Smart Information Systems GmbH

Wrocław

Opinie o Smart Information Systems GmbH

CzarnyBolo 2016-06-20 08:59:41
Nie wyobrażam sobie pracować w firmie która nie płaci za nadgodziny(dlatego min. właśnie zmieniam obecne miejsce zatrudnienia :)). O Smarcie ciężko znaleźć konkretne info w internecie. Jak na razie mogę powiedzieć że ich HR odpowiada na maile(i to dotyczące procesu rekrutacji) z dużym opóźnieniem(w innej firmie dostałem telefon tego samego dnia po rozmowie, tutaj odpowiedź na mail dot. spotkania doszła po ponad tygodniu), proces rekrutacji też przebiega nieco inaczej niż w innych firmach(video rozmowa na Skype jako pierwszy etap). Ogólnie jak na start to nie zachęca, ale może coś się jeszcze zmieni i mnie do siebie przekonają.
Pminik 2016-08-05 22:19:30
Smart Information Systems GmbH poszukuje dobrych SEO do pracy już teraz, od ręki, moim zdaniem to bardzo mocno widać, jak ludzie szanują i doceniają to
Zostaw swoją opinię o Smart Information Systems GmbH - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smart Information Systems GmbH