Opinie o Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) w Bydgoszcz

Nie polecam

Najgorszy pracodawca z jakim przyszło mi mieć do czynienia. Płacą marnie, a wymagania z kosmosu. Rotacja jest ogromna, jak ktoś wytrzyma kilka miesięcy to dobrze. Cały czas kogoś szukają bo każdy idzie albo do konkurencji, albo szuka innej roboty. Na rozmowie rekrutacyjnej obiecują gruszki na wierzbie, a wypłata gorsza niż kasjer w markecie. Jedyny plus, że łatwo się dostać i zaczepić w branży. Najlepiej chwilę popracować i iść do normalnego salonu. W całej Bydgoszczy mają opinię marnego pracodawcy i są obiektem żartu w branży.

Czas uciekać z tego chlewu… Na rozmowie kwalifikacyjnej proponują całkiem pokaźną, jak na stanowisko kwotę. Na umowie widać, jak bardzo kłamliwe to było zagranie z ich strony. Ale jest wyjaśnione, że reszta zostanie wypłacona w premii uznaniowej, a to ciekawe, że do tej pory nigdy nie miałem żadnej premii, chyba zarząd UZNAŁ, ze nie jestem godzien tych pieniędzy. Kantują na wszystkim jak się da, sobie rozdają krocie a pracownikom jakieś grosze. Myślę, że każdy zdrowo myślący i szanujący się pracownik po 2-3 mięsiacach odejdzie, gdyż firma w tej kwestii mocno oszczędza, ani kawy się napić ani premii ani nic. A Ty masz chodzić jak w zegarku, pracowac niemalże za najniższą krajową i może zostawać po godzinach za darmo. Przyszedłem pierwszy dzień do pracy a od pracowników usłyszałem: „Jak zobaczysz wypłatę to się zdziwisz i sam odejdziesz”, zobaczyłem kilka razy i uciekłem. Ludzie są w porządku, no w miarę, ale cały zarząd to jakaś kpina! Zmieniałem prace kilka razy i to chyba najgorsza firma, w której miałem zaszczyt pracowac. Jeśli szanujecie swoj czas, wiedzę i doświadczenie omijajcie ten salon.

exPracownik
@Dyrektor Sprzedaży

Jesteście żenującą firmą, pracowałem u was kilka miesięcy i to co wy (usunięte przez administratora) to Waszym sukcesem jest to, że nie zabrano wam jeszcze autoryzacji. Jeden z argumentów: kazaliście mi przeprowadzić z jednego końca Polski do oddziału w Bydgoszczy auto na lewych blachach, bo oszczędzaliście na lawecie … mam jeszcze kilka takich ciekawych historii …

Witam, czy tutaj zatrudniają kierowców lawety? Mam doświadczenie i pracy szukam u siebie w okolicy. Tutaj coś pisano na ten temat ale w formie epizodu z jakimiś niesprawdzonymi rejestracjami. To już się nie zdarza? Nie ma od wielu miesięcy komentarzy i nie mam pojęcia co myśleć

WE Nowy wpis

firma już nie istnieje

@WE

Co jest powodem tego, że w zasadzie już nie? kiedyś ktoś pisał o jakichś lewych blachach ale nie wiem czy to prawda i czy mogłoby to być kluczowe? ja dopiero na lawetę papiery będę robił chciałem sprawdzić czy mi się to opłaca a piszecie ze firmy nie ma

Dyrektor Sprzedaży

Witam Rzekomo Byłego Pracownika, Odnosząc się do opinii , po bardzo krótkim doświadczeniu w naszej firmie o ile w ogóle Pan pracował ( bo ze zwrotów używanych w poście domniemam, że jest to mężczyzna) , jest Ona dla Nas zaskakując. Na rozmowie o pracę , zawsze przedstawiamy warunki zatrudnienia w sposób czytelny . Premia Uznaniowa jest elementem wynagrodzenia i jak sama nazwa wskazuje jest uznaniem za pracę ponad swoje podstawowe obowiązki i jest określana za co. Myślę, że każdy zdrowo myślący i szanujący się Pracownik rozumie panujące zasady. Obrażanie Naszej Firmy i Zarządu jest nie na miejscu ,tak jak zostało napisane w poście Ludzie są fajni i zdecydowana większą pracuje tu latami. Co potwierdza , że jesteśmy Firma dbającą o lojalnych Pracowników.

