BLACK FALCON SP. Z O.O.

Polska Warszawa

Opinie o BLACK FALCON SP. Z O.O.

admin 2015-08-21 18:42:37
Czy istnieje ścieżka kariery w firmie BLACK FALCON SP. Z O.O. ? Wiesz czy łatwo można awansować? Podziel się swoją opinią.
znam 2016-05-06 13:52:21
Praca niby ok... ale te kilkadziesiąt stopni w budce daje nieźle w kość!!
security 2016-05-06 18:05:35
Zgadzam się z poprzednikiem pracowałem w lato nie do wytrzymania nie tylko za 10 zł ale nawet i za 12 zł za tyle to z komunikatywnym angielskim siedzi się w klimatyzacji.
Under my skin 2016-07-10 00:33:09
Prawdopodobnie ta firma nie istnieje pod podanym adresem na ich oficjalnej stronie w języku angielskim !!!
Life on the river. 2016-07-13 23:13:44
Ciekawy jestem, co chroni jeszcze oprócz placówki dyplomatycznej. Kogo nie pytam, to robi oczy na tę nazwę. Kolega tam pracował pół roku i się zwolnił. Firma ma swoją dziwną politykę, czasami są problemy z kasą , bo nie jest na czas, ale płacą.
Under my skin. 2016-07-16 16:15:57
Nie wytrzymał psychicznie. A tak ogólnie nie polecam. Nie warto !!!! Jednak , jak ktoś chce się przekonać to sam musi poczuć na własnej skórze budkę 0,5 m x 0,5 bez klimy w lecie przez cały dzień i czas operacyjny 3min na potrzeby fizjologiczne.
lock 2016-07-16 18:03:12
A gdzie można znaleźć nr telefonu do firmy? Wie ktoś?
Under my skin 2016-07-17 11:42:33
Nie będę Ci pisał na forum publicznym, nie pytaj. Jak masz pytania , to nie do mnie ? Dziwne jest to, że firma ogłasza się regularnie, co 2-3 miesiące. Pomyśl. Nawet Ambasada USA daje ogłoszenia 1-2 razy w roku, widuję na portalu "Praca". Ostatnio był ich anons. Tam nie ma stabilności. Ludzie w takich miejscach pracują po kilka ładnych lat , ale to nie reguła. Tu w tych przypadkach, to pewnie kwestia podejścia do człowieka.
Under my skin 2016-07-17 22:46:23
Konkludując tę całą sprawę Panowie, należy na bardzo uważać na BF. To nie będą dobrzy partnerzy do współpracy. To na tyle. Żegnam !!!
TrueStory 2016-08-17 18:41:29
Jeśli znasz angielski, nie szkoda Ci czasu na dojazdy i trzepanie 12h... i chcesz pewnie nieregularnie dostawać wynagrodzenie to śmiało idź tam... Właśnie też patrzyłem na stronie i aż dziwne, że polska firma nie ma polskiej strony...
As 2016-08-17 19:44:02
Ale to nie brzmi tak źle kolego, moim zdaniem nawet znośnie jest, chyba wiadomo nie od dziś że sprawa się rozwija coraz lepiej
Zostaw swoją opinię o BLACK FALCON SP. Z O.O. - Polska Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BLACK FALCON SP. Z O.O.