Opinie o 32-Pol Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie 32-Pol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 32-Pol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 32-Pol Sp. z o.o. w Poznań

Kinga Nowy wpis

Czyli weekendy w firmie są pracujące tak?

Ozon Nowy wpis

Odradzm chyba ze lubicie j.... Jak bebuini na okrągło sobota niedziela .a ten polski fryc co tam ządzi ma zjebany łeb

przemo Nowy wpis

to jest jakas masakra w dodatku ten niemiec smieszny heheh odradzam w 100 procentak i ci ludzie gówno wszystko warte

Popek monster Nowy wpis

Witam jeżeli chodzi o tą firmę odrazu mówię nie chyba że ktoś chce zapierdalc pod polskim Niemcem i robić karierę zresztą jak można robić karierę w takiej firmie skoro są 4osoby i przezes :-) ale jednak tacy są wyrwani od pługa którzy za 10eur by cię zajebal nie mają pojęcia o kontraktach i dlatego jebia jak psy a polski Niemiec się cieszy przestrzegamy wszystkich i jeszcze jedno jakby ktoś chciał przyjechać to niech weźmie pieniądze na bilet powrotny bo super firma płaci tylko w jedną stronę :-) ludzie trochę szacunku dla siebie moja ocena to minus 10

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie 32-Pol Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Budyń

ODRADZAM UMOWA NA 28 DNI I SZUKA NOWYCH PRACOWNIKÓW PRACA WE WRZEŚNI VW I POD POLSKIM NIEMCEM PORAŻKA FIRMA

Operator

Witam pracowałem kilka godzin tam odradzam

Maciek

Witam nie polecam tej pracy robisz pod polskim Niemcem nawet zapalić nie można spokojnie odrabiasz przerwy umowa na niecały miesiąc warunki nawet umyć się gdzie nie ma porażka

Z branży .

Jestem zainteresowany ww.firmą -widziałem ich ogłoszenie na portalu branżowym i proponują dobre wynagrodzenie ...Ale nic nie wiem na temat tej firmy oprócz tego ze są z Poznania .Proszę o jakies info .?

Zostaw merytoryczną opinię o 32-Pol Sp. z o.o. - Poznań

32-Pol Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Bukowska 12
    60-810 Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042