Opinie o Pravna Group Sp. z o.o. w Poznań UL. WIERZBIĘCICE 9

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pravna Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pravna Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pravna Group Sp. z o.o. w Poznań UL. WIERZBIĘCICE 9

Jaki dress code obowiązuje w Pravna Group Sp. z o.o.?

Lola Nowy wpis

Nie ma określonego dress code. Każdy z nas przychodzi ubrany tak, jak jest mu wygodnie. Nikt nigdy nie wymaga, żeby przyjść pod krawatem czy w szpilkach, chyba że ma się na to ochotę ;)

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Pravna Group Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Pracownik Nowy wpis

Pravna jak najbardziej zatrudnia studentów, natomiast praca jest na pełen etat od pon do pt, w związku z czym raczej wchodzą w grę studenci zaoczni.

Magda

Nie polecam kontakt fatalny firma przygotowywała mój wniosek przez rok , co chwilę zmiana osoby zajmującej się moja sprawa , chyba łącznie były 3 lub 4 ,dostawałem na maila dokumenty innych osób , pomylone nazwiska itp. wniosek poprawiany kilkukrotnie , otrzymałam wyrok, żadnego kontaktu ze strony PEAVNA , jeżeli szukacie kompleksowej obsługi to napewno nie ta firma !

MarekCzyzewski-CEO
@Magda

Witam Pani Magdo, jako właściciel Pravnej widzę, że nie jest Pani klientką, a myślę tak dlatego, że osoby u nas zajmujące się sprawami nie zmieniają się.. W związku z tym albo pomyliła Pani firmy albo jest Pani konkurencją, a nie klientem.

Super atmosfera i dobre warunki. Nie rozumiem skąd tyle narzekania. Odszedłem tylko dlatego, ze chciałem się rozwijać w innym obszarze.

Gabriela

Możesz opisać jakie to są te super warunki? zabrakło możliwości rozwoju tutaj, skoro z tego powodu odszedłeś?

Aplikowałeś do firmy Pravna Group Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Ja prace w PRAVNA wspominam dobrze. Bywały gorsze i lepsze momenty wiadomo-jak w każdej pracy, ale tak wyglada praca w handlu, która jest stresująca, ale za to można dobrze zarobić. W firmie pracowałem kilka miesięcy.

Sylwia

Co to były te gorsze momenty? Jak wygląda tutaj system sprzedażowy? Dasz znać?

Czy w Pravna Group Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jkp

Nie, jedynie na minus

Maria
@Jkp

Serio? To co na minus się zmieniło Twoim zdaniem?

MarekCzyzewski-CEO
@Maria

Też jestem bardzo ciekaw :)

Życzliwy/Życzliwa
@MarekCzyzewski-CEO

Minusem jest otwarcie nowego biura, gdzie szEFOstwo które tam urzęduje, pokazuje swoje prawdziwie oblicze. Przez prawie cały czas udają, iż coś robią, a jak wybija godzina 14:00 lecą na piwko do baru. Gwarantuje, że mała kontrola w losowy dzień to potwierdzi. Proszę Panie Marku by oszczędności NIE szukać (jeśli zajdzie taka potrzeba) wśród pracowników/pracownic, którzy mają wiedzę, umiejętności i pracują przez 8 godzin, a zająć się leniwymi kierownikami o prawie zerowej wiedzy^^ Kolejnym minusem jest komunikacja. Coraz częściej wprowadzacie pomysły/projekty których rzeczowo nie weryfikujecie. Takie podejście może doprowadzić to bardzo nieprzyjemnych konsekwencji. Na zakończenie trzeba jasno napisać, że atmosfera w pravnej jest coraz gorsza. Tak Panie Marku, takie są fakty. W razie czego proszę zobaczyć opinie z czasów klasztornej, a obecne. Wiele na to wpływa, ale jednym z decydujących czynników jest to jak woda sodowa uderzyła do |Głowy pewnym osobą, których kompetencje pozostawiają wiele do życzenia. Nie życzę wam źle, ale jeśli czegoś nie zmienicie Panie Marku to kiepsko widzę przyszłość tej firmy.

Eryk O.

Pracowałem w Pravnej 6 miesięcy, odszedłem ze względu na ofertę z innej firmy. W czasie kiedy pracowałem min.: 1. Firma podniosła wszystkim handlowcom podstawy o 500 zł na rękę. 2. Obniżyła progi, za które wypłacane są prowizje. Uważam, że to co wyróżnia firmę to słuchanie potrzeb pracowników, możliwość rozwoju oraz bardzo dobra atmosfera. Dla osób, które zaczynają swoją przygodę ze sprzedażą to świetne miejsce, aby się w niej spróbować, oraz jej nauczyć. Oczywiście, nie każdy się sprawdzi, sprzedaż (tak jak wszędzie) to praca pod presją, ciągłym zaangażowaniem i rozwojem z tym związanym. Jeśli ktoś się w tym odnajdzie to z pewnością doceni to miejsce bo może się ono dla niego stać trampoliną zawodową. Jeśli ktoś nie podoła to znaczy, że ta dziedzina po prostu nie jest dla niego co uważam, że też jest okej, warto próbować różnych branż:) Firma potrafi się żegnać, robi to w bardzo kulturalny i życzliwy sposób, dlatego uważam, że jeśli będziesz mieć możliwość dołączenia do Pravnej to po prostu warto spróbować i sprawdzić czy taka praca Ci odpowiada:) Pozdrowienia dla całego zespołu!

Ax

Praca dobra na chwile- pseudomotywacyjna gadka a dyrektor handlowy i jego podnóżki sieją zgrozę jak tylko ma się gorszy wynik. Nerwowo nikt nie wytrwa dłużej, niż rok, chyba, że odbija mu palma po kilku lepszych wypłatach i woli męczyć się psychicznie . Gadka o graniu do jednej bramki itd itp a góra tworzy coraz to nowsze projekty wypinając się na już istniejące.handlowiec traktowany jest jak maszynka do pieniędzy - po gorszym moesiacu jest ostrzeżenie o wywaleniu z pracy a prezesi żyja jak paczki w maśle i są tylko jak jest sukces- tak jak master coachingu

Były/była pracownik.

Firma dla młodych osób, którym odpowiada umowa jaką oferuje ta firma. Jak się nie podpadnie Panu "Bambrowi", mistrzowi coachingu z małego miasteczka, to da się przeżyć. Problemem tej firmy, może być szybki rozwój.Z grupy 20 osobowej(handlowcy), liczba ta zwiększyła się kilkakrotnie w ciągu roku, stając się małym polskim korpo ze wszystkim plusami i minusami. Kiepsko reagowano na mobbing, na wigilię pracowniczą dano "prezent", z tego co słyszałem, po którym kilka osób momentalnie wstało i wyszło. Płaca na czas, młody ambitny zespół handlowców

Zuzanna
@Były/była pracownik.

Kilkakrotnie? To aktualnie ile osób tu w sumie jest zatrudnionych? Co do tego prezentu aż ciekawa jestem, zdradziłbyś co ich tak oburzyło?

Łukasz

Polecam. Rzetelna firma. Pani Marta Wojciechowska to bardzo dobry prawnik, kontakt jest cały czas. Rzetelna i sumienna.

Agata
@Łukasz

O to super. A opowiesz po krotce o waszej współpracy? W czym Ci pomagała? Czy to sporo kosztowało?

hotroad

IP BOX który tak reklamują - warto? Prowadzą kogoś z was?

Jacek K

Super obsługa i kompetentni ludzie. Bzdura z tymi prawnikami. Są zatrudnieni na miejscu, byłem na spotkaniu.

Sylwia
@Jacek K

A no to spoko w sumie jak są kompetentni. A jak u nich jest z cenami? Są przystępne?

Aleksander

Polecam, profesjonalne podejście :)

Agata
@Aleksander

Do pracownika czy klienta ?? :))

Ryszard

Nie polecam korzystać z usług tej firmy, nie mają zatrudnionych żądanych prawników na etacie. Całą kancelarie obsługuję tylko jedna osoba która jest w zupełnie innym miejscu i niema z nią bezpośredniego kontaktu, ta firma zajmuję się tylko pośrednictwem pomiędzy właściwą kancelarią prawną, dlatego jest tak u nich drogo.

Tak
@Ryszard

Tak

Zuzanna
@Tak

Którą część z tej wypowiedzi potwierdzasz? Sugerujesz, że przez rok kompletnie nic się nie zmieniło?

Korposzczur

Korposzczur Praca w Pravnej to iluzja pozytywności, większość opinii na stronie jest pisana przez fejkowe osoby, które nigdy tam nie pracowały. Przy przyjmowaniu do pracy nikt nie mówi, że jeżeli nie zrobisz wyniku to zostajesz zwolniony. W ciągu 2 miesięcy z pracą pożegnało tyle osób ile tworzy drużynę siatkarską. Typowe korpo, które udaje placówkę typu work-life-balance. Na stronie internetowej są przedstawione sylwetki prawników, którzy nieistnieją. Przez rotację pracowników twoją sprawę ciągle prowadzi ktoś inny, przez co dochodzi do nieporozumień.

Radosław

@Lidia Śniegowska a jakie są przykładowe obowiązki w biurze?

Lidia Śniegowska

Praca jest świetna, jestem tu od kilku miesięcy i mam możliwość dodania wiarygodnej opinii - niestety w komentarzach wypowiadają się osoby, które w ogóle nie pracowały w naszym biurze. Zespół jest młody ale profesjonalny - wspierany przez doświadczony dział prawny oraz kompetentnych przełożonych. Jest to świetna praca z bardzo dobrym wynagrodzeniem i wspaniałym zespołem.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Pravna Group Sp. z o.o.?

Całość idzie na konto, nie ma opcji na coś innego, nawet jeżeli się o to poprosi...

?

@Zosia jak wygląda ten wyzysk ?

Zosia

Ta firma powstała na wyzysku pracowników, umowy zlecenia albo umowy na cześć etatu. Ogólnie łamanie prawa pracy to nic nowego dla prezesa.

Zostaw merytoryczną opinię o Pravna Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pravna Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pravna Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pravna Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pravna Group Sp. z o.o.