logo D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej

D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej

Opinie o D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej

admin 2015-08-21 17:24:20
Czy firma D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej zasługuje na miano dobrego pracodawce? Jak oceniacie warunki pracy? Piszcie w komentarzach na forum?
zzw 2016-04-06 13:10:02
Niestety nie mam dobrych wspomnień z pracy w tej firmie.Nie ma profesjonalnych szkoleń dla pracowników,małe wynagrodzenie, o podwyżce mozna tylko pomarzyć a o awansie .....tylko ci co są bliżej elity eh ...w dodatku nie wszystkie osoby tam pracujące są prawdomówni i przychylni.Są tacy co nic nie robią ,siedzą pół dnia w necie,jedzą prawie drugie pół,plotkują i roznoszą fałszywe informacje do innych a zgarniają nie małe pieniądze (chyba za same stanowisko)..aż nie można czasem patrzeć jak na beszczela jedna z drugą się obijają i nic nie robią .WSTYD!!!!Nie polecam...szkoda czasu
elwira 2016-04-14 20:12:26
dziwne, jak na ubezpieczenia, że nie oferują żadnych szkoleń.. Trochę to mija się z celem firmy.
Zostaw swoją opinię o D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej