X5 Productions Sp. z o.o.

Opinie o X5 Productions Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jaki jest styl zarządzania w X5 Productions Sp. z o.o.?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do X5 Productions Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Nowy wpis

Spotkania rekrutacyjne prowadzimy w siedzibie firmy. Oczywiście, jesteśmy również otwarci na rozmowy online.

Czy pracownicy w X5 Productions Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Julia

Mówiąc najogólniej, dobra atmosfera w pracy to taka, która sprawia, że współpracownicy chętnie przychodzą do swojego miejsca pracy :) Tak właśnie jest w X5. Na atmosferę w naszej firmie wpływa zarówno podejście pracodawców i przełożonych, jak i współpracowników. Elementami, które kształtują przyjazną atmosferę w naszym zespole są m.in. efektywne współdziałanie, które jest na pierwszym miejscu, życzliwość do każdej osoby w teamie, dobra komunikacja, brak niezdrowej rywalizacji, wspieranie w trudnych sytuacjach oraz docenianie i wyznaczanie jasnych celów możliwych do realizacji. Na co dzień czerpiemy radość i satysfakcję z wykonywanych obowiązków. W agencji marketingowej spędzamy bardzo dużo czasu, dlatego stworzyliśmy sobie przestrzeń, w której czujemy się komfortowo. Zespół, który prowadzę darzy się wzajemnym szacunkiem, stosujemy otwartą komunikację. Przy realizacji projektów nie ma u Nas współzawodnictwa - ważna jest wzajemna pomoc i wyrozumiałość. Spędzamy również wspólnie czas po pracy, w końcu integracja to fundament zgranego zespołu :)

Gość Nowy wpis

Interesuje mnie, czemu gowork.pl usuwa negatywne opinie na temat pracy w X5? Wczoraj była tutaj opinia w odpowiedzi na opinię Pani Julii poniżej, a dzisiaj już jej nie ma. Usunięta opinia była grzecznie napisana, nie zawierała wulgaryzmów, nie obrażała, ale była bardzo nieprzychylna. Najwyraźniej nie wszyscy mają prawo wyrazić tutaj własne zdanie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie X5 Productions Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Mieczysław

Zaciekawiła mnie ta firma po Waszych przychylnych opiniach, że student może tu się odnaleźć. Jestem na drugim roku studiów marketingowych i chętnie się gdzieś załapię, aby nieco móc rozwinąć swoje skrzydła. Szukam stażu bądź praktyk, a nie widziałem, aby tu była taka opcja. Może na junior managera można się załapać? Jakie wymagania trzeba spełniać i czy na start chociaż 3500 na rękę można zarobić?

@Mieczysław

Cześć! Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Poprosimy o przesłanie CV na adres: biuro@x-5.pl, skontaktujemy się w sprawie współpracy.

Weronika

Współpraca z tą firmą wspominam bardzo dobrze. Idealna dla studentów i uczniów, zarobki satysfakcjonujące i wypłata na czas. Ludzie, którzy tam pracują zawsze byli mili i pomocni, co umilało godziny pracy i przyczyniało się do tego, że eventy zawsze wychodziły bardzo dobrze.

X :)

Ta branża nie jest dla każdego. Praca Event Managera jest uważana za jeden z najbardziej stresujących zawodów na świecie - to już mówi samo za siebie. Firma oferuje bardzo atrakcyjne zarobki - jednak kluczowym elementem jest tutaj zaangażowanie, które jest później odzwierciedlane w wynagrodzeniu - i piszę to bazując na własnych doświadczeniach. Jeśli ktoś jest gotowy ma duże zaangażowanie - jest to miejsce dla niego. Na pewno związane to będzie z ogromem przyswojonej wiedzy i dużym samorozwojem - praca nad organizacją czasu, terminowością i budowaniem relacji. Część zadań w X5 jest rutynowych, a część niebanalnych - dostarczających jednocześnie nerwów ale też dobrej zabawy. :) No i zespół, bo to też bardzo istotne - oczywiście, że bywały zgrzyty, jednak patrząc na ogół to chyba jedna z najlepszych ekip z którą miałam przyjemność pracować :) A co do wyjazdów (odnosząc się do komentarza poniżej) no cóż :) To raczej kwestia nastawienia - jeśli pracujesz nad projektem, który nagle staje się rzeczywistością, to mi osobiście dawało dużo "frajdy" i stanowiło dobry dodatek do wynagrodzenia. Nie powiem, że było idealnie. Bo chyba nie ma idealnego miejsca pracy. Jednak ja mimo wszystko polecam pracę w tej firmie :)

Czy X5 Productions Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Ex

Tak, ale nie polecam tam pracować:) Chyba, ze na kilka miesięcy jako zebranie doświadczenia i szukać innego stanowiska jako Event manager w innej firmie z miłą atmosfera. Fajne doświadczenie, aczkolwiek nie wiem czy warte ilości stresu i braku satysfakcji z pracy. Na początku jest się mega zmotywowanym a później słyszy się o sobie rzeczy, które mijają się z prawda;) Robisz dużo a jesteś traktowana jakbyś była leniem???? Życzę, aby to się zmieniło i nowi pracownicy nie chcieli tak szybko odchodzić☺️

Wojciech
@Ex

Mógłbyś napisać co dokładnie słyszy się na swój temat? Obgadują pracowników za plecami? Wszystkich tak traktują czy tylko tych którzy się starają?

