Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

maks

Mieszkańcy Skarżyska nie dajcie się nabrać!(usunięte przez administratora)

Rozważny

A mnie zastanawia trochę inna kwestia. Jak saviano obchodzi RODO? Ewidentnie posiada nielegalne bazy ze wszystkimi danymi osobowymi ludzi, którzy nawet nie mają tej świadomości. Ponadto wydzwania do tych biednych ludzi po 30 razy w ciągu dnia, dlaczego uchodzi im to na sucho? Ciągła zmiana kierunkowego, a to Szczecin, a to Poznań. Przecież policja nie raz gościła w tej firmie, nie raz ktoś na nich doniósł. Czemu poza oszustwem względem pracowników uchodzi im na sucho oszustwo względem innych ludzi, którzy z tą firmą nie chcą i nie mają nic wspólnego? Nie rozumiem tego

BARTEK

LUDZIE SAVIANO ZOSTAJE ZAMKNETE W SOBOTE CICHCEM WYWOZA BOKSY, LUDZIE NIE DOSTANA KASY, NAWET NIE WIEDZA ZE TO JUZ KONIEC!!!!!!!

Takatam

Słuchajcie mam newsa w Skarżysku kamiennej panie prezes otwierają firmę k&k. Więc podejrzewam że rozkręca tam biznes a my przyjdziemy za jakiś czas do pracy i nikogo tu nie zastanówmy trzeba wiać póki czas. W Radomiu jesteście spalone powodzenia w Skarżysku ale moc internetu działa wrzucam o was info na wszystkie spotted w Skarżysku i okolicach skarbeczki

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Firma dno

.....

Jedno dno saviano czy cc na Królowej Jadwigi...

nerwowa

Ludzie już podobno narzekają, że wypłat nie ma w cc na ul. Królowej Jadwigi. Wieści szybko się rozchodzą w Radomiu.

były pracownik sav.
@nerwowa

hm narzekają..... to dziwne..... ja dostałam pensje caluska, że za luty czego o saviano nie mogę powiedzieć bo do tej pory mi wiszą i pewnie nigdy nie odzyskam...... larwy rozbijaja się. merolami. A suchy Bartek siedzi i mota sie jak glizda na haczyku...... Ciekawe gdzie podziała się Pani kierownik oraz inni, że no cóż naprawdę trzeba nie mieć rozumu, że żeby tam pracować. A dla wszystkich zainteresowanych CC na Michalowie nie ma nic wspólnego z tym dnem na Malczewskiego. Nasi szefowie chociaż są przystojni a nie to co te dwie....... pożal się Boże szefowe, szkoda slow

:D
@były pracownik sav.

Nic wspólnego :D oprócz właściciela :)

pracownik saviano
@:D

nie ośmiesza się bardziej, że wszyscy wiedzą, że ze saviano i cc Królowej Jadwigi to dwie różne firmy nie bardzo jest dla mnie zrozumiałe dlaczego saviano chce się podpiąć, że Kierowniczka w saviano codziennie w mówi że będzie super i a tu kicha, że nie rozumiem nie macie honoru za grosz ale czego tu się spodziewać podepnijcie się jeszcze pod inne CC..

pracownik saviano
@pracownik saviano

poza tym może nam. wreszcie wypłacicie pieniądze, które jeszcze za styczeń nie są wypłacone do dzisiaj, ale może tym się zajmiecie zamiast oglądać się na innych, z tego co wiem od powroconego pracownika, który już za luty otrzymał gratyfikacje.

asia
@były pracownik sav.

pani kerownik schowała sie na ,,zapleczu ,,(usunięte przez administratora)

GUF6T8T

Czy tu czy na KRÓLOWEJ JADWIGI TA SAMA EKIPA I NIEPEWNOŚĆ KASY. O D R A D Z A M.

@GUF6T8T

A w saviano znów pensji nie ma

@Kasia

Zamiast pieniędzy w saviano każdy dostanie butelkę oliwy z oliwek ponieważ została im z pokazów tak postanowily panie prezes

@Kasia

Tylko uważajcie savianczycy bo te krety zamiast oleju z oliwek mogą dac olej kujawski

asia
@Kasia

ja dostalam . powiedziałam że jezeli mi nie zapłaca narobie problemów każdemu z osobna . jestem młoda mam czas , do grobu sie nie wybieram.(usunięte przez administratora)

Pelagia

Kiedy wypłacicie zaległe pensje?! CZekam już 4 miesiąc na wypłatę! Przez was żyję teraz z mopsu! Nie daruje wam tego!

