Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Rawicz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa Eurocash S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Eurocash S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Rawicz

Uciekinier

Witam wszystkich chętnych na stanowisko operator wózka widłowego wysokiego składu i chciałbym was przestrzec przed tym co was czeka w tej pracy. Polega ona na ciągłym rozwożeniu i dokładaniu towaru do miejsc wyznaczonych do tego. 80% czasu zmianowego spędzicie na przerzucaniu skrzynek z piwem , zgrzewek z wodą , kartonów z napojami i innym ciężkim asortymencie a 20% czasu spędzicie na wózku którym trzeba operować w wąskich regałach między tłumem ludzi którzy za nic mają zasady (usunięte przez administratora). Codziennie dochodzi do sytuacji w których tylko cud ratuje czyjeś zdrowie albo życie . Praca ciężka fizycznie i przede wszystkim psychicznie . Człowiek skazany na radzeniu sobie samemu bo uzyskanie czyjeś pomocy a w szczególności kadry zarządzającej nie jest wskazane . Po prostu lepiej im nie przeszkadzać. Pozdrawiam i dobrą radą jest szukanie pracy gdzie indziej . Żegnam.

@Uciekinier

Rozstałam się z tą firmą ,bo : za bardzo szanuję klientów. W moim oddziale był (usunięte przez administratora)..faworyzacja..I układy.Zeby uzyskać obrót. Depozyty wciskane na maxa. A później ludzie chcieli kupić to nie mogli...zenada. Pracuje ileś tam osób. 4 są do roboty..reszta chodzi ze skanerami i głupa pali..Jesteś na kasie..sprzątasz socjale.. rozkładasz towar ,nic nie możesz zrobić do końca, bo przecież jak jedni są traktowani lepiej..to normalny człowiek sobie na to nie pozwoli. .. ..belujesz kartony..rozkładasz transportery..czasami 200op I tylko pyt. Skończyłeś paletę...?. Pozdrawiam Eurocash..nie życzę sukcesów przy tym wyzysku. Za najnizsza krajowa można być sprzątająca w publicznym Wc. Jak Eurocash chce jeszcze coś znaczyć to niech rozgoni te kliki. Tam takue marwersacje są, że glowa mała. Temu obiecują...temu dadzą...aż żal się to wspomina...Typowa korpo i każdy (usunięte przez administratora)na swój strój...

Ja Nowy wpis

Jako klient . Jak mam tam jechać to jestem chory. Brak profesjonalizmu . Totalny brak fachowości. Jeden robi 5 ściemnia i kręci telemarketing. Klient na hali się nie liczy. Pyskówki i fochy kasjerek. Mam nadzieję że nim zamknę sklep to otworzy się nowa hurtownia...bardziej przyjazna. Dbająca o klienta a nie o swoją premie. Nie polecam !!!@@@

Ja Nowy wpis

Totalny brak profesjonalizmu. Zatrudniane osoby z nikłym wykształceniem. Kadra zarządzająca to szajka, która robi wszystko...wciska towar i depozyty., żeby tylko utrzymać się na powierzchni i nie wylecieć z pracy. Ogólnie nie lubiana przez klientów. Audyty..kontrolę...wszystko z góry uzgodnione...farsa nie hurtownia.

Uciekinier

Dawid Nowy wpis
@Uciekinier

Dokładnie tak jest jak piszesz, najlepsze to te małe dzieciaki biegające samopas po hali i magazynie gdy ty naginasz widlakiem

Kinga

Macie wypłaty 10go?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grupa Eurocash S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
NieTwojInteres

Totalne dno brak szacunku do pracownika i slabe zarobki odradzam

Teresa

@Adam, Twoja opinia jest negatywna, ale brakuje jej uzasadnienia. Co miałeś na myśli pisząc, że robisz na trzech? Czy chodziło Ci o podział obowiązków, czy o planowanie grafiku? Próbowałeś na ten temat rozmawiać z przełożonym? Jaka była jego reakcja? Jak oceniasz inne aspekty pracy, może znalazłeś jakieś plusy w pracy dla Grupa Eurocash?

omijajcie placówkę Eurocash, (usunięte przez administratora) wykorzystywanie człowieka, jesteś zatrudniony na jedno stanowisko, a robisz na trzech

Peter

Witam. A jak praca przedstawicieki ???

Filip

Czy tak dobrze się pracuje i nie ma chętnych do piania na forum?

Tomek popytaj ludzi którzy tam pracowali lub jeszcze pracują to sie dowiesz prawdy. Wystarczy popatrzeć ile klientów woli jechać do wrocławia lub krotoszyna. Eurocash nie ma przyszłosci w Rawiczu jeszcze troche i to zamkną...

tomek

Nazywasz buractwem to @ja bo ktoś wymagania od ciebie więcej, najwidoczniej coś robisz nie tak nie trzeba nabrać trochę pokory i zwyczajnie pogadać z pracodawcą?

witam eurocash Rawicz to istna masakra wieczne zwolnienia,brak szacunku do ludzi,ciągłe poganianie i wieczne pretensje ze mało zrobione. radze omijać to buractwo szerokim łukiem

była pracownica

brak atmoswery mobbing!chamstwo brak szacunku. ludzie zapieprzaja jak mużyni a dostaja grosze

...

Kierowniczce to słoma i siano z butów wystają a z uszów gałęzie !!!

SKORO JEST DUŻO OFERT TO ZNACZY ŻE JEST DUŻA ROTACJA W TEJ FIRMIE. LUDZIE PRZYCHODZĄ I ODCHODZĄ Z NIEJ CZYLI NIE JEST TAK RÓŻOWO JAK PISZĄ W OGŁOSZENIACH !!!

ona

JA RÓWNIEŻ NIE POLECAM NIKOMU TAM PRACY !!! OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM !!! TAM NAWET DO WYKŁADANIA TOWARU NIKT NIE CHCE PRZYJŚĆ PRACOWAĆ CIĄGLE SZUKAJĄ I NIE MOGĄ ZNALEZĆ !!!

były Klient

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego klienci tej hurtowni Rawickiej odchodzą z sieci ABC ??? Domyślam się że to tylko i wyłącznie wina p.kierownik ,która zarządza tą hurtownią. Niech zacne kierownictwo Eurocashu zacznie się w końcu interesować co się tam dzieje o pozbywaniu się i odchodzeniu pracowników (bardzo dobrych pracowników) nie wspomnę. P.S. kierowniczka jest bardzo nachalna w stosunku do swoich klientów , którzy jak by nie był są jej pracodawcami.

były Klient

kamil

popytaj ludzi co tam pracowali i pracują to Ci powiedzą

andy

praca na magazynie to porażka zero szacunku do pracownika od strony kierowniczki

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Rawicz

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grupa Eurocash S.A.