Opinie o Ingeteam Sp. z o.o. w Warszawa

Firma zajmująca się serwisowaniem instalacji pochodzących z niekonwencjonalnych źródeł energii.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ingeteam Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Ingeteam Sp. z o.o. da się zarobić 7800 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Serwisant?

A60 Nowy wpis

Premie były dawane na zasadzie... Ty sie mało odzywales, nie walczyles o swoje , wiec fajny z Ciebie pracownik. Co za tym idzie dostał duza premię. A największy wpływ na nie miał Fiutkowski.

Hanna Nowy wpis

@Turbina2, dziękuję za Twoją obszerną wypowiedź. Myślę, że będzie przydatna dla wielu osób obecnych na forum. Zachęcam również innych pracowników Ingeteam do aktywności na forum. Jak oceniacie tego pracodawcę? Czy satysfakcjonują was warunki zatrudnienia?

Hanna

@Turbina 1, czy pracownik firmy Ingeteam może liczyć na dodatkowe profity na przykład w postaci pakietu socjalnego? Zachęcam Cię również do podzielenia się swoim doświadczeniem związanym z rekrutacją. Jak przebiegła Twoja rozmowa o pracę? Jak oceniasz cały proces kwalifikacyjny? Twoja wypowiedź może być pomocna dla osób zastanawiających się nad złożeniem swojego CV w firmie.

Turbina2 Nowy wpis
@Hanna

Dodatkowym profitem są nadgodziny i dyżury. Czylii więcej pieniędzy na koniec miesiąca. "Goła pensja" wyglada słabo. W porównaniu do innych firm z branży wiatrowej, zarobki w ingeteam są niższe, chociaż wiadomo jak teraz to wygląda. Stawki spadają. Co do innych profitów to były tez paczki na święta bożego narodzenia i uznaniowa roczna premia. Z tymi premiami to też inna historia. Nikt nie wie na jakich zasadach są przyznawane. Poza tym, na rozmowie usłyszałam, że premie są dwa razy do roku. Innych profitów brak. Jeżeli chodzi o proces rekrutacji to była to poprostu luźna rozmowa, więc okej. Podsumowując, sama praca jest w porządku. Duzym problemem jest atmosfera w firmie. Pisalem to wcześniej, technicy są źle traktowani przez szefostwo, wygląda to jak w jakimś korpo. Najgorzej to została potraktowana dziewczyna od BHP. Ostatniego dnia na koniec pracy, została poinformowana, że nie przedłużą jej umowy i dowidzenia. Została bez pracy z dnia na dzień. Jedyna spoko osoba z biura. Ps. Z tego co pamiętam Kuba- linowiec nie przepracował nawet roku. Wogole było dwóch liniowców. Zwolnili się szybko, bo byli traktowani jako "zapchajdziury dziura". Wątpię, że Kuba napisał tą opinię

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Ingeteam Sp. z o.o. na stanowisko Starszy serwisant ds. PV / Stacji? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Turbina 1

Pieniądze są na czas, ale zawsze trzeba liczyć swoje godziny. Praca, jak praca. Technicy w firmie w większości bardzo fajni. Biuro takie sobie, z góry traktują cię jak lenia i złodzieja. Delegacje są porażką, zawsze najtańsze hotele. Jeżeli jedziesz z kimś to masz pokój dwuosobowy, więc też lipa. Co do ubrań, są spoko, ale to nie jest żaden wyznacznik. W dzisiejszych czasach to nie jest nic nadzwyczajnego. Oczywiście są firmy gorsze, ale ta do najlepszych nie należy. Podsumowując, nie jest tak jak to przedstawia menager na rozmowie. Rzeczywistość weryfikuje wszystkie jego obiecanki

Hanna

Jak w tym momencie prezentuje się sytuacja w Ingeteam? Czy coś uległo zmianie? A może orientuje się ktoś czy firma prowadzi obecnie jakieś rekrutacje, gdyż ciężko jest znaleźć aktualne oferty pracy od tej firmy. Wszystkie wasze wypowiedzi są cenna wskazówką dla osób zastanawiających się nad pracą w Ingeteam.

Kuba

Pracowałem w Ingeteam przez 1,5 roku jako technik dostępu linowego i mam bardzo pozytywne doświadczenia z tą firmą. Kasa zawsze na czas na konto, dobre ciuchy i sprzęt bhp. Menager bardzo wporządku. Osobiscie mogę polecić tą firmę na start w branży wiatrowej.

