Opinie o JAG24 w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie JAG24. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w JAG24 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAG24 w Katowice

Adam Nowy wpis

@jacek o jakich zarzutach mowa ?

Jacek Nowy wpis

Czy ktoś wie czy zostały postawione zarzuty Prezesowi?

domin Nowy wpis

TBA EXSPRESS też upadło to takie same oszusty jak JAG24 Takie wały tylko w POLSCE

Wyslij Nowy wpis

Udostępnij Treść opinii. Twoja ogólna ocena uwaga zgodna z regulaminem JAG24 użytkownicy mogli także dzięki Twojemu wpisowi. Wyraź opinię o innych firmach z tego miastá

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JAG24. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
aaa

wlasnie tba express na rynku jest od 2004r

kacuś

TBA istnieje z 10 lat

bolek

Witam, na rynku od polowy listopada pojawila sie nowa firma TBA express nie wie ktos czy maja cos wspolnego z jag24

bolo

Witam, od polowy listopada na rynku jest nowa firma TBA nie wie ktos czy maja cos wspolnego z jag24?

xxxx

Mi sa winni 70 tys

zuza

czy ktos zglaszal .sprawe na policje? ja to zrobilem.

sprzedawca

Paczki wysyłałem przez pośrednika(punkt kurierski), paczki dostarczał jag24, od miesiąca nie mogę doczekać się zwrotu pieniędzy z pobrań. JAG24 (usunięte przez administratora)wszystkich w kosmos. Zdecydowanie nie polecam.

gratuluję

Gratuluję wszystkim. A ludzie pisali na ich temat, porównywali do 7 post. Było do przewidzenia, że to kolejna firma która chce się łatwo wzbogacić.

Irek
@gratuluję

pisałem osobiście wiele razy, ostrzegałem przez 3 tygodnie przed tą firmą za co zresztą dostałem od nich pismo od ich prawnika który był zresztą jednym z prezesów że mam im zapłacić 100 tys odszkodowania za pisanie nie prawdy a serwis gowork usuwał wszystkie moje posty

ktoś

Klientom nie, ale kurierom, którzy wzorowo wykonali swoją pracę - mi jag nie zapłacił za ponad dwa miesiące pracy. Wiszę podatek, bo przecież nie jag24 nie zapłacił mnie. A kurierzy teraz mnie podają jako oszusta jak ja zgłosiłem jag logistic do prokuratury. Państwo polskie, pozwoliło stworzyć coś takiego jak sp z o.o. bez nadzoru, i de facto pańśtwo zepchnęło nas poza prawo, zmuszając do wybierania: zapłacić za czynsz by dzieci nie zostały wyrzucone z domu czy zapłacić kurierom ich wypłaty, które im się należą jak psu buda. Zostaliśmy oszukani, ale to my jesteśmy przestępcami, bo nie wypłaciliśmy kurierom czy klientom. To nie jest prańśtwo prawa. To jest złodziejskie miejsce, z któego po zakończeniu całej sprawy bezpowrotnie wyjadę wraz z rodziną.

klientom nie
@ktoś

TY kurier gdyby nie klient nie miał byś pracy!!!!

@klientom nie

Ty ja nie jestem kurier, dałem pracę kurierom, i oni ją wykonali wzorowo. Ja prowadziłem oddział, a dziś mam długi po uszy i muszę uciekać z kraju żeby mnie komornik nie dopadł za długi wobec kurierów, bo niestety kurierzy nie rozumieją, że jag logistic sp z o.o. oszukała mnie i nie mam kurierom z czego zapłacić. Nie mam też z czego zapłacić kredytu za samochody ani zusu poza tym kilka godzin temu pisałem tu na forum, że ktoś usuwa posty. jeszcze kilka dni temu było ich 136 dziś jest 127. Administratorzy chyba mają układ z jackiem skoro usuwają wypowiedzi.

////
@ktoś

Wchodzę na tą stronę i wcale mnie to nie dziwi... Czemu nikt nie powiązał sprawy z 7 POST ????? mi wiszą do tej pory kasę ze pseudo umowę o pracę i co ??? Ani Świadectwa pracy ani kasy... całe szczęście że się nie dałam namówić na pseudo pożyczanie im kasy.... Żenada ludzie jak wy możecie takim ludziom wierzyć w to co piszą???? to zwykli oszuści co tworzą coraz to nowe firmy.... najpierw taniokurier, potem 7post, potem jag24...

zagotowany

Właśnie zorientowany jestem i to dobrze,a kurierem też nie jestem dlatego nie pisz jak nie wiesz.Rozumiem wszystko że firma nie dała rady na rynku,ale żeby beszczelnie zawinąć pobrania to jest nie dopuszczalne.a ty kolego nie lezysz kasy swoim klientom za pobrania to się nie wcinaj w dyskusje.

zagotowany

Nie pozostaje nic innego jak pozwać ich do sądu.Bo kasy raczej na pewno nie oddadzą.Żeby pobrania kraść to już jest szczyt wszystkiego.Kolejna firma krzak,że też w Polsce tak łatwo można oszukiwać klientów oraz pracowników.Walczymy do końca kasa musi być odzyskana!!!!!

ktoś

Odezwał się mądry. Ciekaw jestem, skoro taki jesteś zorientowany w branży i przewidujący ruchy na rynku ogólnokrajowym, dlaczego jesteś szeregowym kurierem a nie np właścicielem ogólnokrajowej firmy kurierskiej albo transportowej ?

Przedstawiciel z kuriera D**

Sprawa dla wszystkich znana. Firma padła. Ja mam pytanie do klientów JAGA24, co was przekonało to takiego błędu aby zacząć współprace z para kurierem ? Połasiliście się na parę złotych ? Przecież w branży było jasne, że Ten jag24 działa jak Amber Gold i prędzej czy później tak to się skończy. Ja śmiałem się w twarz klientom, którzy mieli jakiekolwiek chęci z nimi współpracować. Jak Wy klienci prowadzicie te swoje biznesy ? Gdzie mieliści trzeźwe myślenie ??!!

a ja niemal na 30. a sa tacy którzy i więcej

Luk

znam przypadki po 30 tys, 60 tys i 100 tys. Także nieźle się obłowili !!

jag24.oszusci

Witam. Prosze o kontakt kurierów z Wa-wy ,którzy pracowali.RAZEM MOZEMY WIECEJ!!! Kontant: jag24.oszusty@gmail.com.

Zostaw merytoryczną opinię o JAG24 - Katowice

JAG24