Rsfesgcw
@Pelagia

Dużo było tych pieniędzy? Jest szansa aby je odzyskać też jestem w takiej samej sytuacji

@Rsfesgcw

za 3 miesiące z tamtego roku mi nie zapłacili, bo pokazy nie wychodziły. Pieniądze miały być, kierowniczka mówiła, że to kwestia czasu... i potem mi podziękowali. Teraz żyję z zapomogi i nie mam na rachunki. Przez wa żyje teraz w nędzy! Jesteśmy zdeterminowani z resztą konsultantów i już w przyszłym tygodniu mamy rozprawę z wami w sądzie! Odzyskamy te pieniądze!

Daria
@Pelagia

Sory ale gdybyś poszła do innej pracy nie musiała byś zebrać. Ja rozumiem że to nieuczciwe bo ci kasy nie wypłacili ale z tej wypłaty i tak 4miesiace byś nie przeżyła więc można ruszyć 4litery do pracy a nie labidowac o jakieś grosze z przed kilku miesięcy

Programista Wyklęty
@Pelagia

Polecam udać się do prokuratury, ewentualnie solidarności lub prawnika na Reja są darmowe porady dla niektórych osób w celu zasięgnięcia porady co dalej robić z tym faktem. Pisanie na forum nic nie pomoże, należy podjąć kroki prawne jeśli jest prawdą to co piszesz

Uwolniona

Zastanawia mnie jedna sprawa, a mianowicie dlaczego droga kadro, zachowujecie się tak jakby ktoś chciał Waszych pieniędzy? Jakbyście robili nam wypłatą łaskę i przysługę? Pragnę Was jedynie uświadomić, chociaż nie wiem czy z Waszym poziomem intelektualnym którekolwiek z Was to zrozumie, że pieniądze, o które swoją drogą musimy się upominać, SĄ N A S Z E. Mnie by było zwyczajnie wstyd, bo to co robicie to oprócz oszustwa zwykła kradzież i ciekawi mnie dlaczego Wam wydaję się, że jest inaczej. Gdzie macie jakieś resztki godności i moralności jak na człowieka przystało? Postawcie się w sytuacji pracowników, a jak nie potraficie, to chociaż podczas szkoleń z łaski swojej informujcie, że praca za darmo, na czarno i o tak żenującym charakterze To że konstruujecie umowy w sposób inny niż to co gwarantujecie słownie nie zwalnia Was z odpowiedzialności puste łby:)

@Uwolniona

Niedługo kolejna sprawa w sądzie, odzyskamy swoje pieniądze!!! Saviano nie myślcie, że to tak zostawimy!

waleczna

Pojechałam do cc na ul.Królowej Jadwigi i kto mnie przywitał??? Izunia i ekipa z saviano... Czyli mamy powtórkę z rozrywki. Moje sugestie dla Saviano sp.z o.o: zacznijcie ludziom wypłacać pieniądze Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Ludzie nie mogą do dzisiaj doprosić się o swoje ciężko zarobione pieniądze, wypłaćcie ludziom zaległe pensje!!!

DOŚĆ!
@waleczna

KŁAMIĄ JAK MOGĄ KLONUJĄ SIE BYLE TYLKO KOLEJNE FRAJERKI I FRAJERÓW ZŁAPAĆ.

Programista Wyklęty
@DOŚĆ!

"klonują się" dobre, dobre respect :)

Halina

Dlaczego wypłaty nie są na konto?

waleczna
@Halina

Bo praca jest na czarno bez żadnej umowy!

Oszukany

Agencja k&k taka nazwa jest obu cc dobrze ze nie inna agencja hehe :)

Karol

To prawda co tutaj pisali na temat cc na ul. Królowej Jadwigi. Siedzi tam ekipa z saviano. Krzyż na drogę...

Dorota

Nie dajcie się oszukać... na ul. Królowej Jadwigi to jest Saviano tylko lokalizację zmienili. Byłam tam wczoraj i wszystko się wyjaśniło. Nazwy firmy nie podają, bo boją się ludzi, którzy nie otrzymali wypłat zaległych

Sylwia

Bez żadnej umowy ludzie pracują na ul.Królowej Jadwigi to prawda, byłam także i po pierwszym dniu uciekłam. Nazwy to cc też nie ma

Lila
@Dorota

CC na Michałowie ma pracowników z saviano nawet nie wchodziłam tylko widziałam jak na 2 krzesłach siedzi gruba (usunięte przez administratora)z przesyłki to co trenera z niej zrobili żenada ani wyglądu ani rozumu

Oszukanykonsultant

Na malczewskiwgo pracowalam pare dni w tym (usunięte przez administratora) bo call center tego nazwac nie mozna! Zeby jacys ludzie sie klocili na sali gdzie wykonuje sie polaczenia tak sie nie da pracowac prosilam sie o umowe nie dostalam(usunięte przez administratora) z mina taka ze nawet cv tam nie zostawilam jak ja zobaczylam i jej tępą mine wielce Panie kierowniczki he tylko najpierw nauczcie sie firma zajmowac tak jak sie nalezy i pracownikami zarty zarty na pierwszej rozmowie skoro cwaniak (usunięte przez administratora)bluzni to juz jest (usunięte przez administratora) :) powodzenia zycze osoba ktore tam pracuja i ktore sie zwolnia bo kasy nie dostana :)

jaka nazwa?

