Apexnet Sp. z o.o. sp.k.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Apexnet Sp. z o.o. sp.k.

Czy w Apexnet Sp. z o.o. sp.k. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Asystent / Asystentka umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 27 lipca na GoWork.pl.

Standardowo pracujemy w godzinach 8-16. Po okresie wdrożenia jest możliwa praca zdalna w modelu hybrydowym czyli część stacjonarnie część zdalnie.

Olga
@Apexnet Sp. z o.o. sp.k.

A ile dni w miesiącu można przepracować w domu? Ile wynosi ten okres, w którym trzeba się wdrożyć?

@Olga

Okres próbny trwa 3 miesiące, to właśnie ten czas wdrożenia. Jest potrzebny do pełnego zapoznania się z naszą firmą, organizacją oraz standardami pracy. Dokładna liczba dni na pracy zdalnej jest ustalana indywidualnie.

PO Nowy wpis
@Apexnet Sp. z o.o. sp.k.

A czy do tej pracy zdalnej firma zapewnia odpowiednie narzędzia? :) I czy pracownik może decydować, w które dni będzie chciał pracować z domu? Jestem zwolenniczką pracy zdalnej, dlatego tak dopytuję :p

Nowy wpis

@PO

Oczywiście, zapewniamy takie narzędzia jak i potrzebne programy i systemy. Oprócz tego cała komunikacja jest dostosowana do pracy zdalnej ponieważ znaczna część zespołu właśnie tak pracuje na stałe bądź częściowo. Po okresie próbnym podchodzimy do pracy zdalnej elastycznie, rozumiemy korzyści płynące z tej formy i najczęściej realizujemy potrzeby zespołu w tym zakresie.

Czy w Apexnet Sp. z o.o. sp.k. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Nowy wpis

Tak, jeśli w zespole są osoby, które chcą/mogą objąć planowane stanowisko.

PB

Wrzucili ogłoszenie na stanowisko asystent działu marketingu. Napisali ze umowę o prace dają dopiero po okresie próbnym.To znaczy że te pierwsze 3 miesiące pracuje się na zleceniu? Ktoś wie jak to wygląda?

@PB

Pierwsze trzy miesiąca to okres próbny realizowany na umowie zlecenie (bądź b2b jeśli ktoś ma działalność). Po nim umowa o pracę bądź b2b - w zależności od preferencji kandydata.

Observer

Ciekawa firma z dobytkiem i historią, ludzie wiedzą co robią, polecam

Silvik
@Observer

Pracowałam, jest spoko.

Lexus

Ciekawa znana firma, rozwojowa branża, trenerzy z górnej póły -od lat najlepsi w sumie. Perspektywy są i dużo się można nauczyćc.

Silvik

Firma w porządku, moim zdaniem spoko. Zespół fajny.

Hashtag

Bardzo przyzowite miejsce pracy, karmią owocami i dbają o rozwój ale wiadomo nie o to tylko chodzi. W tej robocie mozesz naprawde sie duzo nauczyc a jak masz sukces to czekasz na środę na chwaling day i dostajesz gratki. Ludzie przekozaki, pracy sporo, jest porzadek i spokoj. Polecam.

Paulina
@Hashtag

W jaki sposób można się wiele nauczyć w firmie? Mają budżet na jakieś szkolenia czy kursy dla pracowników, czy uczysz się od starszych stażem kolegów? :D Jak oceniasz zarobki? Mogę prosić, chociaż o widełki? ;)

Hashtag
@Paulina

Masz plan na wdrozenie hucznie nazywany onboardingiem, wykupione szkolenia online na platformie, glownie sprzedazowe i marketingowe, ale tez do organizacji pracy wlasnej a jak wyszukasz sobie jakies inne to zwyklw masz zielone swiato

Loozak
@Hashtag

Pracowałam w wielu miejscach i wszędzie karmili owocami lepiej niż tu. Także bez podjarki ludziska. Wspolczuje osobom oddelegowanym do zakupów. Biedaki muszą popylać po promkach w biedrze a 50 zyla nie wystarczy nawet na przecenach na owoce dla 15 osób na cały tydzień. Przykraśka. A chwaling day to bardziej hated day, bo nikt oprócz zarządu go nie lubi.

