktu z Tobą chce uzyskać kilka informacji

DLugi

(usunięte przez administratora).Niestety ale pracownicy sa (usunięte przez administratora) z kazdej strony. Przepracowalem z dziewczyna identyczna ilosc godzin co do minuty i co??? Wyplata mojej dziewczyny byla o 90€ mniejsza. Jakim cudem niewiadomo. (usunięte przez administratora)

Rael

Czy warto współpracę z firmą conceptplus

Verus

Witam. Jest ktoś na obiekcie w Kórnnen na produkcji ? jakieś opinie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Concept Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 28 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Concept Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Sp. z o.o.