Ceeexperts

Kraków

Opinie o Ceeexperts

Pensja 2,5 tys. zł netto dla Tłumacza niemieckiego 2015-08-22 15:47:30
Nie sądzę, żeby małej CeeExperts- i to dosłownie małej i w przenośni, udało się utrzymać na rynku pracy w ogóle, abstrahując już czy to w Krakowie czy to w Warszawie, jeśli oni ofertują taki BRAK WARUNKÓW DO PRACY JAK W PONIŻSZEJ WYPOWIEDZI jakiejś osoby z Warszawy właśnie w nawiązaniu do wspomnianego poszukiwanego Tłumacza Języka Niemieckiego- i z ciekawą oferta pracy nie ma to nic wspólnego- to raczej totalny wyzysk człowieka przez człowieka i głodowa oferta wyzysku w pracy dla desperatów, którzy odpowiedzą na takie dno- bo o ofercie współpracy nie ma tu mowy, jest tylko totalne oszustwo i wyzysk na jaki liczą właściciele firmy CeeExperts- niech sami idą robić za takie grosze i to jeszcze z biegłą znajomością języka niemieckiego, o którym pojęcia nie mają, wiec nie ma co liczyć, że uszanują ludzi dysponujących biegła znajomością niemieckiego jak to ignoranci bez studiów żadnych , a Ty rób na takich człowieku. Jest to przerażające, że takie firmy istnieją i że ludzie ludziom zgotowali ten los:

" brak pensji z cee_esperts w Warszawie - 2015-08-06 19:08:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

Odpowiedź na: [Prawda o Cee_experts z Warszawy - 2015-08-04 12:14:01]:
Za 2,5 tys. zł netto/ pełen etat to CEE_Experts Sp. J. z Warszawy znajdzie pracownika ale z biegłą łaciną podwórkową a nie tłumacza z biegłym językiem angielskim lub niemieckim. Wstyd dawać takie stawki tłumaczom, gdzie 2,5 tys. zł netto warta jest praca tłumacza angielskiego lub niemieckiego ledwo co za 4 h pracy dziennie od poniedziałku do piątku czyli maksymalnie na pół etatu. A za kolejne pół etatu kto zapłaci?!!! Wstyd! "
Zero pensji choc duzo ofert 2015-10-26 13:18:53
I co z tego że maja dużo ofert jak jest zero pensji za te właśnie dużo ofert. Co za darmo chcesz robić?! Ja samobójca nie jestem a Ty jak chcesz to biegnij pogrzeb się żywcem, zrób z siebie żywego trupa finansowego i mentalnego też bo to wyniszcza psychikę jak tracisz płynność finansowa i jesteś finansowym dnem dzięki właśnie zatrudnieniu się za niemalże za darmo za pośrednictwem: Ceeexperts i zniszcz sam siebie ukończone studia kierunkowe ciężkie np.: filologii angielskiej, niemieckiej czy francuskiej. Do tego zmierza Ceeexperts, żeby zrobić z ludzi żywych trupów finansowych. Nieudaczniki nabiorą ofert od rożnych firm z całej fory bo obiecują firma rzeczy od rzeczy totalnie pokrycia a potem chcą wybrnąć z tego gnojąc ludzi i upodlając praca własnie za darmo stąd maja dużo ofert pracy. Dziadostwo, draństwo i oszustwo które nie ma nic wspólnego z realną współczesna płacą na rynku pracy w roku 2015.
Dax 2016-05-12 19:58:22
Dobra umowa to oczywiście wielka podstawa, coś najwazniejszego chyba z tego co rozumiem, mają dobre ofertt ostatnio
Zostaw swoją opinię o Ceeexperts - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ceeexperts