Hugo
@Loozak

Wiesz, jak ktos chce sie zatrudnic dla owocow to moze lepszy bedzie jakis bio bazar ;-) a pomijając kto jest naprawde zachwycony tym dniem to jeżeli zarząd w oógle bywa na spotkaniach i słucha na tyle, że kojarzysz ludzi to gratki, bo czesto ten organ bywa niewidoczny i niedostepny

Gbmh
@Hugo

Potwierdzam, dziewczyny (zarzad) sa obecne na spotkanaich i wgl

@Gbmh

I co z tego? Akurat te spotkania są udręką wszystkich pracowników. Bez wyjątków. Zarząd o tym wie ale nic z tym nie robi. I czy zarząd na spotkaniach jest czy nie ma, to nic nie zmienia, bo tych spotkań nikt nie lubi!

Gmbh

Albo robi ale nie widać golym okiem. Ludzie chca bardzo różnych rzeczyi nie może być prawdą, że wszystkim bez wyjatkow się coś podoba albo ni podoba. Jednomyślność?? W tym kraju??? A z tego co piszesz te zespół ma duża autonomie i zaufanie

Firma Apexnet Sp. z o.o. sp.k. poszukiwała pracowników na stanowisko Specjalista ds. Marketingu. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Dział Marketingu ApexNet

Proces rekrutacji składa się z kilku etapów: krótka rozmowa z przełożoną (online), dłuższa rozmowa z całym działem Marketingu (online), krótkie zadanie do przygotowania we własnym zakresie, a potem dzień próbny. Zapraszamy do aplikowania :)

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Apexnet Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży?

Zespół ApexNet

Cześć, jeśli chodzi o Dział Sprzedaży to są trzy główne rzeczy, które będziemy sprawdzać - będziemy weryfikować Twoją chęć do rozwoju, chęć uczenia się i stałego podnoszenia swoich kompetencji - jaki masz na to plan, w którym kierunku chcesz się rozwijać. Druga rzecz, którą sprawdzamy, to to co wiesz o naszej firmie - Twoje zaangażowanie w rekrutację jest dla na ważne, chcemy wiedzieć, że Ci zależy i przygotowałeś się do rozmowy. W trzecim etapie będziemy również weryfikować Twoje umiejętności sprzedażowe - będzie to zarówno rozmowa teoretyczna, jak i praktyczne scenki, w których krótko sprawdzimy dotychczasowe doświadczenie sprzedażowe. Jeśli nie masz takiego doświadczenia, tę część wymienimy i porozmawiamy o tym, dlaczego chcesz pracować w sprzedaży. Przy okazji warto wspomnieć krótko o rekrutacji do innych działów w ApexNet: Jeśli chodzi o Dział Marketingu – chętnie posłuchamy o Twojej znajomości tego tematu, dotychczasowego doświadczenia, znajomości narzędzi marketingowych. Chętnie dowiemy się coś na temat ciekawych projektów, które realizowałeś/realizowałaś. Zapytam też jakie cechy i umiejętności wniesiesz do naszej firmy. Przy rekrutacji do Działu Realizacji zweryfikujemy Twoje dotychczasowe doświadczenie pod kątem podobnych kompetencji – tu szczególnie przyda się zorganizowanie, dbałość o szczegóły i porządek. W tym dziale chęć nauki i szybkiego wdrożenia jest bardzo ważna, ważniejsza niż duże doświadczenie. Podsumowując – chęć rozwoju charakteryzuje wszystkie 3 działy – bez niej nie ma możliwości dołączenia do Zespołu. Pozdrawiamy, Zespół ApexNet

Basia_91

Mam pytanie, czy pracownicy firmy się integrują w jakiś sposób? czy firma zapewnia taką możliwość, czy raczej na własną rękę?

ApexNet
@Basia_91

Cześć! Jasne! Przynajmniej raz w miesiącu spotykamy się całą firmą na integracji w biurze lub poza nim, a raz w roku wyjeżdżamy za miasto na kilka dni :) Oprócz tego integrujemy się w działach. Generalnie łączą nas relacje, które wybiegają dużo dalej niż tylko praca 8-16 :) pozdrawiamy!

Beata

@PIP- Państwowa Inspekcja Pracy, firma zatrudnia jedynie na podstawie umowy o współpracę? Nie ma możliwości zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę? APEXnet jest firmą, która działa na rynku polskim już od 17 lat, więc jestem przekonana, że są tutaj osoby, które posiadają doświadczenia związane z pracą w tej firmie. Ktoś z Was może przybliżyć warunki jakie oferuje ta firma swoim nowo zatrudnionym pracownikom? Warto składać CV?

@Beata

W zależności od działu jest możliwość pracy na umowie o pracę lub o współpracę (b2B)

Renata
@Zespół ApexNet

fajnie ze B2B jest mile widziane, rozumiem ze wtedy pensja jest wieksza by sobie samemu skladki oplacic ?

ReadIt

Polecam Lubię atmosferę w ApexNet Sp. z o.o. Sp. k. za: ludzie

@ReadIt

Dziękujemy :)

Czy Apexnet Sp. z o.o. sp.k. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Ja mogę prawdę powiedzieć ...

Nie do konca ale raczej w lato , żeby jechać w innych miesiącach musisz mieć dobre argumenty ;-) dodam że nie jest to łatwe ale nie niemożliwe

Zespół ApexNet

Nasza branża jest sezonowa, dlatego idealnym terminem urlopu jest okres od końca czerwca do końca sierpnia ze względu na mniejszy ruch klientów. Inne terminy nie są niemożliwe ???? Pozdrawiamy!

Jaka umowa obowiązuje w Apexnet Sp. z o.o. sp.k. podczas okresu próbnego?

kerlita

dla niektorych o prace dla niektorych zlecenie dziwne i niejasne warunki robiom co chcom

Zespół ApexNet

Cześć! Na okresie próbnym stosujemy umowę zlecenie lub, jeśli posiadasz lub chcesz założyć – umowę p współpracę (b2b). Pozdrawiamy!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Apexnet Sp. z o.o. sp.k.?

Salom

Tak, sam tego doświadczyłem. Próbuj, fajna chodz wymagająca firma

Zespół ApexNet

Cześć! Jasne, chętnie przyjmujemy kogoś na staż lub stanowisko asystenckie. Zapraszamy do kontaktu :)

Czy firma Apexnet Sp. z o.o. sp.k. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Zespół ApexNet

Cześć, jasne! ApexNet zawsze kieruje się zasadą równości zarówno w oferowanych stanowiskach, możliwościach awansów, jak i wysokości wynagrodzeń. Pozdrawiamy!

Denis

@Nikita nie bardzo właśnie wiem co masz na myśli.. to oferta szkoleń jest tak duża że nie wiadomo co wybrać czy o co chodzi ?

Arek

@Nikita a to że szefowie każą się uczyć, to wychodzi jakaś pomoc od nich też? W sensie jakieś szkolenia?

Nikita
@Arek

Niestety więcej dostaniesz propozycji rozwoju/szkolenia, warsztaty zespolowe/ niż jesteś w stanie przerobić to raczej nie miejsce dla udających chec rozwijania sie- jeżeli wiesz co mam na myśli

Nikita

Firma petarda! Mała ale bardzo prężna - dlugo na rynku , szefostwo stawia na innowacje i każe sie ciągle uczyć :-))) Trzeba sie bardzo spreżac w robocie ale każdy wieczor masz wolny mimo szefowy kobiety nie licz na taryfe ulgowa

Karol
@Nikita

Fajnie, że jest to miejsce pracy, które stawia na rozwój i innowacyjne rozwiązania. Zastanawia mnie w takim razie, czy będąc pracownikiem tej firmy, można liczyć na udział w rozwijających szkoleniach, czy raczej trzeba ich wyszukiwać na własną rękę?

Rrrri
@Karol

Oczywiście, że można. Nikt nie dba tak o rozwój pracowników jak ApexNet. Ciagle szkolenia i podnoszenie kompetencji sprzedażowych są na porządku dziennym :)

Grzesiek

Bardzo dobry pracodawca chociaż wiadomo, że trzeba pracować!

Zostaw merytoryczną opinię o Apexnet Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Apexnet Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Apexnet Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apexnet Sp. z o.o. sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apexnet Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Apexnet Sp. z o.o. sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apexnet Sp. z o.o. sp.k.