ProData Consult Sp. z o.o

Opinie o ProData Consult Sp. z o.o

mojo 2015-12-14 23:29:07
Teraz jest sporo od nich ofert, chyba glownie dla skandynawskich firm pracuja, mowie tu o it. Zaprosili mnie ba rozmowe, stawki maja ok, ale po przeczytaniu komentarzy mozna miec watpliwosci. Jak to teraz wyglada, ktos pracowal w it przez nich?
Rossi 2015-12-15 09:13:00
Tez sie zastanawiam, stawki maja bardzo dobre. Podobno (tak slyszalem), zastrzegaja dla siebie okres wypowiedzenia 2 miesiace, a jak pracownik chce odejsc to 1 miesiac, to nie jest fair.
kandydat 2016-09-05 17:29:14
Gdyby nie kazali wypełniać tych swoich strutych formularzy, a przesyłali CV tak jak jest, to mieliby u mnie nawet plusa. Tak się okazuje że w ogóle nie interesują ich dobrzy specjaliści, którzy nie chcą wypełniać dennych formularzy u każdego z kolejnych potencjalnych pracodawców. Gdyby szanse na pracę u nich były wystarczająco wysokie, to wypełniłbym te formularze, ale wiadomo jak jest na rynku - nic nie są w stanie zagwarantować. Jak dla mnie firma która chce się wybić a proponuje jedynie marne oferty. No i to wypełnianie u nich profilu - nikt normalny tak nie robi.
mas 2016-09-19 13:13:53
To ewidentnie za krótko pracujesz w tej branży :) Rozliczenie B2B przeważnie podawane jest w stawce za godzinę i jak tak pracuje od kilku lat.
Konsultant IT 2016-10-07 23:57:51
Stawki niezłe, ale wsparcie konsultanta po podpisaniu kontraktu zerowe. Ciężko się o cokolwiek doprosić. Dodatkowo proponują niesymetryczny okres wypowiedzenia i 3-tygodniowy termin płatności. Nie polecam w porównaniu do innych pośredników.
o 2016-10-09 19:59:20
Penwie, że trzeba posiadać odpowiednie doświadczenie, żeby zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie u nich, ale trzeba pamiętać że i tak się liczą umiejetności. Wypłata jest w pełni terminowa? Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o ProData Consult Sp. z o.o - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ProData Consult Sp. z o.o