Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Małkowo

Opinie o Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Ewelina 2017-03-24 18:21
a jak wygląda praca biurowa w dziale sprzedazy?jest wlasnie ogloszenie
Iza 2017-07-26 15:05
Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Drawex? Jak wyglądają warunki zatrudnienia proponowane przez pracodawcę? W sieci pojawiło się klika aktualnych ofert pracy - czy warto aplikować? Te informacje pomogą osobom, które są w trakcie poszukiwania pracy.
KL 2017-08-01 06:42
Ja mogę wypowiedzieć się o firmie Drawex Sp zoo Sp K z Małkowa. Widzę, że na tym forum jest wymieszane kilka firm. Nie wiem do której zamierzasz aplikować ale według mnie Drawex Sp z Małkowa jest ok. Zawsze pewnie znajdzie się ktoś kto będzie narzekał, jednak ja złego słowa o niej nie mogę powiedzieć. Pracuję na produkcji, atmosfera jest fajna. Szef czasem pociśnie ale gdzie nie trzeba pracować. Kasa jest na czas i co mi więcej trzeba. Biuro też chyba nie narzeka bo raczej rotacji tam nie ma. Cały czas dochodzą nowi ale to raczej związane jest z rozwojem firmy, a nie złymi warunkami. Pracują tez tam z Ukrainy pewnie za mniejsze pieniądze ale ogólnie jest ok.
Iza 2017-09-05 15:55
@KL - bardzo dziękuję za Twój komentarz. Wspominasz, że firma regularnie wypłaca wynagrodzenie - to bardzo cenna informacja. A jak oceniasz pozostałe warunki zatrudnienia? w jakim systemie jest praca (stałe godziny, czy system zmianowy)? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia pracodawca zapewnia dodatkowe benefity? Takie dodatkowe informacje mogą być istotne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Drawex.
Zostaw swoją opinię o Drawex Sp. z o.o. Sp.k. - Małkowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drawex Sp. z o.o. Sp.k.