Opinie o Viatec Sp. z o.o. w Dąbrówka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Viatec Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Viatec Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viatec Sp. z o.o. w Dąbrówka

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Viatec Sp. z o.o.?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Viatec Sp. z o.o.?

Gula Nowy wpis

Fima już nie funkcjonuje.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Viatec Sp. z o.o.?

Młody Nowy wpis

Firma już realnie nie funkcjonuje. Więc umowy nie dostaniesz na stałe

jest

Firma kompletnie nie poważna. Pieniądze żadne wymagania z kosmosu. Zarząd firmy zwolnił z dnia na dzień prawie wszystkich pracowników, więc radzę sprawdzić imiona i nazwiska tych ludzi i omijać ich szerokim łukiem. Gorąco odradzam jakiejkolwiek współpracy. Firma już pewnie nie działa ale znając takich kombinatorów będą próbować wykorzystywać ludzi pod inną nazwą.

młody
@jest

zgadza się wszystko co powyżej napisane >Firma nie działa pieniądze żadne ,wymagania z kosmosu

Brałeś udział w rekrutacji do Viatec Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Na jakie benefity można liczyć w Viatec Sp. z o.o.?

Mały

Na podwyżkę obowiązków można liczyć co 3 miesiące

Jakie narzędzia pracy zapewnia Viatec Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Gruby

Firma już nie istnieje. Na papierze chyba tylko. Wykorzystanie ludzi tylko było

Czy w Viatec Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Mały

Firma już nie funkcjonuje

Czy w Viatec Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie

Iwona

Widzę, że ostatnio pojawiają się same pytania dotyczące pracy w firmie Viatec Sp z o.o. jednak bez jakicholwiek odpowiedzi. Ciekawe, że nikt nie chce się podzielić się swoim doświadczeniem na tym forum z zainteresowanymi osobami. A może jednak znajdzie się ktoś z obecnych pracowników i napisze coś więcej o zarobkach, benefitach i atmosferze w tej firmie?

@Iwona

Firma w rozsypce.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Viatec Sp. z o.o.?

Strażak

Nie polecam. (usunięte przez administratora) Stawki marne jak za taką pracę

Gutek

Podpowie mi ktoś czy aktualnie firma potrzebuje pracowników?

Poszukiwacz

Jest dużo komentarzy z 2018r. Czy coś się zmieniło w firmie na lepsze przez ostatnie 2 lata?

Były

Panie i Panowie. Firma Viatec była firma firma ceniących swoich pracowników (usunięte przez administratora) Były czasy gdzie z szacunkiem traktowano pracownika. Przepracowalem jakiś czas w tej firmie i wiem że było całkiem dobrze. Poprzez politykę (usunięte przez administratora)jak i brak szacunku dla pracownika firma straciła w bardzo szybki czasie duzo dobrych techników. Niemal połowa załogi odeszła większość z powodów stawek A inna część że względów personalnych. Trochę się im posypało gdy Enercon przykręcił kurek projektami dla Viatec, teraz pewnie ciężko się wbić na jakieś inne projekty ponieważ firma oparła sie tylko na zleceniach od Enercon. @Andrzeju - tyle lat pracy i Twojego zaangażowania w budowę i renomę tej firmy pójdzie na marne przez politykę Pana(usunięte przez administratora)??? Szkoda by bylo???? Pozdrawiam

Ziomus młodego
@Były

Szacun chłopie za to co napisałeś, ja też wkladam w tą firmę serce, (usunięte przez administratora). Pozdrawiam

@Były

Być może w firmie w najbliższym czasie zajdą jakieś zmiany, które poskutkują poprawą sytuacji? Uważasz, że jest na to szansa? Czy możesz powiedzieć nam coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe były lub są dostępne dla pracowników? Jeśli tak to w jakiej formie?

Alicja

To, że jesteś czegoś pewien nie oznacza, że rzeczywiście tak jest. Nie sugeruj zatem rzeczy, które mijają się z prawdą, bo możesz wprowadzić użytkowników w błąd. Na forum dyskutujemy o warunkach pracy w firmie i najistotniejsze komentarze to te, które mówią nam o tym, jak pracuje się w danym miejscu. Wzajemne uszczypliwości nie są tutaj potrzebne. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pracy w firmie Viatec, zrób to proszę w sposób merytoryczny.

kiedyś
@Alicja

Pracowałem jakiś czas w tej firmie i popieram to co napisał kolega wyżej. Dużo chłopaków odeszła przez politykę firmy, brak poszanowania techników, kiepską organizację logistyczną, niepłatne szkolenia, brak diet, słabe wyżywienie na projektach, itd itp Mam wrażenie że firma w kwestii zarządzania mentalnie zatrzymała się w czasach PRL. nie rozumieją że jak dadzą to wróci... Szkoda bo jeśli chodzi o kwestie samej atmosfery w pracy to było jak najbardziej ok, poznałem tam dużo fajnych chłopaków (usunięte przez administratora) To skandal że technik z z ponad 2 letnim doświadczeniem ma tam około 13 euro na godzine, niech zarządzający firmą przyznają się ile firma bierze od enerconu za głowe za technika.