Hero

Znajac jego to pewnie to drugie

Kris

Wszystkie pozytywy napisane są przez kadrę zarządzającą. Nikogo nie wywalil tylko technicy co mają większe ambicje niż praca w hiszpańskiej francyznie odeszli sami. Tam się na wszystkim oszczędza. Kłamstwo goni kłamstwo. Mówią to co chcesz usłyszeć ,a menager to już jest mistrzem w tej dziedzinie

Technik-były już naszczęście
@Kris

Dokładnie zgadzam się z KRISem!! ma w 100% racje

Super polecam.

Thor

Dwie powyższe opinie pisał manager,( da się to wywnioskować z pisma ) a opinia dosadnie ukazująca prawdziwy obraz firmy została usunięta. Co do powyzszej: nikt tu nikogo nie zwalnial !!! Cala opinia jest wymyslem kadry zarządzającej. Skoro uważasz ze tak dobrze jest w firmie, dlaczego w ciągu ok 2 mcy wypowiedzenia złożyło sześciu doświadczonych techników?

Fajni technicy

Czytam te głupoty (Angelo i He) to śmiać mi się chce z was, w sumie z Ciebie, zwłaszcza z Angelo który pisze „fajni technicy” a potem mamy takie pierdoły pisać?? Dosłownie krew mnie zalewa i nie pozwolę abyś utożsamiał nas techników ze sobą. Ja jestem w przeciwieństwie do ciebie technikiem i nadal pracuję. Prawda jest taka, że nie raz otrzymałem premię a delegacji to ja w życiu nie widziałem. Jak dla mnie to robota super i zawsze w domu. Farma jest co prawda trochę drogi ale można wytrzymać, tym bardziej, że auto i paliwo służbowe. Wypłata jak na moją miejscowości to także ok- nikt mi więcej nie jeszcze nie zaoferował. Koledzy, zależy na jakiego trafisz ale większość to super. My w teamie to się rozumiemy bez słów. Menagera to tylko widzisz przy umowie a kierownicy zawsze Ci pomogą z jakimkolwiek problemem. Wszystko co chcemy to mamy na zawołanie i samochód z narzędziami, ciuchy robocze na które się nie oszczędza. Kasa na wydatki z wyprzedzeniem. Jeszcze co roku podwyżka wiec ja jestem i czuje się doceniamy. Na wszystko jest umowa podpisane. Szkolenia organizują i jeszcze, za nie nam płacą! Co do pracy na turbinach to jest taka, ze trzeba (usunięte przez administratora) i robić. Ręce od smaru uwalone albo od czyszczenia opadają. Przeglądy i awarie to cos normalne dla maszyn. Są dyżury na, które niestety trzeba jeździć – ale płaca z każda godzinę. Lepszej roboty to w życiu nie miałem. Myślisz, że po tym wszystkim mielibyśmy pisać te pierdoły. Nie mieszaj nas techników ze sobą bo to naprawdę duża różnica gwiazdo -James Bond z kabaretu koszalińskiego. Cieszę się, że cię wywalili i nic innego nie pozostaje ci jak pisać głupoty bo właśnie w ten sposób pokazujesz jaki byłeś i jesteś.

He

Totalna porażka.

wiatrak

No to dziwne bo ja dostałem już nie jedna premię. Fajni lidzie i fajna atmosfera. Polecam

Gorzow
@wiatrak

Zgadzam sie z wiatrakiem. W końcu trafiłem do firmy gdzie można pracować i żyć. Koniec z delegacjami i pozostawiania rodziny na tygodnie. Zarobki ok ale mogły by być wyższe.

bala

Nie dawno byłem na rozmowie i mówiono mi ze premia jest co trzy miesiące.

angelo

ingeteam to firma gdzie pracują fajni technicy lecz są oszukiwani i nie doceniani przez project managera i operation engineer. Obiecywane są premie uznaniowe lecz jeszcze nikt nie dostał. trzeba być pod telefonem non stop praktycznie za darmo. Oszczędzają na czym się da np. narzędzia,ubrania itp. brak jakiegokolwiek pakietu socjalnego lub motywacyjnego. Nie docenia się dobrych sprawdzonych techników którzy już długo pracują. Ogólnie z całej branży energii odnawialnej to ocena mierna

admin

Wiesz coś ciekawego o firmie Ingeteam Sp. z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Zostaw merytoryczną opinię o Ingeteam Sp. z o.o. - Warszawa

Ingeteam Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Koszykowa 60/62 lok. 39
    00-673 Warszawa