Grupa Deweloperska Megapolis

Kraków

Opinie o Grupa Deweloperska Megapolis

xxx 2016-04-14 20:58
Wszystko pięknie - tylko dyrektor ds realizacji to wieśniak który mimo tytułu nie wyszedł z gumowców i waciaka. Ale kasę umie wyciągnąć nawet przez gardło.
nobody 2016-05-05 20:51
Ciekawe ile taki arch-koordynator moze wyciagnac na miesiac.
xxx 2016-05-24 10:58
Pewnie 4000 ale kwestia tego jak długo i jakim kosztem. Długiej kariery nie przewidywałbym. Każdy ma granice odporności.
Daniel 2016-06-28 13:30
A ktoś może wypowie się o posadzie inżyniera działu ofertowania i przetargów? Właśnie wysyłam cv, bo w Krakowie takich miejsc pracy jest naprawdę niewiele. Trzeba mieć wyższe wykształcenie i co najmniej rok doświadczenia w pracy o podobnym charakterze.
Karolina 2017-08-04 21:21
Obecnie dostępna jest oferta pracy w Krakowie na stanowisku Inżyniera Budowy. W ogłoszeniu pracodawca wspomina o dużej i zróżnicowanej możliwości rozwoju zawodowego. Czy ktoś z was pracował w Megapolis? Jak wyglądają szkolenia i czy są łatwo dostępne? Dla osób chcących rozwijać się w swojej pracy są to bardzo ważne informacje. Sam fakt, że pracodawca o nich wspomina to już duży plus, ale doświadczenia innych użytkowników forum mogą być bardzo pomocne dla potencjalnych zainteresowanych ofertą pracy.
Zostaw swoją opinię o Grupa Deweloperska Megapolis - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Deweloperska Megapolis