Opinie o Smirnow Truck Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Smirnow Truck Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Smirnow Truck Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smirnow Truck Sp. z o.o. w Wrocław

Czy w Smirnow Truck Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Klijent Nowy wpis

Bardzo skuteczna ,do zwolnienia od razu :-/

Halina Nowy wpis
@Klijent

to skąd te wcześniejsze pozytywne opinie o pracodawcy, nawet własnie o zarządzie i dbaniu o pracownika? nie pomyliles firm czasem lub po prostu złosliwie piszesz o nich ?

Klient Nowy wpis
@Halina

Z tego co mówią pracownicy to Pan Prezes sam dodaje :-)

Zainteresowany Nowy wpis
@Halina

Proszę sprawdzić czy pod podanym adresem firma istnieje :-) z tego co widać stoją tam piękne bloki a nikt o firmie nie słyszał :-)

Pracowałam w tej firmie. Ze względu na przeprowadzkę musiałam odejść ale bardzo dobrze wspominam czas który tam spędziłam. Zespół jest młody. Ludzie są życzliwi a zarząd rozumie potrzeby pracownicze i ludzko podchodzi do życia. Jest dyscyplina i każdy ma określone zadania. Polecam tam pracę ponieważ firma ma przyszłość i prowadzą ciekawe projekty :-)

Witold

Słyszałem o firmie, że to bardzo dobry pracodawca. Gdyby ktoś napisał jaka jest atmosfera? Warto aplikować?

Patryk

Firma ciekawa o dużym potencjale rozwoju, młody zespół i fajni ludzie :-)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Smirnow Truck Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Adwokat

Informacyjnie : Został skierowany wniosek na policję i do prokuratora o ściganie osoby z wpisem PPP za kłamstwa, pomówienia i obraźliwe sformułowania wobec wymienionych osób oraz za zniesławianie w sieci. Do wiadomości: Za pomówienie w internecie Kodeks Karny wskazuje, iż osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jest to przestępstwo pomówienia w typie podstawowym. Jeżeli dopuszczamy się takiego czynu za pomocą środków masowego przekazu (do których należy Internet), narażamy się na surowszą odpowiedzialność. Kodeks karny przewiduje w tej sytuacji obok kary grzywny czy ograniczenia wolności, także karę pozbawienia wolności do 1 roku.

Agnieszka

@Patryk, jesteś pracownikiem firmy? Co powiesz więcej o warunkach pracy?

osobiście miałem kontakt z tą firmą. Mogę zdecydowanie polecić :-)

Patryk

Jest spoko. Fajni, normalni ludzie. Miła atmosfera.

ktosiek

a jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na kierownika oddziału? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że atmosfera u nich opiera się na przyjacielskich relacjach.

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy SMIRNOW TRUCK SP. Z O.O. Wielu użytkowników czeka na twoją wiedzę i opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Smirnow Truck Sp. z o.o. - Wrocław

Smirnow Truck Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Kamienna 145
    50-545 Wrocław