Opinie o Hotel Vega Wrocław w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Vega Wrocław. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hotel Vega Wrocław o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Vega Wrocław w Wrocław

@ktośtam Nowy wpis

Sytuacja z dzisiaj: Przyszłam na rozmowę na stanowisko kelnerki. Czekałam na recepcji i nagle przychodzi jakaś pani, zakładam że jakiś kierownik or whatever i z wyrzutem do Pani recepcjonistki że czemu jej nie zawołała skoro ja czekam (czekałam jakieś 2 min i absolutnie nie miałam do nikogo pretensji). Pani recepcjonistka odpowiedziała, że dzowniła itd. A tamta na nią z takim obudzeniem, że przecież ONA NIE JEST W JEDYM MIEJSCU i że trzeba wyjść i poszukać. Myślę sobie, wow super przywitanie na początek, super wizerunek firmy i atmosfery panującej tam. Moja "rozmowa" na stanowisko kelnerki wyglądała w ten sposób: Ja: Ja przyszłam tak jak się umawiałyśmy, w sprawie szczegółów pracy kelnerki. Pani: A ma Pani jakieś doświadczenie? (Ps. Wysyłałam CV, w ogłoszeniu nie było też mowy że chcą kogoś z doświadczeniem ale dobra) Ja: Nie, niestety nie mam. Pani: A bo to trzeba mieć w sobie już trochę sprytu. Pani sobie nie poradzi. Nie, nie pani sobie nie da rady. XD no dobra, ale po co wgl do mnie oddzwaniała i kazała przychodzić, czemu przez telefon nie spytała czy mam jakiekolwiek doświadczenie i już wtedy mi nie powiedziała "Pani sobie nie da rady" xd? Głupota totalna moim zdaniem.

była recepcjonistka Nowy wpis

Nigdy nie pracowałam w miejscu, w którym (usunięte przez administratora)byłby na tak rozwiniętym poziomie. Ciąłgy krzyk, opieprz za rzeczy, które wcześniej mi zlecali do zrobienia, brak umiejętności przyznania się do błędów, nieumiejętność wypowiadania słów typu "proszę", "dziękuję", a o "przepraszam" to już w ogóle zapomnij... Szef stojący ciągle nad głową i mieszający mi się do pracy, jakby uważał, że jestem za głupia żeby wykonać telefon, czy przyjąć płatność. Szefowa plotkująca na prywatne tematy jednych pracowników z innymi pracownikami. Spóźniona i obcięta wypłata "bo coś się nie zgadza" bez żadnego dowodu, że to moja wina. Jak się kiedyś popłakałam na recepcji przez szefa, po chwili szefowa przyszła i uspokajała mnie słowami, że "on już taki jest, trzeba się przyzwyczaić, zawsze może być gorzej, co cię nie zabije to cię wzmocni" ;) oraz, że przecież to "fajna praca za fajne pieniądze"...... Nie jestem pewna czy te słowa mogą opisać pracę po 12h/zmiana bez przerwy na toaletę czy posiłek za najniższą krajową. 12h to i tak lekką ręką, bo trzeba było przyjść wcześniej, żeby zdać sobie zmianę i zostać dłużej z tego samego powodu. Tak naprawdę chyba nigdy nie byłam tam krócej niż 13h, a nie zawsze dostawałam pieniądze za te nadgodziny. Opisałam tylko stosunek pracodawcy do pracownika, bo to, jak traktują gości, można już wyczytać w innych opiniach, które również pozostawiają wiele do życzenia. Wytrzymałam niecałe dwa miesiące. Kiedy zaczęłam płakać rano po przebudzeniu, że znowu muszę iść do tego miejsca, uznałam, że przecież (jak każdy) zasługuję na to, by być traktowaną z szacunkiem oraz że już tam nie wrócę. Zdecydowanie nie polecam.

Rodzina

Ładnie opisane na stronie a właśnie jestem w tym hotelu i żałuję, zmarnowane pieniądze. Nie ma połowy z opisu a zapłacić musiałam 100zl więcej niż w ofercie . Rodzina 2+1 gdzie dziecko nie ma 2 lat czyli bezpłatnie. Pani przy rezerwacji nawet nie zaproponowała łóżeczka które niby jest w ofercie powiedziała że może spać w łóżku z rodzicami . Parking pisze w ofercie że bezpłatny a na miejscu recepcjonistka chce 40zl to coś nie tak albo na lewo bierze albo ktoś powinien się zająć prowadzeniem strony! Nie polecę nikomu porażka i (usunięte przez administratora)

Helena Nowy wpis
@Rodzina

Ale z tym dzieckiem to jest zadeklarowane u nich w jakimś regulaminie, że może być bezpłatnie? I oni tu przypadkiem dwóch parkingów nie mają, ten dalej raczej bezpłatny?