@Dyrektor Sprzedaży

Tak, tak, dlatego u was ciągle rotacje (śmiech).

Edyta
@Michał

Naprawdę? To by tez znaczyło ze ciagle są oferty pracy u nich, No to jak, nie szukają tam jakiegoś mamagera może za odpowiednia kwotę? :P

Bartek
@Edyta

Ryba psuje się od głowy…

exPracownik Nowy wpis
@Dyrektor Sprzedaży

Jaka atmosfera jest między działami w Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)?

Między działami jest okej, ale zarząd i kierownictwo to żenada.

Roxa

W sumie jak te wspomniane działy się u was zdążyły rozbudować? Widziałam w jednej opinii wzmiankę o 9ciu oraz liczbie 100 pracowników. Jest któryś, który byłby najbardziej polecany? Jeśli tak to czemu?

Nie polecam

Aplikowałeś na stanowisko Doradca Klienta w marce Alfa Romeo oferowane przez firmę Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Szukam pracy w mieście Bydgoszcz. Zainteresowała mnie oferta firmy Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI). Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 5500 ?

Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Elektromechanik.

Adrian552

Nie polecam, chyba, że chcesz pracować za najniższą krajową i w okropnej (usunięte przez administratora)atmosferze.

Niemila atmosfera,elita osob chodzacych na fajeczke,jak na nia nie chodxisz to albo jestes obgadywany albo masz 1 przerwe a nie 50… Niskie wynagrodzenie,nie ma co liczyc na jakiekolwiek podwyzki,prezes oszczedza na wszystkim i na wszystkich,w salonach jak i serwisie jest brudno,nieprzyjemnie sie pracuje w takim miejscu. Pozdrawiam

Nati

Dziś dzwoniłam do nich na infolinie i się mile zaskoczyłam, bo zamiast damskiego głosu w słuchawce usłyszałam faceta. Nie dość, że pomógł mi w sprawie w której dzwoniłam to jeszcze ten głos.

Ewelina
@Nati

Czy to jakaś mocna sugestia odnośnie radości z rotacji, która kiedyś miała tu miejsce? Do dziś jeszcze jakieś konkretne występują czy raczej praca tutaj jest stabilna?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

W firmie nie ma zwolnień pracowników - jeśli pojawiło się kiedyś jakieś to z konkretnych powodów z winy pracownika. Jeśli zaś pracownik decyduje się na odejście, nasza firma nie ogranicza tekiej możliwości. Każdy pracownik, który odchodził miał zorganizowane piękne pożegnanie, w którym uczestniczy cała firma. Takie pożegnanie zostało zorganizowane też dla mnie i mile je wspominam.

Ewelina
@Gość

Czyli zawsze wystawiane były dyscyplinarki?

Jak się pracuje z ludźmi z Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)?

Paweł Piekarski

Witam, Firma liczy ponad 100 pracowników w 9 głównych działach. Jako pracownik na stanowisku handlowca w salonie Fiat, mogę stwierdzić, że mam znakomity zespół i doskonale siebie wzajemnie uzupełniamy. Działy są charakterystyczne i nie zawsze każdy się w nich odnajdzie.

Barbara
@Paweł Piekarski

Dzień dobry :) Ja przy okazji chciałabym właśnie dopytać o to stanowisko pracy w Reiski Auto. Mógłbyś napisać mniej więcej ile się na nim zarabia? Chodzi mi o widełki możliwego wynagrodzenia :) Czy pensja opiera się na systemie prowizyjnym?

