Format Deweloper Sp. z o.o.

Opinie o Format Deweloper Sp. z o.o.

Aktualność
Zapraszamy do zapoznania się z naszym flagowym projektem realizowanym w Siechnicach pod nazwą Novoforma

Witam, pracuje w tej firmie już wiele lat i mogę polecić. Atmosfera bardzo przyjazna, wręcz rodzinna. Potwierdzam pies u nas w biurze był przez 2 lata i był bardzo miłym akcentem. Klienci reagowali na niego bardzo przyjaźnie. Na szefa nie narzekam, pensja ok, praca daje możliwości rozwoju i dodatkowych premii.

@Klient

Serio tutaj tak jest, że tylko rodzina pracuje? Skąd o tym wiesz?

Kamil

Jak ktoś się zastanawia, czy aplikować, to jak najbardziej, w porządku zespół i atmosfera w firmie. Ja się przenosiłem z innej właśnie do Format Deweloper, bardzo liczyłem na tą posadę, już od roku pracuję i zmieniać nie będę ; )

@Kamil

Jak ktoś sprzedał wcześniejszą firmę za drobne wynagrodzenie o grosz większe niż miał wcześniej , to opina jego tez warta tyle o ilie się sprzedał firmie Format , tak jak i reszta kto wysyła pozytywne opinie , dostają więcej kasy dzieńki krzywdzie innych osób z którymi nie rozliczyli się ….

ruda

Mnie się udało dostać na Włościańskiej 2 pokojowe mieszkanie. Stan idealny i nie dopatrzyliśmy się zadnych niedociągnięć, więc tym bardziej się cieszę. firma spisała się i dotrzymała umowy.

Pracowałam tam przez prawie rok. Duży nacisk do profesjonalnej obsługi klientów - co zrozumiałe i szanuję to. Atmosfera w miejscu pracy bardzo fajna, nie jakaś sztywna. Z wynagrodzenia też byłam zadowolona :)

QWERTY

Chciałabym rozpocząć pracę w biurze. Widzę, że o tym stanowisku wypowiedziano się pozytywnie. Można prosić o podanie widełek wynagrodzenia? Bo pisano, że pensja jest okej, ale nie wiem, na jaką kwotę tak mniej więcej mogłabym liczyć. Poza tym, jeśli chodzi o premię, to za co można ją dostać? :) I skoro można się rozwijać, to awans wchodzi w grę? :p Pomóżcie, rozjaśnijcie :D

Bobofrut
@QWERTY

Format Deweloper nie jest ani dobrym deweloperem ani pracodawcą to po pierwsze. Te wypowiedzi od stałych pracowników firmy jak i od samego właściciela uznajesz za prawdziwe? Widać wierzysz we wszystko w internecie. Wbij sobie z głowy te firmę bo to typowy dziadbud i prywaciarz który nie ma nic do zaoferowania.

Mieczysław Nowy wpis
@Bobofrut

Czemu nie jest dobrym pracodawcą? Jak już dajesz negatywny komentarz to podaj chociaż argumenty żeby było wiadomo co jest nie tak. Płacą za mało według ciebie? Ty jakie masz doświadczenia?

Bobofrut Nowy wpis
@Mieczysław

Chce pan argumenty? Proszę: Śmieciowa umowa o pracę jeśli się upomnisz, do firmy przyjmują byle kogo kto ma dwie sprawne ręce. Płaca pod stołem, najniższa na umowie i ochłap pod stołem żeby nie płacić nadgodzin czy pracy w święta, dyspozycyjność najlepiej 24/7 Uprawnienia budowlane, na sprzęt czy prawo jazdy? Proszę cię, pierwszeństwo ma zięciu prezesa który uprawnień nie ma. (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o biuro to również, psia kasa, świecenie oczami za niesłownego presesa i jego firmę która obiecuje gruszki na Wierzbie. Spóźnione wypłaty, kolejny brak znajomości przepisów i brak minimum odrobiny szczerości i szacunku do drugiej osoby, jej pieniędzy, czasu... Ludzie którzy kupili mieszkanie u tego dziadbuda przechodzą piekło, łażą po sądach, walczą o swoje prawa i pieniądze bo jakiś (usunięte przez administratora) wydaje ich pieniądze nie na mieszkania tylko na prywatne inwestycje czy wakacje, samochody. Ty pracujesz na starym zniszczonym sprzęcie i na starych urządzeniach. Zajrzyj na forum Monolit Siechnice i poczytaj jak bezczelny w swych fanaeriach jest prezes firmy Format. Wstyd pracować w tej firmie, w siechnicach wszyscy wiedzą co to za (usunięte przez administratora)

@Bobofrut

Czyli każdy jest w stanie dostać umowę o pracę, jak się upomni? Ile dostaje się w takim razie dodatkowo "pod stołem"? Nie ma żadnego ustalonego grafiku, że trzeba najlepiej być dyspozycyjnym 24/7?