Rodzina Nowy wpis

Dodam do opinii której już na stronie nie widzę że klimatyzacja jest jak sobie okno otworzycie ...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hotel Vega Wrocław? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Nie polecam pracy w tym miejscu

Ona
@.

Bo to prawda! Wyzysk,brak szacunku,wyzwiska na porzadku dziennym.

Helena
@Ona

Co Ty. :/ A za co wyzywają?

Emma96
@Helena

Nie musza miec powodu.Wystarczy ich zly humor i gotowe. Obelgi czy przeklenstwa,krzyki sa na porzadku dziennym

Hanna
@Emma96

Matko, a jakie stawki macie przy tym wszystkim? Domyślam się że na godziny nie na wypłatę miesięczną się pracuje, ale może jestem w błędzie ??

WŁAŚCIELKA HOTELU JEST OSOBĄ NIE WYPŁACALNĄ BYŁAM PRACOWNIKIEM HOTELU MUSIAŁAM Z TEGO TYTUŁU WEZAWAĆ INSPEKCJĘ PRACY JAK JEST TAKA MOŻLIWOŚCI TO PAŃSTWO WYBIERAJCIE INNY HOTEL ŻEBY OSZUSTCE NIE DAWAĆ ZARABIAĆ

Lidia

A ile byli Ci dłużni? Po jakim czasie odzyskałaś pieniądze?

Daria

Jakie są główne problemy w firmie?

@Daria

Cala ta pseudofirma jest jednym wielkim problemem????

@Daria

Główne problemy w tej firmie to szefowa i kierowniczka. Niezrównoważone psychhicznie. Stanowczo odradzam. Jest tyle miejsc pracy na rynku, więc nie ma co tracić czasu i nerwów w tym miejscu.

Marzena
@Ola

A długo tam wytrzymałaś? chciałam spróbować ale mega słabe te opinie.

Eks Pracownica
@Ola

Potwierdzam!!! Okropni,ordynarni i falszywi wlasciciele. (usunięte przez administratora) Smieszna zaplata za prace po 12h Brak przerw Wyzwiska i chamskie teksty od buraka wlasciciela

Łukasz
@Eks Pracownica

Ale dlaczego się na to godzicie? Czy tak ciężko się zebrać i odbyć rozmowę z przełożonymi? Nie można się godzić na takie traktowanie.

Agnieszka
@Łukasz

@Łukasz To nic nie da. Kazdy stamtad ucieka predko

Leszek
@Agnieszka

Mnie się wydaje że na pewno by coś dało tylko może ludzie nie chcą się konfliktować. Prócz słabej atmosfery są tu jakieś plusy ? Np. wypłata?

Olaf

Są jakieś premie uznaniowe dla pracowników, jakieś dodatki na święta albo wakacje? Może jest karta multisport?

Pepe
@Olaf

Pomarzyć można :) Nawet premii świątecznej nie ma.

Lena

Powiedzcie czy aktualnie firma prowadzi działalność czy lockdown zamknął go? Pewnie teraz nie ma szansy na pracę?

Edyta

Hotel poradził sobie z pandemia ?

Tak

Czy właściciele się z H...m na głowy zamienili trzeba samemu zabrać się do porządnej pracy a wy durni ludziska zostawcie tych popapranców niech sami ręce zakasają do roboty brrr

Vat

Warto również wspomnieć, że właściciele hoteli Vega oraz Bacero, są również właścicielami hotelu Grand City. Taka mała przestroga dla aplikujących do tych hoteli :)

NIE

Przestroga do ubiegających się o stanowisko recepcjonisty lub kierownika recepcji. NIE! NIE RÓBCIE SOBIE TEGO. Atmosfera w pracy okropna, co chwile ktoś płacze bo dostaje delikatnie mówiąc "opiernicz" od POŻAL SIĘ BOŻE szefa. Praca na stojąco, bez miejsca na przerwę (haha - przerwe...-mimo zmian 12h i obowiązkowej 45min przerwy NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO WGL NAWET O TYM NIE MYŚL), zjedzenie kanapki na stojąco w trybie ekspres bo inaczej dostajesz bure że nie ma Cie przy blacie recepcji. Obowiązków tyle...aż chce się płakać a stawka xd jedna z najniższych wśród wrocławskich hoteli. Dawno się spotkałam tak strasznego pracodawcy.... Zobaczcie sami, nowe ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika średnio 1 w miesiącu.