@Barbara

Pytanie jakie stanowisko? Są działy obstawione już doświadczonymi pracownikami o stabilnym składzie i są działy mocno rotacyjne. Na tym samym dziale 1 pracownik zarobi 3tys na rękę inny 7tys. Na pewnych działach zarobki są niższe na niektórych wyższe. Tak, w większości stanowisk, ostateczna kwota na koncie zależy od premii, którą się wypracowuje.

Witold
@Paweł Piekarski

No ale premie dostaje każdy, czy jest zależna od sprzedaży i wyników w pracy? Ile najwięcej można zgarnąć? Kilka setek, czy przy dużym zaangażowaniu z tysiaka?

kermit
@Witold

Premia jest tylko za dobre wyniki.

@Witold

Panie Witoldzie, Tak jak napisałem zależy od stanowiska i predyspozycji zawodowych. Handlowiec (różne marki - inne systemy premiowania); Doradca serwisowy; Mechanik; Lakiernik; Agent ubezpieczeniowy; Księgowy itp. itd. Premia jest dla każdego, jeśli tylko została ona przez danego pracownika wypracowana. Może to być kilkaset złotych, może to być parę tysięcy złotych. P.P.

@kermit

To oczywista oczywistość :)

Marca n

Czy to prawda, ze ł. Wirwicki stosuje mibing i kary finansowe nawet za sprawy objetete ubezpieczeniem. Znajomy leczy sie do tej pory z depresji. Czy sa jakieś zmiany?

@kermit

Premia jest uzależniona od pani dyrektor, jak ma dobry humor to ci da a jak nie to nie da. Zależy jak jej czapka stoi.

@Marca n

Pan Łukasz Wirwicki nie pracuje w naszej firmie od 3 lat. Nasz były dyrektor handlowy miał specyficzne poczucie humoru, jednakże nie słyszałem o przypadkach (usunięte przez administratora) pod jego adresem. Z poważaniem, Paweł Piekarski

Dorota

Dziękuję Multi-Salon Reiski i m.in. Panu Pawłowi Piekarskiemu za przeprowadzenie mnie przez cały proces zakupu samochodu. Wydanie sporych pieniędzy wymaga bezpiecznej atmosfery i merytorycznego wsparcia i dokładnie to otrzymałam w salonie w Bydgoszczy. Serdecznie polecam tę firmę i ich pracowników.

@Dorota

Paweł P. że Tobie nie jest wstyd wypisywać cały czas opinie w internecie, jaki to wybitny z Ciebie pracownik, heh. Wszyscy w firmie wiedzą że sam sobie piszesz te komentarze.

Paweł Piekarski

Drogi były pracowniku, Jak widzisz, nie mam problemu z identyfikacją swojej osoby, nie staram się być anonimowy, udzielam się na różnych grupach na FB i portalach tematycznych. Branża ta jest specyficzna, tak więc rotacja pracownicza jest na wysokim poziomie i podczas mojej 6 letniej pracy w Reiski Auto współpracowałem i poznałem wielu kolegów i koleżanek. Nie wiem kim jesteś, bo nie miałeś odwagi się przedstawić, nie wiem też czy w ogóle kiedykolwiek tu pracowałeś i czy w ogóle mieliśmy okazję wymienić parę zdań ze sobą, jednakże wskaż mi chociaż 1 powód i dowód na wypisywanie samemu sobie komentarzy? Staram się opierać sprzedaż na budowaniu relacji i zaufania z klientem, staram się pomagać zarówno przed zakupem jak i po zakupie pojazdu co dla wielu moich klientów jest najważniejszym aspektem całości transakcji. Sugestywna prośba przy wydaniu samochodu o podzielenie się pozytywną opinią zadowolonego klienta, to również część mojej pracy jako handlowca. Jeżeli nadal jesteś przekonany, że przez 6 lat regularnie wystawiam sam sobie opinie i zakładając, że rzeczywiście jesteś naszym byłym pracownikiem, to zapraszam do mnie do salonu pogadać w 4 oczy. Znajdziesz mnie na pewno :) Na spokojnie przy kawie przedyskutujemy Twoje bezpodstawne zarzuty. Z poważaniem, Paweł Piekarski

Szczepan.