Wlad Nowy wpis

Uwaga . Na ulicę Gimnazyjnej wszystkie balkony były obciążone dodatkowo betonem, to jest nie dopuszczalne, proszę uważać, dach nie jest zrobiony prawidłowo- oszczędność na materiałów , lukarny na dachu z płyty przykryte styropianem - wytrzyma równo jak się skacze gwarancją . Szkoda nawet czasu żeby pisać o tej firmie, poprostu trzeba zapomnieć o niej.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Format Deweloper Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Sierpień 2022

Co z monolitem? Sierpień 22? To już z czwarty termin oddania

@Sierpień 2022

Dzień dobry, Nasi klienci otrzymali szczegółową informację mailową z harmonogramem zakończenia poszczególnych prac. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z biurem. Telefon: 530506755 e-mail: biuro@format.wroclaw.pl lub odwiedzenia nas osobiście. Pozdrawiamy, Zespół Format Deweloper

Po co
@Format Deweloper Sp. z o.o.

Po co te maile jak wiadomo że i tak te terminy są nie prawdziwe bo nie dacie rady tego skończyć i do końca roku. Nie lepiej się przyznać do błędu niż dalej brnąć w kłamstwach? Nie rozumiem

nabywca
@Po co

Deweloper nie potrafił i wciąż nie potrafi się przyznać do winy - od paru lat wciąż jest ten sam problem. Jeszcze żadna inwestycja nie była oddana w pierwotnym terminie, w przypadku "Monolitu" jest chyba najgorzej. Te maile to tylko na mydlenie oczu klientom, część osób uwierzy, a inna część wystąpi z pozwem przeciwko Deweloperowi. Obserwuje jego inwestycje od 2018 roku, sama na jednej mieszkam - wiem ile nerwów mnie to wszystko kosztowało, także z całego serca odradzam zakup u Pana K.M.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Format Deweloper Sp. z o.o.?

rwd

Śmieciowa, pozdrawiam

Krystyna
@rwd

Umowa zlecenie? A na jakich warunkach? Naprawdę nie ma żadnej możliwości na inną formę?

Klient
@Kasia

Same superlatywy jak się w rodzinie pracuje...

@Klient

Serio tutaj tak jest, że tylko rodzina pracuje? Skąd o tym wiesz?

Szanowny Panie, deweloper płaci wszystkim firmą za dobrze wykonaną pracę. Jeśli praca została źle wykonana lub nie został dotrzymany termin umowny, wtedy uruchamiane są kary umowne, które na etapie podpisywania umowy były wszystkim znane.

Wściekły
@Format Deweloper Sp. z o.o.

A to bardzo ciekawe bo klientom którzy czekają na oddanie lokalu miesiącami.... kar umownych nie chcecie płacić!!

Brawo . Podtrzymuję ……

Kamil

alan
@Kamil

Przecież w Format żaden mężczyzna w biurze nie pracuje-widac kto pisze dobre opinie tej firmie....

Edward
@Kamil

Czego już nie pracujesz ?

@Kamil

Pewnie pracownicy Format Deweloper dostali premie na koniec roku za kłamstwo w kierunku firmy w której pracują , żadnej dobrej opini od obcych nie było , tylko od pracowników , jest nad czym się zastanowić ….Radzę wszystkim trzymać się jak najdalej od tej firmy

@Kamil

Jestesmy w trakcie kupna mieszkania z format deweloper "monolit" na gimnazjalnej, deweloper przekłada już poraz trzeci zakończenie realizacji,pierwszy termin III kwartał 2021, później kwiecień 2022, dzisiaj patrzę na stronę i już pokazuje czerwiec 2022, deweloper nieslowny, ATOM zaczął budowę przy gimnazjalnej rok po monolicie i jeszcze musieli wyburzyć budynek i już oddali do użytku, tak sprawnie im wszystko idzie, a każdy kto kupuje od format deweloper musi uzbroić się w anielska cierpliwość, obyśmy nie żałowali swojej decyzji...

@Ania

Witam, niestety w dobie obecnych problemów z materiałami budowlanymi, nie jesteśmy w stanie utrzymać pierwotnego terminu zakończenia inwestycji. Spółka Atom miała porobione zapasy materiałowe i zakontraktowane daty dostaw, stąd tak sprawnie udało się im zakończyć inwestycję. Wyrażamy ubolewanie nad przesunięciem terminu. Zapewniamy, że nie będą Państwo żałowali decyzja zakupowej u nas.