Jarosław
@NIE

Jak długo tam pracowałeś, czy pracodawca oferuje jakieś szkolenia dla nowych pracowników? Twoja opinia nie jest zbyt pozytywna, może jednak znajdą się tez jakieś pozytywy? Warto wspomnieć o każdym aspekcie pracy w danym miejscu!

Ola

Czyli raczej nie szukac tu przyszłości?

jak obecna sytuacja? zastanawiam się nad aplikowaniem jako kierownik recepcji

Mirek

Słyszałam , że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Wiecie coś o ewentualnej pracy?

Recepcjonistka

Miałam nieprzyjemność pracować w tym hotelu jako recepcjonistka przez przez pół roku. Zrezygnowałam ze względu na złe warunki pracy i skrajnie nieprzyjemną atmosferę. Mowa tutaj głównie o pani kierownik recepcji - Tetianie, która wyżywa się na nowych recepcjonistkach i ma duży problem z opanowaniem swoich emocji. Całej atmosfery w hotelu nie polepsza właściciel oraz jego syn, którzy traktują pracowników z góry, są nieuprzejmi, a uśmiechu na ich twarzy nie widziałam nawet raz. Praca jest ciężka - 12 godzin na nogach. Krzesło barowe, które stoi na recepcji absolutnie nie służy do siedzenia nawet kiedy nie ma żadnych gości przy recepcji. Aby zaoszczędzić na ogrzewaniu, kurtynę powietrzną można włączać tylko wtedy kiedy jest minusowa temperatura, dlatego w zimie jest to prawie niemożliwe wytrzymać 10 metrów od wejścia kiedy drzwi otwierają się non-stop i temperatura w środku jest niemal taka sama jak na zewnątrz. Nie ma odpowiedniego miejsca na przerwę. Przy 12 godzinach pracy, jedyne miejsce w którym można zjeść to przedsionek/magazyn pomiędzy recepcją, a barem w którym nie ma stołu, lodówki ani mikrofalówki. Odgrzanie jedzenia jest problematyczne, ponieważ trzeba prosić obsługę restauracji, a oni nie zawsze mają na to czas. Obowiązków na recepcji jest bardzo dużo, a wynagrodzenie to zaledwie najniższa krajowa. Praca w tym hotelu była dla mnie wyczerpująca zarówno psychicznie jak i fizycznie. Bardzo nie polecam tej pracy głównie przez atmosferę jaką stwarza pani Tetiana oraz właściciel hotelu z synem.

Teresa

Spoko firma i praca ale jak widać czasami trafiają się bardzo delikatne osoby i chciałyby pracować nic nie robiąc?

Viktor

Przepracowałem 2 lata w zgranym zespole.Dobra miejsce żeby zdobyć doświadczenie, wzbogacić swoje CV. Pieniądze kwestia indywidualna. Pensja zawsze wypłacana terminowo wg ustaleń.

Recepcjonistka A.

Moi drodzy, tutaj można się żalić by ostrzec potencjalnych chętnych do pracy przed tym pracodawcą, a raczej działalnościami gospodarczymi, które posługują się marką hotel vega, ale prawda jest taka, że oni będą łamać prawa pracownika i wyzywać od kur... i innych tak długo, dopóki Państwowa Inspekcja Pracy nie dobierze się tej rodzince i managerce Agnieszce B. do czterech liter. Zdradzę wam sekret. Do PIP można wysłać zawiadomienie i zastrzec sobie anonimowość. Kontrolerzy, którzy tam wejdą, nie zdradzą nazwiska zgłaszającego. Dlatego opiszcie swoją sytuację i żądajcie kontroli za lata 2012-2017 wszystkich osób które w tym czasie pracowały na umowę o pracę, umowę zlecenie, czy inną umowę cywilno-prawną, wtedy nie będą mieć żadnej wskazówki kto napisał zawiadomienie o łamaniu kodeksu pracy przez wyżej wymienionych. Inspektor Trela to największy slużbista w całym wrocławskim PiP. W piśmie żądajcie by to on przeprowadził kontrolę. Gwarantuję, że rumakowanie i mobbing szefów szybko się skończy jak dostaną paragrafy i po 30 tysięcy grzywny do zapłaty za każdy przypadek. Państwowa Inspekcja Pracy Adres: Zielonego Dębu 22, 50-001 Wrocław

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Vega Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Hotel Vega Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Vega Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Hotel Vega Wrocław
1.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Kuźnicy Kołłątajowskiej 16 lok. 127
    31-234 Wrocław