@Wojciech

@Wojciech

Oczywiście Wojciechu;) Uważam, ze w firmie atmosfera i szacunek są bardzo ważne:) A kiedy jedna osoba jest nie fair wobec innych pracowników i przekazuje nieprawdziwe informacje na innych temat osobom wyżej jest to nie do pomyślenia… Na początku wszystko w porządku, pochwały, zachwyt, ze robisz wszystko super a później okazuje się, ze z dnia na dzień jest się postrzeganym za lenia, bo ktoś tak przekazał osobie wyżej. Na koniec dodatkowo nawet w kulturalny sposób nie można się pożegnać, bo główna osoba w firmie nie pojawia się na ostatnim spotkaniu. Nie polecam dla młodych osób, bo można się zrazić do branży eventowej. Stawki na wyjazdach są niskie jak na to, ze na evencie pracuje sie tak naprawdę dłużej niż sam Event trwa w ciągu dnia, bo trzeba posprzątać, ogarnąć wszystkich przed eventem itp.

Kuba

Bardzo miła współpraca. Wypłata wypłacana terminowo. Pracownicy są zawsze pomocni i bardzo uczynni. Podczas swojej ponad rocznej współpracy nie spotkałem się z żadną negatywna sytuacją. Jestem bardzo zadowolony i każdemu polecam współpracę z tą firmą

Patryk

Współpraca na wysokim poziomie, dobry kontakt, płatność w terminie. Zespół brał pod uwagę moje potrzeby i propozycje do przeprowadzanych przeze mnie zajęć dla dzieci.

D.

Współpracuję już jakiś czas z firmą. Biorę często udział w organizowanych przez nią eventach i jestem bardzo zadowolona. Miło się pracuje, jest miłe grono pracowników i zawsze można liczyć na event managera. Generalnie miła atmosfera i fajna praca z klientami :)

Czy w obrębie jednego działu w X5 Productions Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Tak, team leader w zespole jest wybierany wśród doświadczonych pracowników firmy.

Przez parę lat (już parę lat temu) współpracowałem z firmą przy eventach w Jastrzębiu-Zdroju. Bardzo dobrze wspominam współpracę, fajne doświadczenie! :) Fajny klimat pracy, był czas i na pośmianie się i na pracę. Super sprawą jest to, że zawsze był jakiś ogarniacz, typu event manager, bo ułatwia to pracę, nikt się nie szarogęsi, przez co każdy wie co ma robić, bez nadzorującej osoby byłoby to utrudnione.

Ciężko jest w systemie 12/12 w X5 Productions Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Nie pracujemy w systemie 12/12.

Jonasz

Czy firma daje jakieś dodatki np. multisport czy jakieś premie?

@Jonasz

Tak, przyznajemy premie pieniężne za zrealizowane projekty. Spotkania integracyjne to standard :)

Cezary

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jaką umowę preferuje firma na początek?

@Cezary

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska: Event Manager, opiekun klienta. Pierwsza umowa, to umowa o pracę na czas określony.

Daria

Jak ze szkoleniami. Można liczyć na jakieś rozwojowe szkolenia w firmie?

@Daria

Firma na bieżąco podnosi kwalifikacje pracowników.

jest ok

Nie sposób pozostawić poniższe opinie bez komentarza. To miała być praca 'na chwilę", ale teraz nie widzę potrzeby jej zmiany. Jeżeli się starasz - jest to zauważone i docenione. Praca nie jest łatwa, mimo tego atmosfera między pracownikami jest na bardzo dobrym poziomie. Często spotykamy się po pracy, czasem szefowe chcąc nas nagrodzić, organizują takie wyjście. Warto wspomnieć też o szkoleniach, które w 100% pokrywa pracodawca, czy o premiach świątecznych lub miesięcznych, awansach. Firma ma potencjał, obsługuje także rynek zagraniczny, a klienci chętnie podejmują kolejne współprace.

Wieloletni pracownik

W każdej firmie znajdą się takie osoby, które zawsze będą mieć jakieś „ale”. Ciężko dogodzić każdemu, bo każdy człowiek jest inny. Pracuje w tej firmie kilka lat, bywało różnie, ale gdyby było tak zle, jak czytam poniżej, to raczej nikt by już tutaj nie pracował. Praca jak każda inna, należy wykonać swoje zadania, a to w jakiej atmosferze zależy wyłączenie od nas samych.

Nie udzielam się na forach internetowych zbyt często, ale czytając poniższe opinie - ciężko nie odpowiedzieć na to, co się dzieje na tym profilu. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, jasne. Ale mam wrażenie, że poniższe wpisy są pisane raczej po złości, aniżeli mają komuś pomóc w wyborze nowego miejsca pracy. W X5 pracuję od kilku lat, to prawda, że przewinęło się sporo osób w tym czasie, ale nikt nie napisze o tym, że są też osoby, które faktycznie pracują od kilku lat. Nikt też nie napisze o premiach za zaangażowanie, czy też premiach świątecznych - nie wspominając już o tym, że w okresie świątecznym właściciele tak planują prace, aby każdy pracownik miał co najmniej tygodniową przerwę. Łatwo jest pisać same złe rzeczy, ale o tych dobrych już się zapomina. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o X5 Productions Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w X5 Productions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy X5 Productions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w X5 Productions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

X5 Productions Sp. z o.o.