Hotel Czardasz

Płock

Opinie o Hotel Czardasz

jolanta123 2013-07-08 15:00
w szczególnosci odradzam pracy w tej firmie.szefostwo-brak szacunku do pracodawcy,kaza pracowac po 24 godziny w weekend a placa ile im sie podoba,[usunięte przez moderatora] na kazdym pracowniku,o umowe trzeba sie prosic i niewiem czy sie ja dostanie.poprostu [usunięte przez moderatora] .
romek2334 2013-07-08 15:05
omijajcie ten [usunięte przez moderatora]
pracownik 2013-12-24 08:31
niepolecam (usunięte przez administratora)
brak szacunku wszystkich wyzywaja od najgorszych,etat w tym hotelu to 330 godzin+
miesiecznie za co placa najnizsza krajowa 1100 zl !!!! niepolecam!!!hotel 4 gwiazdkowy a nawet niemaja kelnera zatrudnionego i bo kAZdy co przychodzi to juz niewraca bo nikt normalny niebedzie pracowa za 2 zl na godzine !!!

111 2015-04-03 16:36
odradzam nie chcą dać umowy, nie płacą za dni próbne
112 2015-04-09 18:51
Nie polecam-ciężka robota jak dla woła -chcesz nim być zatrudnij się w rodzinnej firmie - :)
Paulina P :) 2015-05-05 16:59
Bylam w tym hotelu na praktykach miesiecznych. Bardzo mi sie podobalo. Osoby tam pracujace sa bardzo mile. Jezeli mialabym odbyc praktyki jeszcze raz wybralabym ten wlasnie hotel. Mozna sie w nim bardzo duzo nauczyc dzieki pracujacym tam ludziom :)
sza123 2015-12-08 19:10
Ludzie do Czardasza idzie sie do pracy jak juz nie masz co do gara wlozyc. Pani Bialaszek jest chora psychicznie i doprowadza pracownikow do depresji. Jestes nikim po 12 godz pracy szefowa pyta to Ty JUZ idzesz ??. Tam kto wstaje ten rzadzi. Nie masz chwili wytchnienia. A praca na basenie i smierdzacym spa i wellnes jest dramatyczna. Po roku pracy , poswiecenia, zaciskania zebow zeby nie przywalic Pani Dyrektor w zeby kregoslup mam do wymiany. Nic tak nie psuje atmosfery jak Pani Dyrektor. Dostala od ojca wsystko , nie zna ciezkiej pracy. Dla mnie i wiekszosci dziewczat z ktorymi pracowalam jest nikim. Potrafila w gabinecie kosmetycznym tam istniejacym zalatwic potrzeby fizjologiczne , nie spuscic wody i zawolac sprzataczke zeby wylizala gabinet. TRAGEDIA !!!!!!!
ed 2016-05-17 12:07
@flip a czy ejstes pewnie ze praktyki sa tutaj platne? jezeli tak to super fajnie by bylo sie tutaj dostac
Karolina 2017-08-04 14:47
Czy któraś z zaglądających tutaj osób może podzielić się swoją opinią na temat pracy w Hotelu Czardasz? Czy hotel poszukuje w tym momencie nowych pracowników? Jakie są proponowane warunki zatrudnienia na stanowisku recepcjonistki?
Zostaw swoją opinię o Hotel Czardasz - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Czardasz