@kiedyś

Czy jesteś pewien, że wiele osób zrezygnowało z pracy właśnie z uwagi na opisane aspekty pracy? Należy być bardzo ostrożnym z takimi wnioskami, ponieważ nigdy nie wiemy na pewno, dlaczego dana osoba straciła pracę w firmie. Wspominasz o warunkach finansowych - zdajesz sobie sprawę, że jednak wynagrodzenie jest kwestią indywidualną? Nikt nie ma obowiązku (a wręcz w niektórych firmach jest to zakazane) upubliczniania informacji o swoich zarobkach. Proszę także, byś nie publikował w swoich wypowiedziach danych osobowych innych osób.

Alicja

Czy mógłbyś powiedzieć nam coś więcej na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Jak wygląda ten aspekt w Viatecu? Pytam o to, bo jak rozumiem w dalszym ciągu pracujesz w firmie?

@Alicja

Witam. W tej firmie niczego więcej nie dostaniesz niż płace za przepracowany godziny i to nie zawsze ponieważ wszystkich traktują jak potencjalnych wyłudzaczy godzin. Weryfikacja na podstawie TS I jeszcze GPS że samochodu. Niestety brak zaufania do pracownika

@Były

A może warto spojrzeć na to inaczej? Zapewne gdzieś istnieje przyczyna tak wnikliwej kontroli pracowników. Często dzieje się tak, ponieważ w przeszłości pracownicy nadużywali zaufania pracodawcy. Być może jest tak także w tym przypadku?

Swój

Brawo Pani Olgo.

Alicja

Proszę, abyś zachował kulturę wypowiedzi na forum i nie wprowadzał innych użytkowników w błąd. Nie jestem osobą, która pracuje w firmie, bądź ma jakikolwiek związek z Viatec. Pytania, które zadaje, mogą być pomocne dla potencjalnych kandydatów i użytkowników forum, którzy chcą dowiedzieć się jak najwięcej na temat pracy w tym miejscu. Jeżeli chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami, czekamy na Twój merytoryczny komentarz.

Stary
@kiedyś

Ja pracowalem ponad rok a moja stawka w przeliczeniu to jakies 7.50 euro smiech na sali

Kuba

@Nicki Możesz dodać coś więcej do tej informacji? Interesowała mnie praca w firmie.

Nicki

Witam, kiedy ruszacie z projektami bo chcialem powrocic a z tego co slysze wszystko stoi??

Były

(usunięte przez administratora). Jest mi niezmiernie smutno że tak późno dorośli do tej decyzji która powinna być podjęta dużo dużo wcześniej choćby po sygnałami od techników. Nieumiejętność zarządzania firmą przed osoby niemające o tym żadnego pojęcia doprowadziła do tego co budował przez lata(usunięte przez administratora) Pozdrawiam cały zarząd (usunięte przez administratora) Życzę samych sukcesów w pozyskiwaniu nowych kontrahentów i owocnej pracy.

Carlos

Jak chcesz pracować 2 mce w ciągu roku to Viatec zaprasza, Jak chcesz pracować w niewładzie decyzyjnym to Viatec zaprasza, Jak chcesz się dowiedzieć mailowo na 2 godziny przed tym, że jednak wyjeżdżasz za granicę do pracy na kilka dni to Viatec zaprasza Ogólnie (usunięte przez administratora) i jest wiele innych firm normalnie zorganizowanych. Nie polecam ,zresztą i tak niebawem zniknie z rynku.

Młody

Moja sugestywna opinia. Pisałem że zmiany muszą być wprowadzone, chodzi o umowę. I co się okazało, że (usunięte przez administratora) z tego wszystkiego. Grają na czas, nie zrobicie w tej firmie dużych pieniędzy,chociaż wydaje wam się że to co macie to dużo. Otóż nie, zbierajcie doświadczenie na różnych projektach nie tylko Enercon. Ja już pracuje dłuższy czas i widzę co się dzieje, albo masz wtyki inaczej kumpli to coś urwiesz albo wal z (usunięte przez administratora) i też coś urwiesz. Firma spoko ale stawki żałosne, pilnowanie godzin i wogole dajcie ludziom zarobić, niech im się lepiej żyje i I ich rodzinom . Po co robicie sami sobie ciśnienie, kto tam dowodzi panowie obudźcie się proszę. (usunięte przez administratora)Pozdrawiam wszystkich.

Co za gość...
@Młody

Dawno nie czytałem bardziej żałosnej opinii... Typowy janusz, który może i ma dużo, ale zawsze za mało...

Alicja

Na forum GoWork.pl ważne jest zachowanie kultury wypowiedzi. Każda opinia na temat pracy będzie bardzo istotna o ile jest napisana w sposób merytoryczny. W serwisie nie ma jednak miejsca na wzajemne obrażanie się, ani powielanie firmowych plotek. Warto odpowiednio uargumentować swoją wypowiedź ponieważ często nierzetelne, negatywne wpisy mogą zostać uznane przez użytkowników za działanie konkurencji.

Alicja

@Ciekawski, nie jestem wspomnianym adminem jednak mogę powiedzieć, że na forum GoWork.pl usuwane są wyłącznie te opinie, które nie są zgodne z regulaminem lub polskim prawem. O tym co łamie regulamin możesz przeczytać tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin @Stary, czy istnieje możliwość starania się o premię? Jakie warunki należy spełnić by taką premię otrzymać?

Stary

Kasa mała obowiązków dużo. Dużo wymagają mało dają cały czas obietnice z których nic nie wynika porazka

Zostaw merytoryczną opinię o Viatec Sp. z o.o. - Dąbrówka

• Jak się pracuje w Viatec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Viatec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Viatec Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Widok 13
    62-070 Dąbrówka