ProData Consult Sp. z o.o

Opinie o ProData Consult Sp. z o.o

mojo 2015-12-14 23:29
Teraz jest sporo od nich ofert, chyba glownie dla skandynawskich firm pracuja, mowie tu o it. Zaprosili mnie ba rozmowe, stawki maja ok, ale po przeczytaniu komentarzy mozna miec watpliwosci. Jak to teraz wyglada, ktos pracowal w it przez nich?
Rossi 2015-12-15 09:13
Tez sie zastanawiam, stawki maja bardzo dobre. Podobno (tak slyszalem), zastrzegaja dla siebie okres wypowiedzenia 2 miesiace, a jak pracownik chce odejsc to 1 miesiac, to nie jest fair.
kandydat 2016-09-05 17:29
Gdyby nie kazali wypełniać tych swoich strutych formularzy, a przesyłali CV tak jak jest, to mieliby u mnie nawet plusa. Tak się okazuje że w ogóle nie interesują ich dobrzy specjaliści, którzy nie chcą wypełniać dennych formularzy u każdego z kolejnych potencjalnych pracodawców. Gdyby szanse na pracę u nich były wystarczająco wysokie, to wypełniłbym te formularze, ale wiadomo jak jest na rynku - nic nie są w stanie zagwarantować. Jak dla mnie firma która chce się wybić a proponuje jedynie marne oferty. No i to wypełnianie u nich profilu - nikt normalny tak nie robi.
mas 2016-09-19 13:13
To ewidentnie za krótko pracujesz w tej branży :) Rozliczenie B2B przeważnie podawane jest w stawce za godzinę i jak tak pracuje od kilku lat.
Konsultant IT 2016-10-07 23:57
Stawki niezłe, ale wsparcie konsultanta po podpisaniu kontraktu zerowe. Ciężko się o cokolwiek doprosić. Dodatkowo proponują niesymetryczny okres wypowiedzenia i 3-tygodniowy termin płatności. Nie polecam w porównaniu do innych pośredników.
o 2016-10-09 19:59
Penwie, że trzeba posiadać odpowiednie doświadczenie, żeby zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie u nich, ale trzeba pamiętać że i tak się liczą umiejetności. Wypłata jest w pełni terminowa? Pozdrawiam
Maja 2017-05-18 12:46
Pracujesz w ProData Consult? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Czy zaszły w niej zmiany jakie mogą być istotne dla osób zastanawiających się nad aplikacją? Merytoryczne wpisy będą bardzo dla nich bardzo cenne.
Czesław ;) 2017-06-01 09:16
Pracuje w prodacie od jakiegoś czasu... i jak na firmę dla kontraktorów jest OK. Stawki dla firm skandynawskich są dobre ale zależą od doświadczenia. Jeżeli chodzi o umowy to są negocjowalne i jak klient się na ciebie zdecyduje to umowa jest naprawdę małą przeszkodą. Z minusów to lokalizacja - mordor...zero szans na parkowanie w okolicy a parking pod budynkiem za cenę najniższej emerytury... W biurze są za darmo kawa i owoce szczególnie to drugie to rzadkość...Kasa jest przelewana terminowo co pracując wcześniej dla polskich firm IT wcale nie było normą wiec miła odmiana... Z minusów na pewno śmieszne imprezy integracyjne z limitem kwotowym do wypicia...;) Przecież nie każdy i tak dotrze na imprezę a większość po 3 piwach idzie do domu...ludzie! Kto tak robi? To nie jest ekipa budowlana która pije na umór... Pierwszy raz coś takiego widzę...a i organizacja biura troszkę kuleje...dofinansujcie infrastrukturę IT bo biedny koleś wychodzi sam z siebie...ale z perspektywy widzę poprawę... :) Rekruterki są zwykle pomocne...jak chcesz pogadać...w kuchni ;) to zawsze zajmą ci kupę czasu...a jak pomożesz im znaleźć kogoś do pracy to 2 czy 3 tyś PLN możesz dorobić to raczej in plus.... No i ważne - pracujesz u nich w biurze z reguły a nie u klienta - to plus...a jak pracujesz z domu bo tak się dogadałeś z klientem to luzik - twoja sprawa ważne aby klient był zadowolony - wiec duuuuuży plus za nie czepianie się...
Maja 2017-06-09 08:52
@Czesław ;) dziękuję za tak obszerną wypowiedź. Chciałabym jeszcze dopytać o pewne kwestie. Czy w takim razie dobrze rozumiem, że firma pozwala pracownikom na zdalne wykonywanie pracy? To dla niektórych będzie bardzo duży plus. Jak często można pracować z domu? Czy jest to jakaś określona liczba dni w tygodniu?
Nie wspomniałeś nic o możliwościach rozwoju. Co w tym zakresie oferuje pracownikom firma?
Zostaw swoją opinię o ProData Consult Sp. z o.o - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ProData Consult Sp. z o.o