Witam. Pod koniec pazdziernnika kupilem w waszym salonie Fiata Tipo . Cala transakcje prowadził Pan Paweł Piekarski, wszystko odbyło sie bardzo sprawnie i profesjonalnie. Z auta jak i z obsługi jestem zadowolony i mysle ze jeszcze nie raz się spotkamy.

@Szczepan.

Panie Szczepanie, Bardzo dziękuję i polecam się na przyszłość

@Szczepan.

Również polecam

Rafał

Myśle, że szczerze mogę polecić ten salon. Od momentu wejścia po przygotowanie oferty przez Pana Wojciecha, kończąc na miłym poczęstunku kawą od uśmiechniętej pani na recepcji. Drobne rzeczy a cieszą. Duży plus

Klientka
@Rafał

Pan chyba nie był świadkiem jak przełożona rzucała komputerem swojego pracownika… Panie Wojtku - współczuje. W tym salonie bardzo złe się dzieje, pani kierownik rozchwiana emocjonalnie, serwis działa w cały świat, wymiana opon trwała 5h… Nie polecam, omijać ten salon szerokim łukiem.

Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Główny Księgowy.

Zgadza się. Z poważaniem, Paweł Piekarski

Tomasz

Pracuję w Reiski Auto ponad 6 lat. Jest to stabilny i solidny pracodawca, który mimo wielu zawirowań podczas pandemii, nie zredukował zespołu. Wręcz przeciwnie, przez te 6 lat widoczne są zmiany, świadczące o ty, że właściciele mają pomysł na biznes i konsekwentnie go realizują.

Robert
@Tomasz

Fajnie że wszedłeś tu i podzieliłeś się swoją opinią na temat pracy w Reiski Auto. :) Może napiszesz też coś o wynagrodzeniach w tej firmie? Jak kształtują się pensje? Ile można zarobić wliczając w to premie i dodatki?

@Robert

Wszystko zależy od stanowiska, działu, miesiąca. Obecnie jest ciężki okres dla motoryzacji i z zarobkami różnie bywa.

Klient Ubezpieczeń

Obsługa - nowy Pan obsługa negatywna. Nie załatwia sprawy do końca

@Klient Ubezpieczeń

Witam, W dziale ubezpieczeń nie posiadamy żadnego nowego pracownika od ponad 2 lat. Jest to doświadczony zespół z profesjonalnym podejściem do klienta.

Edyta
@Paweł Piekarski

To niezłe warunki musi oferować. Umowa na czas nieokreślony jest, że tak długo u was pracują??

@Edyta

Zgadza się, zawsze jest okres próbny, a następnie na czas nieokreślony. Czy warunki są niezłe - powiedzmy, że dobry pracownik ma dobre zarobki.

Majlo

@Marek a czy on jeszcze kogoś zatrudnia? wiesz może?

Właśnie zakupiłem auto w w/w salonie. Od samego początku obsługa na najwyższym poziomie, Pan Tomasz Pestka w sposób profesjonalny podszedł do swoich obowiązków, wszystko wyjaśnione na bieżąco i profesjonalnie przez telefon. Sam zakup jedna wizyta w salonie wszyscy pracownicy przygotowani do załatwienia formalności. Gorąco polecam i dziękuję,

.,.

Witam. Jak wygląda praca w serwisie ? Czy da się zarobić oraz jaka jest atmosfera ?

Jaka umowa obowiązuje w Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) podczas okresu próbnego?

Walka z Wiatrakiem

Umowa zlecenie na 3 miesiące. W czasie pandemi mieliśmy pracować po 6.5 godziny pracowaliśmy normalnie po 8. Jeszcze potracenia z pensji za co ja się pytam? Po co wam ta tarcza? Z kwita od wypłaty dowiedzialem się ze pracuje na 4/5 etatu jak to możliwe??? Pozdrawiam Cyrk i Małpy XD

Zostaw merytoryczną opinię o Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)?

Zobacz opinie na temat firmy Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)?

Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)
2.9/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Fordońska 353
    85-766 Bydgoszcz

Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)