Fortaco Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Fortaco Sp. z o.o.

admin 2015-08-21 16:03:38
Czy uważasz że byłeś odpowiednio wynagradzany finansowo w firmie Fortaco Sp. z o.o.? Skomentuj na naszym forum.
ktoś 2016-03-25 17:08:24
Wincyj Kamer wincyj!!! to mniej pracowników w krótce,ha ha
greg 2016-06-25 10:24:17
Ile zarabia tam mniej więcej pracownik produkcji - operator CNC?
NIEDOSZŁY PRACOWNIK WORK STAL METAL 2016-06-30 17:30:55
oferta od firmy WORK STAL METAL ; stanowisko pomocnik na lakierni w firmie FORTACO, otóż 500 zł N A UMOWIE ZLECENIE, RESZTA WYNAGRODZENIA POD STOŁEM / JEŚLI WOGÓLE BY TO ŁASKAWIE WYPŁACILI/, Z MOJEJ STRONY DLA WORK STAL METAL TO TYLKO CZARNA LISTA PRACODAWCÓW !!!!!!! NIECH WSM SZUKA SOBIE FRAJERÓW NA TAJWANIE LUB W KAMBODŻY.
abbol 2016-08-02 17:59:10
na rzyganie mnie bierze gdy słyszę ruukki lub fortaco,to cud ,że do tej pory tylko jedna osoba zginęła w tej zafajdałej firmie chyba dwa lata temu lub trzy lata temu
c 2016-08-03 17:28:03
@Wic oni wlasnie caly czas szukaja inzyniera do spraw robotyzacji procesow spawania we Wrocławiu tutaj musisz miec na pewno wykształcenie wyższe, preferowane studia z zakresu inżynierii procesów spawaniu samodzielności i inicjatywy w działaniu
Lewy 2016-12-26 08:18:54
Dla pracowników zewnęcznych najlepiej trafić do kierownika Jurgena zachęca żeby robić jak najwięcej godzin i ma gdzieś czy coś zrobisz czy nie byle były godziny bo ma z tego monetę.
Lewy 2016-12-26 08:20:33
Lewy 2016-12-26 08:21:11
Lewy 2017-01-02 08:49:53
Nie polecam tej firmy mimo że pracowałem tam 6lat.Moim kierownikiem był Jurczak owsik Dwornikowskiego , panowie trzymają ze sobą sztame bo zarabiają na każdej godzinie podwykonawców.Zero poszanowania dla pracowników firmowych.Najlepszy jest brygadzista Posmyk wystarczy mu przynieść co kolejek np. flaszke , worek ziemniaków i już ci będzie liza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Szkoda tych inż którzy odchodzą bo widzą co się dzieje w tym gnoju.
spawacz 2017-01-15 18:09:47
A kto był twoim brygadzistą?
mast-er 2017-01-15 18:47:39
Nie znasz szczegolow tego wypadku, nie wiesz kto i dlaczego zginal, wiec lepiej nie pisz bzdur
Lewy 2017-01-17 19:39:44
Posmyk najlepszy żołnierz Jurgena.
Nic nie robi tylko aby przeżyć zebranie z Dwornikiem i fajrant albo grill!!!!
Spawacz 2017-01-18 15:01:46
Uwaga na lidera Mańka z komatsu donosi na kolegów do Posmyka a ten jeleń go wielbi i donosi dalej.

Zostaw swoją opinię o Fortaco Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fortaco Sp. z o.o.