@Ania

Wiadomo dla czego … budynek nie szczelny , dużo wad , cały czas poprawki . Spółczuje tym kto zamieszka w tym budynku . Obserwowałem cały czas prace budowlane

@Fajzer

Szanowny Panie, budynek jest nowy i pracuje, normalnym procesem budowlanym jest pojawienie się pęknięć i rys skurczowych do 5 lat. Powstałe rysy uszczelnia się i poprawia. Jest to naturalne zjawisko, które występuje zawsze we wszystkich nowopowstałych budynkach.

Mietas
@Format Deweloper Sp. z o.o.

Tak ale na ścianach działowych, na nośnych to już jest poważna usterka. Nie na każdym budynku, gdyby nie to że dzisiaj dwa dni po stropie się muruje to zjawisko byłoby znikome.

@Mietas

Szanowny Panie, niestety nie ma Pan racji. Budynek pracuje , osiada i takie zjawiska są normalne bez względu na to czy są to ściany nośne, czy działowe. Pozdrawiamy serdecznie

Dziecko
@Format Deweloper Sp. z o.o.

Budynek nie pracuje bo nie ma pracy hahaha xddd jest bezrobotny

Krzyś
@Ania

Dzień dobry, bardzo proszę o kontakt. Wszystkich klientów inwestycji Monolit zapraszam do kontaktu pod adresem e-mail klienciformat@gmail.com. Warto obrać wspólną drogę postępowania z patodeweloperem.

VIKTOR

Pracowałem z tym deweloperem wprawi rok, deweloper nie może zamówić w terminie materiałów Czekamy na dostawę po 3-4 tygodnia Na stani w hurtowniach wszystko jest Po prosto nie chce płacić Nie płaci wykonawcam Żeby zrobić stan surowy otwarty budowę MONOLIT zmieniło się 4 wykonawcy

Domi
@VIKTOR

Czyli nie polecasz tego dewelopera do współpracy jako podwykonawca? Jak z płatnościami, są w terminie? Pozdrawiam

@Domi

Deweloper płaci wszystko jeśli podwykonawca pracuje, a prace wykonywane są w terminie i jakości. Jeśli podwykonawca udaje, że coś robi, a następnie oczekuje wynagrodzenia to są do tego stosowne zapisy w umowie. Zapraszamy na rozmowy z podwykonawcami, którzy do dziś od kilku lat z nami współpracują przy kolejnych budowach.

AntyFormat
@Format Deweloper Sp. z o.o.

Jesteście śmieszni hahaha... maćków wisi kasę ludziom i go chcieli wywieść w bagażniku Xdddd, nie stawia się na sprawy sądowe, ucieka... żenada ten FORMAT

VIKTOR
@Domi

Pierwsza i droga Fv płaci bez problemów, kiedy zostaje reszta do rozliczenia to całuj czas u niego niema czasu do sprawdzenia metrów albo robota wykonana nie zgodnie z normami Proszę zostawić swojego mejla. Podam minimum 8 wykonawców, którym nie do końca zapłacił kasy

Emili
@Format Deweloper Sp. z o.o.

Proszę podać kontakt do wykonawców które pracuję kilka lat już z formatem Żeby było potwierdzenie ze on płaci wykonawcam za dobrze wykonane robotę Ręki daje ze ten deweloper jest (usunięte przez administratora) ???????? ????????????

@Emili

Zapraszamy do biura chętnie przedstawimy listę podwykonawców, którzy na stałe z nami współpracują.

@VIKTOR

Czy Format Deweloper Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Igor

Na format deweloper można pracować nie zatrudnionym Co soboty można o 13:00 zobaczyć obok biora

@Igor

Szanowny Panie, wszyscy pracownicy Format Deweloper są zatrudnieni na umowę o pracę. Także bardzo prosimy nie podawać fałszywych informacji.

Lidia

Mam właśnie zamiar rozejrzeć się za mieszkaniem u nich. Czyli rozumiem, że Twoje wyglądało inaczej, niż w ofercie Format i były opóźnienia w budowie. A czym dokładnie się różniło od tego, co na wizualizacji?

Paula
@Lidia

Opóźnienia były, ale deweloper z nami współpracował i wszystko załatwiliśmy bezproblemowo. Ja osobiście polecam. Ludzie są różni i niektórym będzie przeszkadzała nawet rysa na klamce - nie dajmy się zwariować, ja na takie pierdoły nie zwracałam uwagi.

