Opinie o Atavex s.c. Marek Król Krzysztof Podsiadło w Bolmin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Atavex s.c. Marek Król Krzysztof Podsiadło. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Atavex s.c. Marek Król Krzysztof Podsiadło o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atavex s.c. Marek Król Krzysztof Podsiadło w Bolmin

Wiesiek Nowy wpis

@Alter Nie wiem skąd taka rewelacja bo firma normalnie działa i ludzie pracują.

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi ciekawostkami o atavex s.c. marek król krzysztof podsiadło? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Alter Nowy wpis

Firma rozpadła się. Krzysztof prowadzi firmę pod nazwą Stalvex ,a Marek chyba po prostu "Przedsiębiorstwo budowlane Marek Król" lub jakoś tak, ale pewności nie mam.

Tymon Nowy wpis

Pracując w dobrej firmie jaką jest Atavex niektórzy nie doceniają tego!!!

Gonzo

@Mart co to znaczy dużo więcej? 13 zł? ;D

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Atavex s.c. Marek Król Krzysztof Podsiadło? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Mart

Oczywiscie ze nie. Nie wiem kto pisze takie brednie. Ja na wstepie z niewielkim doswiadczeniem dostalem duzo wiecej.

Mart

Oczywiście, że nie. Nie wiem kto pisze takie brednie. Ja na wstępie z niewielkim doświadczeniem dostałem dużo więcej.

bart

A co ze stawką @Mart czy te 11-12 zł dla zbrojarza to prawda?

Mart

Nie rozumiem tych negatywnych opinii, pracuję w tej firmie już od 6ciu miesięcy i 90% z tego co tu jest napisane nie jest prawdą.

psb

Popieram wczesniejsza opinie.11 pln za godz pracy na budowie przy zbrojeniach w delegacji to smiech.Tyle na miejscu przy dużo lżejszej robocie mozna zarobic.Ale jak ktos nie szanuje siebie i chce za taką stawke pracowac i nabijac kase "prezesom"to jego sprawa.Puki sie nie zmieni podejscie ludzi to beda tyrac za marne grosze a własciciele smiac się z nich będa ze barany im kase trzepią.

ontax

11-13 zł na h to ma być stawka ?? chyba dla idioty lub desperata. ludzie nauczcie się szacunku do siebie zbrojarz to 25 zł na h minimum

hhsh

nic na żadne obiady nie dają robiłem 6 miesięcy to wiem jak jest.

q

Pewnie jesteś jednym z tych pijaków, którzy zostali zwolnieni za picie alkoholu w pracy. Życzę powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

gew

ja też pracowałem w atavex firmie i w delegacji byłem a krzysiek bez przerwy obserwuję i mówi dawać bo tony tony i stoji i cały czas i obserwuje i sie zakrywa po kątach czy sie nie stoji na miejscu w starachowicach 13 zł płacił i w delegacji tak samo i pół godziny przerwy odliczane.Robota nie na dłuższy okres.nie polecam pozdro.

ZEU

Nie polecam tej firmy a w ogóle to trzeba się z nimi spotkać to się sami przekonacie jak wam będą obiecywać kolega dzwonił o pracę to krzysiek powiedział stawke na godzinę od 11zł do 13zł kto za takie pieniądze będzie pracował i jeszcze w delegacji pozdro dla frajerów

kolo

ja też pracowałem w tej firmie atavex u tych dwóch nie wykształconych niby prezesów a na zbrojarce sie wogule nie znają jak by nie prowadzacy to by zgineli bo krzysiek to ma firmę przewozową busy a marek robi w radomiu stal wydaje mowił ze jest tam kierownikiem tam gdzie procuję to musisz mieć uprawnienia kierownicze a on to chyba skończyl zawodówkę baran a jego syn to drugi po krzysku kapo stojątak cały dzień jak te barany i patrza sie jak szpak w pis-- nie roby i na takich trzeba robić nie polecam tej firmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

robol

pracowałem w firmie atavex w starachowicach jako zbrojarz krzysiek to wogóle sie nie zna na robocie tylko pilnuje ludzi jak jakis kapo obiecują premie a wcale ich nie wypłacają i ludzi oszukują na godzinach

robol

atavex to firma nie zetelna

Zostaw merytoryczną opinię o Atavex s.c. Marek Król Krzysztof Podsiadło - Bolmin

Atavex s.c. Marek Król Krzysztof Podsiadło
3.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • 130A
    26-060 Bolmin