Verseo.pl

Poznań

Opinie o Verseo.pl

Gość 2015-05-18 22:44:38
Ogromna rotacja pracowników to domena tej firmy. Nie dziwie się - ciągła presja, nerwowa atmosfera oraz piekielnie nerwowy jeden z dwóch szefów. Nie jestem pewien czy energiczne chodzenie z pokoju do pokoju pomoże w "motywacji" swoich pracowników. Nacisk na wynik, brak poszanowania pracownika. Wylecieć możesz w każdej chwili jeśli nie spełnisz określonych zadań które bardzo często wymagają pracy w domu do późnego wieczora. Na plus możliwość zdobywania wiedzy bez której pracować i rozwijać się po prostu nie da bo też "wylecisz". A jak to mówią w owej firmie jak Ci się nie podoba to (usunięte przez administratora)Nie polecam!
Krzysztof Masłowski 2015-09-28 11:25:44
Witam,

Trochę dziwi mnie zarzut rotacji, ponieważ 80% zespołu jest na stałe od dłuższego czasu, zespół się także zwiększa regularnie. Rotują osoby, które nie potrafią sobie poradzić ze sprzedażą i były zatrudnione w nowo powstałych zespołach co jest moim zdaniem zupełnie normalne. Sprzedaż to presja, nacisk, i motywacja, jeśli ktoś nie ma w sobie samodyscypliny, musi się jej nauczyć, więc to także standard. Każdy kto jest w Verseo.pl zna swoje cele i oczekiwania. Nikt w Verseo.pl nigdy nie został zwolniony wcześniej niż po 3 miesiącach okresu próbnego, ale jeśli ktoś się nie sprawdza to chyba zupełnie normalne?

Bycie specjalistą z marketingu online to ciągła nauka i zdobywanie wiedzy, jeśli nie ma się doświadczenia to trzeba czytać, a do tego najlepsze miejsce to dom.

Co do różnych ofert pracy na informatyka czy specjalisty ds. pozycjonowania, wynika to z faktu, że nie każdy informatyk zdaje sobie sprawę, że może być świetnym pozycjonerem, dlatego różne przedstawienie ofert pracy ma na celu ułatwienie znalezienia pracy agencji/kandydatowi. W dziale SEO jest akurat zerowa rotacja.

Z pozdrowieniami,

Z pozdrowieniami,

(usu
właściciel
wd 2016-08-06 18:14:29
Skuteczność rzeczywiście jest u nich na dobrym poziomie, ale zastanawiam się czy niedługo pojawi się u nich jakies ogłoszenie pracy, wiecie? Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o Verseo.pl - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Verseo.pl