Dorota
@Paula

Czyli rozumiem, że pomimo opóźnień w firmie Format Deweloper pozytywnie oceniasz firmę i nie stanowiło to dla Ciebie większego problemu, bardzo dziękuję. A mogłabyś jednak tak mniej więcej powiedzieć, jakie to były opóźnienia?

@Dorota

Firmy format deweloper nawet wrogowi nie polecę. Małe osiedle O2 / 18 mieszkań / już rok opóźnienia i końca nie widać. Na ich stronie widnieje inwestycja zrealizowana . :)

Zawiedziony
@Dorota

Dokładnie. Format należy omijać szerokim łukiem. Jakość miezzkań - fuszerka, chyba na kazdym osiedlu pojawia się poblem z przeciekającymi ścianami. Pracownicy są oprysliliwi i chamscy zaraz po tym jak dostaną całą kwote na konto. Opóźnienia czy to covid czy nie covid. Ale cóż, kazdy sobie rzepke skrobie jak to mówią. Prawda jest taka, że prędzej czy później obije się to czakawką i utratą reputacji, ktorej w Siechnicach juz dawno nie mają.

@Zawiedziony

Witam, przykro nam , że mają Państwo takie zdanie o naszej firmie, chętnie spotkamy się i wyjaśnimy zaistniałą sytuację i skonfrontujemy z pracownikiem, który źle Państwa obsłużył.

@Paula

Całkowicie się godzę .. Omijać trzeba Format .. i zakazać budować cokolwiek . Sufit może spaść na głowę w każdej chwili , szkoda ludzi

Podwykonawca

Nie polecam , buduje ale sam nie wie jak … sprzedaje bo wiadomo - trzeba zarobić .. budynki ktore na gwarancji nie będą poprawiane a napewno wadliwe , o czym świadczą inne opini osób które dale się wkręcić i kupiły od tego dewelopera mieszkanie w Oławie lub Siechnice

Jak rekrutować? Jakue stanowiska są wolne?

Witam, obecnie poszukujemy pracowników ogólnobudowlanych, zbrojarzy, pomocników. Aplikacje można wysłać na adres: biuro@format.wroclaw.pl

BmW

Nie polecam olali mnie jak zapytałem czy potrzebują do pracy... Nikt nawet nie odpisze Jeśli ten komentarz zniknie to was zgłoszę za wolność słowa!!

@BmW

Witam Serdecznie, chyba nastąpiła pomyłka. Nikt do nas nie aplikował. Obecnie szukamy pracowników budowlanych (zbrojarzy, kafelkarzy), jeśli jest Pan zainteresowany, proszę o podesłanie aplikacji na adres: biuro@format.wroclaw.pl

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Format Deweloper Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Witam, nadgodziny są dodatkowo płatne, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, żeby odebrać godziny. Obie formy u nas są dopuszczalne :)

Artur
@Kasia

O, czyli istnieje możliwość odebrania nadgodzin, to duży plus. A powiesz proszę, jakie jest Twoje zdanie nt. traktowania pracownika i ogólnie relacji pomiędzy pracownikami, a przełożonymi? Z góry dzięki.

Ula

A kogo firma poszukuje aktualnie i na jakie stanowiska?

@Ula

Witam, na dzień dzisiejszy mamy pełną obsadę.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Format Deweloper Sp. z o.o.?

Witam, tak organizowane są wyjazdy i imprezy firmowe. Atmosfera jest naprawdę bardzo przyjazna :)

Magda

Witam, Szczerze mogę polecić tego pracodawcę. Atmosfera w firmie jest przyjazna, a wypłata stosowna do wykonywanych czynności na danym stanowisku. Istnieje możliwość budowania wynagrodzenia i rozwoju w różnych dziedzinach, co dla mnie jako młodej osoby było kluczowym kryterium przy wyborze pracy. Firma cechuje się także elastycznością w stosunku do pracowników i zapewnia bardzo komfortowe warunki pracy.

Bartosz

Deweloper ma jakiekolwiek podstawy do tego, aby uważać, że wymienione przez Ciebie usterki powstały w wyniku użytkowania lokali przez obecnych mieszkańców? Ciekawi mnie, czy może być to prawdą. Może rzeczywiście niektóre z usterek powstały właśnie w sposób, który przedstawia firma Format Deweloper?

Zostaw merytoryczną opinię o Format Deweloper Sp. z o.o. - Siechnice

• Jak się pracuje w Format Deweloper Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Format Deweloper Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Format Deweloper Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Format Deweloper Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Format Deweloper Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Format Deweloper Sp. z o.o.