PYTAM RAZ JESZCZE: jak - w takim razie - nazywa się to call center na Królowej Jadwigi? Bo przecież z kimś umowę się podpisuje.

Eska
@jaka nazwa?

My wiemy jak się nazywa a ty możesz się dowiedziec

jaka nazwa?
@Eska

Czy to jakaś wielka tajemnica? Przecież to śmieszne i nie świadczy o Was najlepiej.

Gabi
@jaka nazwa?

mnie tylko zastanawia kto tak bardzo jest zainteresowany, to my wiemy z kim mamy podpisane umowy ale czy wszyscy muszą o tym wiedzieć, że nie wydaje mi się, grunt, że nie jest to Saviano.... tam coś podpisać to poprostu.... siara.... pracuje od lutego na królowej Jadwigi w CC i nie mogę narzekać, że kasa się zgadza to najważniejsze....jest umowa jest kasa czego chcieć więcej...

to samo
@Gabi

Picu picu mój dziedzicu... to jest to samo G w innym papierku.

Władca much

Dla mnie (a wiem to ze źródeł zbliżonych do właścicieli) to kolejne wcielenie Saviano :) Nie dajcie się nabrać. Wystarczy poczytać jakim językiem operujesz człowieczku. Nawet nie wiesz kto jest twoim właścicielem a ja ci mówię ten sam co saviano więc przestań wciskać kit.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wierzcie, że to Iza założyła sobie sama firmę :) za cienka w portfelu jest to dalej tajny :D oddział saviano-srano ten na Królowej Jadwigi. PiC NA WODĘ.

Twoj wrog ????
@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bartuniu ile kary cie dzis ominelo piszac ten komentarz e pewnie kopsna ci chociaz dyszunie premi ???? A co ktos inny sobie firmy zalozyc nie moze?? Przynajmniej firma wyplacalna nie to co wy! Chalupa mercunie i kupe dlugow ze na obornik by sie nadalo ???? pozatym cieniutko w portfelu to ma wasza firma ????

Ana
@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kto by nie założył ale jedno jest pewne tam płacą każdego 10 i tam ludzie mają umowy tam nie ma wolontariatu

@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A to czy założyła czy nie to już sprawa pani izy

Nie polecam!!!!

A mnie zastanawia dlaczego w tej firmie pracuja ludzie tak watpliwej inteligencji??.. Pomijajac panie prezes, to ta cała kadra to jeden wielki żart..... Skrypty napisane na poziomie przedszkolaka, a Ewelina potrafi tylko krzyczeć i walić byki ortograficzne... Masakra, firma DNO!!!!!

Ali
@Nie polecam!!!!

Przecież skrypty zawsze pisała izka to jeszcze wyglądały a teraz Ewelina to co się dziwisz tak na prawdę to ona się nadaje do sprzątania a nie do skryptów

@Nie polecam!!!!

Bo nikt inny tam nie pójdzie do pracy

Potwierdzam. Na ul.Królowej Jadwigi to jest firma Saviano nr 2. Byłam tam dzisiaj i siedzi tam Izka z Saviano. Nie podpisuje się żadnej umowy i praca jest na czarno. Ciekawe jak doprosicie się o swoje pieniądze jak Izka po kilku dniach was zwolni, bo to jej specjalność. Polecam pracę każdemu, kto lubi "ostrą jazdę bez trzymanki".

Ali
@Karolina

Uważaj co piszesz bo używanie imion nazwisk jest karane a z tego co wiem sprawy są w postępowaniu druga sprawa każdy na Michałowie ma stałą umowę o pracę tam nie ma możliwości pracy bez umowy dlatego mają pełne obsadzenie i to jest pewna informacja więc uważaj bo możesz beknac za pomówienie

sandał
@Ali

Tobie za bardzo chyba słońce przygrzało knurzyco murzyńska że piszesz takie farmazony.

@Ali

totalne bzdury i (usunięte przez administratora)... piszcie dalej takie głupoty saviańczycy i wprowadzajcie dalej ludzi w błąd , a na pewno daleko zajedziecie

cudo
@Ali

To jak to cudo się nazywa? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o
1.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Marszałkowska 84/92 lok. 117
    00-514 Radom